2013 Haziran Anneleri cinsiyetleri öğrendik mi :)

bende 12+2 de ikili test için gittim bu hafta başı. şurdaki çıkıntı %90 erkek olduğunu gösteriyor dedi. inşallah sonradan değişmez:)
kızıma hamileyken deli gibi tatlı yerdim. aşırı derecede kusardım. bunda ilk başlarda turşu çok yiyordum. limonlu tuzlu şeyler istiyordum. kızımda karnım 4,5 aylık olmadan önce büyümemişti. şimdi karnım baya büyüdü

benimde bi kızım var. 13+4de doktor erkek dedi banada ama çok ta kendimizi kaptırmayalım 16. haftaya kadar:)peki karnın nasıl büyüdü ben 2 hamileliğimdede kusmadım bulantı yaşamadım tek fark göbeğimin şekli. ve bunda canım çok acı istiyo ve 4. ayım hala hiç kilo almadım kızımda 25 kilo aldım

eskiden soylenen ye ekşiyi çıkar ayşeyi ye tatlıyı cıkar hakkıyıydı şimdi tam tersi galiba bende ilk başlarda tursu cok yedım tatlıyla hala aram yok ,
doktor p.tesi gitiğimde erkeğe benziyor dedi ama kesşn birsey demedi kesin olunca yazarım :)

Dayanamadık ve bugün arkadaşımın doktoruna gittik ve ve ve açıkladı %99 kız görünüyor dedi :) :KK9::KK1::KK1: kızım oluyoooor kızııım oluuuuyooooooooooooooorrrr :KK6::KK49::KK49:

benim de nasipse oğlum olcak .... bende ne kadar ekşi ve tuzlu şeyler varsa onu yiyorum .... patates haşlaması , yeşillikler... bol tuzlu ve limonlu...et balık hiç canım istemiyo zorla biraz yiyorum....ilk gebeliğimde çok midem bulanmıştı ve kızdı... bunda şükür hiç midem bulanmadı... kızda hiç cildim bozulmadı... ama bunda azcık sivilceler çıktı...ama yine de yanaklarım pembiş pembiş...Rabbim cümlemizin evlatlarını korusun....sağlıklı sıhatli hayırlı vlatlar nasip etsin...

benim de nasipse oğlum olcak .... bende ne kadar ekşi ve tuzlu şeyler varsa onu yiyorum .... patates haşlaması , yeşillikler... bol tuzlu ve limonlu...et balık hiç canım istemiyo zorla biraz yiyorum....ilk gebeliğimde çok midem bulanmıştı ve kızdı... bunda şükür hiç midem bulanmadı... kızda hiç cildim bozulmadı... ama bunda azcık sivilceler çıktı...ama yine de yanaklarım pembiş pembiş...Rabbim cümlemizin evlatlarını korusun....sağlıklı sıhatli hayırlı vlatlar nasip etsin...

valla ben bendede tersi oldu kızımda güzelleşmiştim bu hamileliğimde çirknleştim valla sivilcede var.kirpiklerim falanda bituhaf oldu döküldü sanki renksizleşt.lamia cım kızın kaç yaşında

Rabbim hepimizin çocuklarını korusun inşallah benimde iki tane oğlum var onları canımdan cok sevıyorum ne yalan söyleyim bunuda belki bir kızım olur diye cok istedim salı günü Dr gidicem inşallah çok merak ediyorum cinsiyetini çok heyecanlıyım ama suda bir gerçek ki kıpırdayışlarını hissettikçe cinsiyetinin hiç bir önemi kalmadı Rabbim sağlıklı sıhhatli ve hayırlı evlat versin hepimize inşallah hayırlara gelsin bebişlerimiz:)

kızlar ogluşum oluyo benimde:)) saglıklı olur inşallah tum annelerin bebişleri.16 haftamda ogrendim ben.açmadı önce bacaklarını dr baya ugraştı en sonunda gördük pipimizi:) en önemli belirti tatlıyı cok sevmeme ragmen hamilelikte tatlıdan tiksinmem oldu.karnımda sivri degil yayvan.ve 13. haftada kıza benziyo demişti başka bi dr 16. haftada erkek olduguno ögrendik.yani 13. haftadan once yanılma olabilir.pembişleri ve mavişleri almada acele etmeyin derim:))

12+2 de %70 erkek dedi doktorumuz. 2hafta sonra kontrolümüz var bakalım hayırlısı... Karnım sivri, yanlara büyümedi, tuzlu ağırlıklı yemeyi seviyorum. Hamilelik öncesinde tatlıya bayılırdım ama şimdi hiç yemiyorum. Bulantım çok aşırı değil ama oluyor arada.

benim karnım yanlara doğru genişledi tatlıda yiyirum ekşide anlamadım :)))))))doktor 12 haftada kızdedi 17 haftada tekrar randevum var hayırlısı cok merak ediyorum bebişimim

valla ben bendede tersi oldu kızımda güzelleşmiştim bu hamileliğimde çirknleştim valla sivilcede var.kirpiklerim falanda bituhaf oldu döküldü sanki renksizleşt.lamia cım kızın kaç yaşında
:KK14:ahh tubice keşke doğsaydıda nice yaşlarını görebilsedik kızımın.... ama ben erken doğum yaptım ve kaybettim ...kızım 22 haftalıktı...Rabbim kimseyi evlat acsıyla sınamasın inş... hepimizin evlatlarını bizlere bağışlasın RAbbim....

kizlar bizde cinsiyetini ogrendik 12+2 de %70 kizdendi bu gecen cumartesi ise %90 kiz dedi yani kizim olucak prensesim...

benimde bi kızım var. 13+4de doktor erkek dedi banada ama çok ta kendimizi kaptırmayalım 16. haftaya kadar:)peki karnın nasıl büyüdü ben 2 hamileliğimdede kusmadım bulantı yaşamadım tek fark göbeğimin şekli. ve bunda canım çok acı istiyo ve 4. ayım hala hiç kilo almadım kızımda 25 kilo aldım

kilo pek aldığım söylenemez. 1,5 kilo aldım sadece. karnımda gören hamile demez şişman göbeği gibi duruyor. ama gebelikten önce göbeğim olmadığı için ben büyüdüğünün farkındayım. ilk gebelikte karın genişlediği içinmi erken çıktı bilemiyorum. kızıma hamileyken güzelleşmiştim. hani kız annenin güzelliğini alır derlerya bende öyle olmadı. ama bunda yüzüm sivilce doldu. bir garipleşti cildim. rabbim sağlıcakla kucağımıza almayi nasip eder inşallah. kız erkek önemli değil

burda çoğu kişi benden daha erken öğrenmiş doktor bacak arasında çıkıntıyı göremiyorum 12+6 dedi sonra tam 13 haftalık dedi kıza benziyor dedi ama kesin değil dedi sordum da öyle söyledi :) nasip kısmet ben sağlıklı bir şekilde kucapıma almayı düşünüyorum sadece ama insan genede merak ediyor cinsiyetini farkı olduğundan değil sadece merak:)

canım yaa kusura bakma acını tazeledim bilemeden. rabbim bu bebeğine uzuun versin inşallah
estağfrullah kuzum kusur ne demek bilemezdin tabi... inş dualarında unutma beni de olur mu Rabbim kimseye yaşatmasın böyle acılar... hayırlısıyla bende alayım evladımı kucağıma :KK16:

Rabbim hepimizin çocuklarını korusun inşallah benimde iki tane oğlum var onları canımdan cok sevıyorum ne yalan söyleyim bunuda belki bir kızım olur diye cok istedim salı günü Dr gidicem inşallah çok merak ediyorum cinsiyetini çok heyecanlıyım ama suda bir gerçek ki kıpırdayışlarını hissettikçe cinsiyetinin hiç bir önemi kalmadı Rabbim sağlıklı sıhhatli ve hayırlı evlat versin hepimize inşallah hayırlara gelsin bebişlerimiz:)

seni çok iyi anlıyorum canım benimde 2. oğlum geliyor bende kızım olmasını çok isterdim ama senin bu 3. daha çok hakkın inşallah gönlünden geçen olur sağlıklısıyla bir kızın olur ben 3.yü düşünmüyorum ama gelecek ne gösterir bilinmez hakkımızda hayırlısı............

Merhaba hanımlar:KK3:ben de 3.çocuğuma hamileyim oğlum olacak Allah kısmet ederse hayırlısıyla ,sağlıkla kucağımıza alırız inş.aranız da benim gibi 3.ye hamile olan var mı?

benim haftalarda olup da cinsiyet öğrenemeyen bir ben kaldım sanırım :) açmıyor bacaklarını.
hayırlısı Rabbimden...

X