2013 Haziran Anneleri cinsiyetleri öğrendik mi :)

kızlar bebişlerinizi hareketlendirmek için ultrasona girmeden önce tatlı ya da çikolata yiyim sakın aç gitmeyin ozaman kımıldamaz :) e onlara da enerji lazım

kızlar bebişlerinizi hareketlendirmek için ultrasona girmeden önce tatlı ya da çikolata yiyim sakın aç gitmeyin ozaman kımıldamaz :) e onlara da enerji lazım

yemem mi ya canım hiç istemediği halde fıstıklı çikolata yedim zorla, her yeri fıldır fıldır ama bacaklarını malum bölgeden ayırmıyor :)

peki çin takvimine uygun olarak hamile kalan var mı aranız da?büyük oranla doğru çıktığı söyleniyor da.ben henüz öğrenmeye gitmedim birkaç hafta geçsin sorucam cinsiyeti.ama birçok kişi kız haberi vermiş kız yılı olacak herhalde:KK1:

Son düzenleme:
peki çin takvimine uygun olarak hamile kalan var mı aranız da?büyük oranla doğru çıktığı söyleniyor da.ben henüz öğrenmeye gitmedim birkaç hafta geçsin sorucam cinsiyeti.ama birçok kişi kız haberi vermiş kız yılı olacak herhalde:KK1:

bende tutmadı kız diyodu çin takvimi :KK9:

valla bende tam yaşıma bakınca kız diyo ama 1 yaş sonraya bakınca doğru çıkıyo zaten 1 yaş sonraya bakmak lazımmış 25 sen 26 ya

canımcım en son kaç haftalıkken gittin dotora belirtilerin neler

en son dün gittim canım, yani 16+5 te :)
çok kilo almadım, sadece göbeğim çıktı, yani yüzümden hamile olduğum belli değil mesela.
tatlı yiyemiyorum, ekşiler tuzlular daha ilk aydan itibaren yediğim şeyler oldu.
mide bulantım oldu ama kusmadım.
baş ağrılarım hep oldu hala da var.
bakalım ne çıkacak minik bebeğim? :) yorumun nedir?

çok kilo almadım, sadece göbeğim çıktı, yani yüzümden hamile olduğum belli değil mesela.
tatlı yiyemiyorum, ekşiler tuzlular daha ilk aydan itibaren yediğim şeyler oldu.

Benim yorumumu bilmek istersen okurken erkek gecti içimden ama hayırlısı artık Rabbim gönlüne göre versin canim

Benim yorumumu bilmek istersen okurken erkek gecti içimden ama hayırlısı artık Rabbim gönlüne göre versin canim

sağol canım yorumun için :) dr. da erkeğe benzetiyor bakalım hayırlısı. 1 ay sonra randevu artık orta yerimden çatlamazsam tabii :)

benim içimdende erkek geçti belirtilerimiz aynı sayılır baş ağrısı dışında ama 17. haftadasında neden göremedi doktor. başka bi doktora daha git 1 ay bekleme derim.insan alış veriş yapmak istiyo canım yani aaaa.

benim içimdende erkek geçti belirtilerimiz aynı sayılır baş ağrısı dışında ama 17. haftadasında neden göremedi doktor. başka bi doktora daha git 1 ay bekleme derim.insan alış veriş yapmak istiyo canım yani aaaa.

dr.un suçu yok canım o kadar uğraşıyor her seferinde ama yok bacaklarını indirmiyor. bir şey görüyorum orada ama bacağını açmadığı için topuğu da olup bizi yanıltabilir, diyor. ona randevum 1 ay sonra, p.tesi ise sağlık ocağında randevum var acaba orada ultrason var mı bakıyolar mı bilmiyorum sanırım tetanoz aşımı yapacaklar gittiğimde.

Merhaba hanımlar:KK3:ben de 3.çocuğuma hamileyim oğlum olacak Allah kısmet ederse hayırlısıyla ,sağlıkla kucağımıza alırız inş.aranız da benim gibi 3.ye hamile olan var mı?

Evet ben varim 3. Cocugum olcak insallah hayirlisiyla. Biri kiz biri erkek olmasina ragmen bende
3. Istedim bir kizim daha olsun istiyorum kismetse .
Doktof kiza benzetti 16. HaftAmizda ama net degildi.

bende de aynı belirtiler var doktorum 14.haftada %90 kız dedi

Biz henüz 12. haftamızı yeni bitirdik çok miniğiz ama doktorum erkeğe benzetti. Ben çok ısrar edince henüz çok erken bunu emin olarak söylemiyorum bir ihtimal erkek dedi.
Yavrum benim anasının kuzusu koca kafalım

Son düzenleme:
herkese merhaba.bize de doktorumuz 12+2 de çıkıntı yok kız gibi gözüküyor dedi.bu gün de ikili testte pipişi gördük şaka gibi :KK9::KK9:bir ay boyunca kızım diye sevdim oğluşumu :KK53:

benim bebebeğim 15 haftalık doktorum yılbaşından sonra ikili tarama testi yapılcağını söyledi belki o zaman gösterir kendini malesef benim belirtilerdende bir şey anlamıyorum ilk hamileliğim ve çok ağır geçiyor hala çok yoğun bulantılarım var son 2.5 ayda 5 kilo verdim göbeğim falan belli değil yüzüm değişiklik yok hiç aşermedim malesef nasıl umutlanayım ben :) sadece rüyamda kız olduğunu gördüm çin takvimine görede kız ama hayırlısı sağlıkla olsun diyorum :)

X