Gelinlik Modelleri kadıköyde iyi dikim yapan güvenilir gelinlikçiler ????

Ben cumartesi günü gitmiştim..ama siz öyle deyince merak ettim şimdi?
Ben gelinliği ordan diktirdim,gelinliğim hiç istediğim gibi olmadı,benim değil kendi istedikleri modeli diktiler ve üzerime büyük oldu oturmadı bunu söylediğimde iplerini tam kapatmadıklarını ondan öyle durudğunu söylediler,düğün günü gelinlik üstüme geniş oldu göğüslerime ve bedenime otrumadığı için göğüslerim gözüktü ve daha kuafördeylen balenleri kırıldı ve içinde toplanmalr oldu ve ben bu yüzden ağladım ve çok mutsuz oldum düğün sonrası bir hafta sonraki ikinci düğünüm için gelinliğimi düzltmelerini rica ettim ,kendileri bu gelinlik senin üstüne baya büyük olmuş dediler sanki kendileri dikmemiş dalga geçer gibi.aşağıda fotoğrafı var.

Eklentiler

• 1610792_10152691075380606_676777419905123682_n.jpg
    1610792_10152691075380606_676777419905123682_n.jpg
    110,2 KB · Görüntüleme: 589
Ben gelinliği ordan diktirdim,gelinliğim hiç istediğim gibi olmadı,benim değil kendi istedikleri modeli diktiler ve üzerime büyük oldu oturmadı bunu söylediğimde iplerini tam kapatmadıklarını ondan öyle durudğunu söylediler,düğün günü gelinlik üstüme geniş oldu göğüslerime ve bedenime otrumadığı için göğüslerim gözüktü ve daha kuafördeylen balenleri kırıldı ve içinde toplanmalr oldu ve ben bu yüzden ağladım ve çok mutsuz oldum düğün sonrası bir hafta sonraki ikinci düğünüm için gelinliğimi düzltmelerini rica ettim ,kendileri bu gelinlik senin üstüne baya büyük olmuş dediler sanki kendileri dikmemiş dalga geçer gibi.aşağıda fotoğrafı var.

Bende instagram sayfalarındaki gelinliklere aldandım, o yüzden baktım açıkcası..zaten benim için önemli olan test edilmiş durumlardı..Sizin yorumunuzu çok dikkate aldım o yüzden..Üzüldüm gerçekten yaşadıklarınıza..peki ikinci kez giydiğinizde düzeltiler mi gelinliği?

Bende instagram sayfalarındaki gelinliklere aldandım, o yüzden baktım açıkcası..zaten benim için önemli olan test edilmiş durumlardı..Sizin yorumunuzu çok dikkate aldım o yüzden..Üzüldüm gerçekten yaşadıklarınıza..peki ikinci kez giydiğinizde düzeltiler mi gelinliği?
hemen düğün sabahı arayıp olanları anlattım bu kadar kısa sürede yapamayacaklarını söylediler ben telefonda ağlayınca getir bir bakalım dediler,gittim bu gelinlik üstüne çok büyük dedi bedenime oturmadığı için kat izleri olmuştu ve balenlerin kırılmasına kendileri de inanamadı ama hala kendilerini hiçbir konuda suçlamadılar,kendi suçları değilmiş gibi davrandılar ve gelinliği daraltıp verdiler malesef bedenin ortasındaki kırılma düzelmedi ama en azından daralınca fotoğragtaki kadar kötü durmadı

Son düzenleme:
kadıköy de boğanın sol sokağından inince glamour gelinlik var, pierre carden in karşısında. tavsiye ederim. sizi aldatmıyor gayet dürüst çalışıyorlar. yapabilecekleri gerçek şeyleri anlatıyorlar. çok hoş modelleri var. ve terzinin işçiliği çok iyi. vücuduna göre sana neyin yakışacağını senden önce o söylüyor zaten.

merhaba kızlar, gelinlikkirala sayfasından bulabilirsiniz tavsiye ederim :)

kadıköy'deki tüm gelinlikçileri gezdim. alt katlarda kira fiyatları gelinliklere yansıdığı için tercih etmedim. hem üst katlarda müşteri daha az olduğu için sizin gelinliğinizle daha çok ilgilenip daha kaliteli dikiyorlar. Ben kadıköy'de emine meral moda evi'nde diktirdim. oldukça tatlı ve ilgili bir bayandı. size de tavsiye ederim. hemen söğütlüçeşme camii yanında.

benim için daha önceki çalışmaları çok önemliydi. özel dikim çalışmalarını sitelerinden inceleyince içim rahatladı. gelinlik üzerime tam oturmuştu ve içime sindi tavsiye ediyorum siteleri :

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben geçen sene glamour gelinliğe bastaki ilgilerinden dolayı gelinlik diktirme gibi bir hata yaptim. 1. Provada ilgi çok iyi zaten buna aldandım. 4 prova yapılıyor 3.de para tamamen ödeniyor. Her şey parayı alana kadar mükemmel. 4. Provada teslim almaya gittiğimizde bize verilen randevu saatinde gelinliğin hazır olmadığı söylendi ve tam 5 saat bekletildik. Gelinliği gördüğümde sok sırtını inci düğmeli istemiştim çapraz bantlı yapılmış , güpür istediğimden kalitesiz ve duvak bahsedilenden o kadar kalitesizdi ki bi soku orda geçirdim fakat yapacak bir şey yoktu. Eve gittiğimde gelinliği biraz incelemeye başladığında kuyruğunda kocaman yırtık vardı görünmeyecek yere denk getirilmiş neyse ki yanımızda hayalet iplik vardı da gelinlikcinin yırtık kuyrukla teslim ettiği gelinliğin kuyruğunu diktik. Yani her şey parayı alana kadar gerçekten mükemmel teslim alırken gelinlik ve tavırları hic de bekledigim gibi degildi

Ben igne iplik moda evine baktim
Acikcasi niyetim anneme aradaki farki gostermekti dantel kalitesi kaliplar dikisler kotu
Yildiz hanimin samimiyetinden bahsedilmis ama gelinlgi teslim almaya gelen bir kizla canim cicim diye tanistirdi kiz ayrildiktan sonra cok kotu bahsedildi.
Ben ilk basta balik dusunmuyorum dedim sen dusunme ztn dedi o an tokat gibi iniyor insana.
Sonra rastgele bir model denedim
Dantel rengi ve tul rengi baska inci pul bir arada dikmisler modeller cok tuhaf kaliplar cok kotu burda cok ovenler olmus ama bana hic guven vermediler

X