Tüp Bebek İle Hamile Kalanlar Buraya 2013

kızlar ya bir şey sorucam. aklımı kurcalıyo her şey, hayatı sorgulamaya başladım artık :)
sir ağda bebişimize zarar verir mi acaba?

maalesef kızlar olmadı. ilk deneme negatif.
inş. 2. de rabbim ol der.
bekleyen arkadaslarım inş. pozitif haberlerinizi duyarız bizede moral olur.
dularınızı bizlerden eksik etmeyin.

kızlar ya bir şey sorucam. aklımı kurcalıyo her şey, hayatı sorgulamaya başladım artık :)

dışarda yaptırıyorsan eğer ağda ruloları varya o sadece sana kullanılcak şekilde yeni açtır işin bitincede evine getir bidaha giderken götürürsün hijyen önemli onun dışında hiç bişey olmaz gebelikte en rahatı sir

canım üzme canını ilk denemelerde olmama ve düşme olasılığı çok yüksek toparlan tekrar dene inşallah beklemeden gelir bebeişin.

slm kızlar benımde dondrulmus embrıyo transferım oldu bugun 8.gun dun ve bugun yaptrdgm ıdrarda sılıkte olsa cıft cızgıyı gordum cumartesı test gunum umarım buz bebegım tutunmustur annesıne

Son düzenleme:

Caniiim, bundada var hayırlısı. Üzülme kendini harab etme. İnşallah birdahasinda pozitif sonuc alirsiniz.

slm kızlar benımde dondrulmus embrıyo transferım oldu bugun 8.gun dun ve bugun yaptrdgm ıdrarda sılıkte olsa cıft cızgıyı gordum cumartesı test gunum umarım buz bebegım tutunmustur annesıne

Hayırlı olsun inşanlah müjdenide duyarız

Merhaba ben de bu topiğin sessiz takipçilerindenim ben de donmuş embriyo transferi oldum ve bugün 10. Günüm dü henüz hiç test yapmadım perşembe günü kan testine gideceğim. Sen çok erken yapmışsın ve ne güzel görmüşsün idrar testinde ben çıkmaz ve üzülürüm diye yapmadım. Benim tek embriyo transferim oldu. Senin kaç tane ve kaçıncı gün embriyosu kaç hücreli merak ettim canım. İnşallah kan testin de pozitif çıkar..

Merhaba ben de bu topiğin sessiz takipçilerindenim ben de donmuş embriyo transferi oldum ve bugün 10. Günüm dü henüz hiç test yapmadım perşembe günü kan testine gideceğim. Sen çok erken yapmışsın ve ne güzel görmüşsün idrar testinde ben çıkmaz ve üzülürüm diye yapmadım. Benim tek embriyo transferim oldu. Senin kaç tane ve kaçıncı gün embriyosu kaç hücreli merak ettim canım. İnşallah kan testin de pozitif çıkar..

inşaallah hayırlı güzel sonuç alırsın
1günün kalmış zaten güzel haberını beklıyorum... :))

canım hayırlı olsun.
12. gün değerim 1168 çıktı ama tek embriyo rabbimin mucizsiyle karşılaşır mıyım diye düşünüyorum :)
pazartesi günü gidicem bakalım

canım değerin çok yüksek maşşallah :)))

doktorun ne dedı bu degere

benımkıde yüksekti 12. gün ama bu kadar değildi :))) benımde tek embriyo oyuzden hiç kondurmadım..

bugünlerde yaptırdınmı test
inşaallah bi mucize gercekleşir sevıncın ikiye çıkar :))

kızlar bebeğinizi hissedebiliyomusunuz bunun için çok erken biliyorum ama mesela
hep belırgın bı yerde batma hissi varmı benım transferımden beridir solumda batma vardı halada devam edıyor_.
sizde durumlar nasıl.. ben banyo yaptıktan sonrada hafif belırtıler oluyor böyle alt tarafda sızlama tarzında bişeyler

ercelf benım 5.gun emrıyosuydu ve tek embrıyo transfer edıldı bu 2.denemem ılk denemem kımyasalla sonuclanmıstı benzetmek gıbı olmasın ondada 8.gun ıdrarda cıkmstı

kızlar bebeğinizi hissedebiliyomusunuz bunun için çok erken biliyorum ama mesela
hep belırgın bı yerde batma hissi varmı benım transferımden beridir solumda batma vardı halada devam edıyor_.
sizde durumlar nasıl.. ben banyo yaptıktan sonrada hafif belırtıler oluyor böyle alt tarafda sızlama tarzında bişeyler
canım 6.haftada hissetmek zor ama 10. haftalarda sanki pıt pıt diye damar atması gibi hisler oluyor ben çok küçük hissettim sende önce hafif sonra tekme şeklinde gissedeceksin:KK54:

canım sir ağda zarar olmaz eğer kendin yapıyorsan ama bi salonda ise hijyen önemli bence ilk aylarda yaptırma derim zaten karnın büyüdükçe görüş mesafesi azalıyor:KK1:ozaman ihtiyacın olabilir:KK49:

Gecmis olsun cnm bende seni merak ediyordum gurgan klinik mi recai papuccu mu topiginde karsilasmistik. Sonucun seni uzmesin kendine yatirim yap asil sorun neydi sizin. Tekrar gecmis olsun ben3.denememde hamis kaldim ama hucbirinde aglamadim 3.de pozitifi gorunce gozlerim doldu otokontrumun disinda insallah sende yadayacaksin birgun yeterki inan

ercelf benım 5.gun emrıyosuydu ve tek embrıyo transfer edıldı bu 2.denemem ılk denemem kımyasalla sonuclanmıstı benzetmek gıbı olmasın ondada 8.gun ıdrarda cıkmstı

Benim 3. Gün embriyosu o yüzden çıkmaz diye yapmadım zaten 1 günüm kaldı sende kötü düşünme her seferinde aynısı olucak diye bişey yok ki:KK66:

Caniiim, bundada var hayırlısı. Üzülme kendini harab etme. İnşallah birdahasinda pozitif sonuc alirsiniz.

mutlaka cnm tevekkül etmekten başka çaremiz yok.

canım üzme canını ilk denemelerde olmama ve düşme olasılığı çok yüksek toparlan tekrar dene inşallah beklemeden gelir bebeişin.

evet cnm ilkinde sonuç alan çok fazla olmuyor olsa iyiydi ama kısmet. allahım 2. de yüzümüzü güldürür inş.sizler sağlıkla kucağınıza alın bebişlerinizi inş. bizlerede dua edin lütfen..

Gecmis olsun cnm bende seni merak ediyordum gurgan klinik mi recai papuccu mu topiginde karsilasmistik. Sonucun seni uzmesin kendine yatirim yap asil sorun neydi sizin. Tekrar gecmis olsun ben3.denememde hamis kaldim ama hucbirinde aglamadim 3.de pozitifi gorunce gozlerim doldu otokontrumun disinda insallah sende yadayacaksin birgun yeterki inan

tşk ederim cnm hatırladım. perşembe dr umla tekrar görüşeceğiz. maddi manevi bütün desteği vereceğim çok şaşırdım ve üzüldüm 2 embryoda 8 hücreliydi cok sağlıklılardı dedi. ve sana söz veriyorum olacak üzme kendini dedi. sorunumuz yok maalesef sebepsiz gruptayız..aynı gün transfer olan arkadas vardı 35 yasında 3. denemesiydi. ilk gün evine gidince evdeki oğlu düşüp kaşını yarmıstı dikiş falan cok üzülmüştü yatamadıda hiç onun pozitif mesela işte herşey bahane rabbim ol deyince..inşallah 2. de olacak.inanıyorum gerçekten:))) sağlıkla kavus inş. bebeğine.darısıda bizlere:))

kızlar bişeyi merak ediyorum. dr um ilaçları bırak sadece progestan yumusak fitil var ona devam et perşembe sabahıda kan ver tekrar dedi. sizce neden olabilir değerim 0.100 değişmesi mümkün değil.

canım değerin çok yüksek maşşallah :)))

doktorun ne dedı bu degere

benımkıde yüksekti 12. gün ama bu kadar değildi :))) benımde tek embriyo oyuzden hiç kondurmadım..

bugünlerde yaptırdınmı test
inşaallah bi mucize gercekleşir sevıncın ikiye çıkar :))

canım telefonda konuştuk zaten, dedim ikiz olabilir mi diye, sanmam dedi doktorum. ama heyecanla pazartesiyi bekliyorum :) yok yaptırmadım...

X