Tüp Bebek İle Hamile Kalanlar Buraya 2013

aynen canım daha pozitif olmaya çalışmalıyız bide çok netten felanda araştırıp kafa yormamak gerek rabbim korusun yavrularımızı :KK34:

evet kesınlıkle nettekı yorumlar çok kafa karıştırıcı oluyor....rabbim sonumuzu güzel etsın sağ salim kavuşalım onlara inşaallaahh

tüp bebeğini yapan doktorlamı devam edıceksın yani sen özeldemi devlettemi yaptırmıştın canım

evet canım, tüp bebeği yapan doktorum..
ben kadıköy şifada gördüm tedavimi (özel)
oradaki doktorum Filiz Hanım'dı. şimdi onunla devam edicem muayenehanesi var, doğumu da orda düşünüyorum inşallah.. biraz tuzluya mal olacak ama değer :)

evet canım, tüp bebeği yapan doktorum..
ben kadıköy şifada gördüm tedavimi (özel)
oradaki doktorum Filiz Hanım'dı. şimdi onunla devam edicem muayenehanesi var, doğumu da orda düşünüyorum inşallah.. biraz tuzluya mal olacak ama değer :)

doktorundan memnunsan imkanında varsa değer canım...
bende özelde yaptırdım doktorum merkezin sahibi zaten çok memnunum Allah onlardan razı olsun..

doktorundan memnunsan imkanında varsa değer canım...
bende özelde yaptırdım doktorum merkezin sahibi zaten çok memnunum Allah onlardan razı olsun..

evet kesinlikle, her gün dua ediyorum filiz hanıma :)
sen de aynı doktorla mı devam edeceksin..
bir de özellerin çoğunda sgk geçerli, işte sgk geçerli değil şifada.. tedavinin başından beri düşünüyorduk eşimle, çok memnunduk, sonuç da pozitif olunca devam edelim dedik :)

slm kızlar benımde dondrulmus embrıyo transferım oldu bugun 8.gun dun ve bugun yaptrdgm ıdrarda sılıkte olsa cıft cızgıyı gordum cumartesı test gunum umarım buz bebegım tutunmustur annesıne

Tebrikler. Allah tamamini erdirsin, sag Salim kucagina almak nasib etsin.

Kizlar su karin agrisi benim omrumden omur aliyor.offf 2gundur arada sancim oluyo yine.vajinamada sanci girio.insallah bebegim iyidir.yarin randevum var.hayirli haberler alirim insallah.

mutlaka cnm tevekkül etmekten başka çaremiz yok.

evet cnm ilkinde sonuç alan çok fazla olmuyor olsa iyiydi ama kısmet. allahım 2. de yüzümüzü güldürür inş.sizler sağlıkla kucağınıza alın bebişlerinizi inş. bizlerede dua edin lütfen..

tşk ederim cnm hatırladım. perşembe dr umla tekrar görüşeceğiz. maddi manevi bütün desteği vereceğim çok şaşırdım ve üzüldüm 2 embryoda 8 hücreliydi cok sağlıklılardı dedi. ve sana söz veriyorum olacak üzme kendini dedi. sorunumuz yok maalesef sebepsiz gruptayız..aynı gün transfer olan arkadas vardı 35 yasında 3. denemesiydi. ilk gün evine gidince evdeki oğlu düşüp kaşını yarmıstı dikiş falan cok üzülmüştü yatamadıda hiç onun pozitif mesela işte herşey bahane rabbim ol deyince..inşallah 2. de olacak.inanıyorum gerçekten:))) sağlıkla kavus inş. bebeğine.darısıda bizlere:))

Oldu mu oluyor bende transfer gunu kesin bosanma karari aldim cok uzuldum esimle ilgili yalan yanlis seyler soylendi deli gibiydim 4 gun sonra hersey ortaya cikti ve baristik direk yurt disina gittik aktarmali ucskla ank. Dan istanbula sonra saatler gecti direk beyruta gittik ben ilk gunden beri kesin tutmadigi dusuncesine sahiptim orda 5 gun gezdik hatta bigun 4-5 saat yuruduk otele yuruyerek gittik 9. Gun asiri mide bulantisiyla hast. Gittik beta 81 inanamadim nasil olurdu diger 2 denememde yuksek moralle ve 12 gun boyunca yatarak gecirmeyle hamis olamamistim. Sonkinde kullandigim bi suru bitkisel takviye oldu ve bebisim benimle. Amin insallh herkes kavusur

Ercelfim, seni diger topikten taniyorum:KK54: guzel haberlerle gelirsin insallah. Bi belirti varmi?

İlk günler çok bel ağrım oldu 3 gün yattım sonra yatmadım ama 4 ve 5. Günlerde olan bacaklarıma kalçalarıma kadar olan bel ağrısı beni yatırdı sonra hiçbişey kalmadı. Transferden sonra göğüslerim hassaslaştı hala da öyle gidiyor. Bikaç gündür adet olacakmış gibi içim karışıyor. Ateş basıyor bazen ardından da üşüme geliyor ayaklarımı ısıtamıyorum. Test günü yarın ve ben kaçıp gitmek istiyorum negatifse öğrenmek zor olacak.

Benzer belirtilet yaşayan var mı arkadaşlar??

nasılsın canım ...özelden birazönce mesaj atmıştım görünce burdanda atayım deidm...hangi merkeze gitmiştin?

Oldu mu oluyor bende transfer gunu kesin bosanma karari aldim cok uzuldum esimle ilgili yalan yanlis seyler soylendi deli gibiydim 4 gun sonra hersey ortaya cikti ve baristik direk yurt disina gittik aktarmali ucskla ank. Dan istanbula sonra saatler gecti direk beyruta gittik ben ilk gunden beri kesin tutmadigi dusuncesine sahiptim orda 5 gun gezdik hatta bigun 4-5 saat yuruduk otele yuruyerek gittik 9. Gun asiri mide bulantisiyla hast. Gittik beta 81 inanamadim nasil olurdu diger 2 denememde yuksek moralle ve 12 gun boyunca yatarak gecirmeyle hamis olamamistim. Sonkinde kullandigim bi suru bitkisel takviye oldu ve bebisim benimle. Amin insallh herkes kavusur

ne güzel zor günlerle başlayıp sonra yüzün gülmüş. herşeyin düzelmeside iyi olmuş. allah bozmasın.
kullandığın bitkisel takviyeler nelerdi acaba bende yapsam.
2. denemeye kadar yapsam ancak faydası olur heralde. çünkü çok ara vermek istemiyorum. denemeler arasında ne kadar ara veriliyor?

eylül annelerinden ayrıldık geldik ama yok buluşamıyoruz bir türlü.:KK19::KK19::KK19::KK19::KK19:
saat 2 de gidiyorum doktoruma.işllh kalp atışlarını görürüm:emir_bebek::nazar:
OY OY OY zor iş beklemek:KK52::KK52::KK52:

eylül annelerinden ayrıldık geldik ama yok buluşamıyoruz bir türlü.:KK19::KK19::KK19::KK19::KK19:

hadi bakalım tanış bebişlerle güzel güzel pıtpıtlarını görücen makyaj yapma ağlarsın kesin :)))) çok gzel bişi o duygu

ben burdayım her giren yazsa konuyu okuyup çıkmasa.... neyse

güzel haberlerini beklıyorum eşinlemi gideceksin
bence o anı ölümsüzleştirin
ben o anı videoya çektırmek ıstıyorum inş..

ben burdayım her giren yazsa konuyu okuyup çıkmasa.... neyse

güzel haberlerini beklıyorum eşinlemi gideceksin
bence o anı ölümsüzleştirin
ben o anı videoya çektırmek ıstıyorum inş..

cnm doktoruna söyle cdye atsın tüm görüntüleri :))) genelde 4 aydan sonra veriyorlar sen rica et verir cdyi

cnm doktoruna söyle cdye atsın tüm görüntüleri :))) genelde 4 aydan sonra veriyorlar sen rica et verir cdyi

görüntü verilir alırım o değilde
O AN çok önemli benım için o anki heyecanımız sonrasında hep izlemek istıyorum.

Aaa aklıma gelmedi bak kalp atışlarını dinlersek eşime söyliyeyimde kayıt etsin.:KK28::KK28::KK28::KK28::KK28:
çok heyecanlıyım.ama korkuda var:18::18::18:

bebısım olsun tabıkı benımde nıyetım olumsuz bısey yazmak degıl kımse ıstemez bebegıne bısey olsun bende ıstemem tabıkıde sızın ıcın hersey gulluk gullustanlık olur umarım...
ben sdce ılkındede cıft cızgıyı gordugumu sonucun kımyasalla sonuclandıgını soledım buna nıe tepkı verdın anlamaddım bu haberımmı olumsuz etkıledı senı sımdı..eger olese komık yanı sımdı buraya bı arkadsım allah korusun ters bısey solese bebegınle ılgılı aaa yok soleme olumsuz etkılnmk ıstmeyorummu dıceksın burda her turlu paylasımı yapmakta ozguruz o zman topıgın adı farklı olurdu dımı arkdsım bende 2013 tup bebekle allahın ıznyle hamıleyım onun ıcın paylasma ıhtıyacı duydum ama yanılmısım buraya yazmakla özurdılerım ıstemedende olsa olumsuz etkıledıgm ıcn

X