40dk da 7 cm incelten kür (Dr.Feridun Kunak)

yok daha neler artık tek seferde 7 cm mi inceltiyo süper bişey bu istediğim kadar yiyim o zaman haftada bir yapim bunu yada 15 günde bir oh süper:) pek inanamadım ama deniycem denemekten bişey kaybetmem nasılsa.

canım incelen kısım vücudunda ki yağ tabakalırın değil. biraz ter atıyosun su ya da ödem olablr giden şeyler ama yağ değil.

yiyeyim inceleym olur mu. ayrıca inceltiyo fakat kalıcı mı bunu bilmiyoruz. çünkü deneyen arkadaşlar inceldi ama aylar sonra geri dönüş yapmadılar. ben yazıyorum sürekli.
inceliğim korunsun diye evde egzersizlerimi yapıyorum.yediklerime dikkat ediyorum. yani dıştan olduğu kadar içten de desteklemek lazım biraz. yiyeyim inceleyim mantığı ancak geçici ve mantıksız bir çözüm olur.
bu şeklde yiyerek yağları içten depolayacak dışarıdansa sıktıracaksın bu çok saçma gibi geldi bana:KK37:

kızlar bugünkü ölçümümü yaptım. dünü korumuş.

zaten bugünde 3-4 cm gitseydi korkardım mum gibi eridim diye:KK1:
halbuki bugn egzersizde yaptım. bana gece yarıyor demek ki gece sarayım.

canım sodalı tarifi verir misin?

kille olan çok zor, o çamurlarla nası durucaz? yağları alıp sürmek daha mantıklı sanki

kızlar dün öğlen sarıp akşam çıkarmıştım spor yaptığım halde 1 gün önce ilcelttiği cmleri korudu daha da incelme olmadı demiştim akşam çıkarttığımda.
fakat gece sarmadım nasıl olsa gündüz sardığım için.
sabah ölçüm yaptım belki etkisi anca olmuştur diye ve 1 er cm daha gitmiş

ben sadece göbek ve bel bölgeme sarıyorum.
ve Marankinin tarifini uyguluyorum kızlar sadece yağla olanları.
feridunun sodalı ve killi karışımını çok zahmetli bulduğumdan yapmıyorum.

SONUÇLAR:

başlangıç ölçülerim :--------------------------------- bel 80cm göbek 92.5 cm

28 ocak pazartesi gece strecledim
29 ocak salı sabah sonuç : -------------------------- bel 76cm göbek 90 cm

30 ocak çarşamba öğlen strecledim
30 ocak çarşamba akşam sonuç:---------------------- bel 76cm göbek 90cm

31 ocak perşembe sabahı farkı oldu mu diye streclemeden
sonuca baktım --------------------- bel 75cm göbek 89cm

Son düzenleme:
canım incelen kısım vücudunda ki yağ tabakalırın değil. biraz ter atıyosun su ya da ödem olablr giden şeyler ama yağ değil.

yiyeyim inceleym olur mu. ayrıca inceltiyo fakat kalıcı mı bunu bilmiyoruz. çünkü deneyen arkadaşlar inceldi ama aylar sonra geri dönüş yapmadılar. ben yazıyorum sürekli.
inceliğim korunsun diye evde egzersizlerimi yapıyorum.yediklerime dikkat ediyorum. yani dıştan olduğu kadar içten de desteklemek lazım biraz. yiyeyim inceleyim mantığı ancak geçici ve mantıksız bir çözüm olur.
bu şeklde yiyerek yağları içten depolayacak dışarıdansa sıktıracaksın bu çok saçma gibi geldi bana:KK37:

7 cm inceltiyo diye yazıyı görünce şaşırmıstım bende zaten.bir an yağ gidiyosa yani süper diye düşünmüştüm ama yağ olmasada sonucta su ödem gibi bunlarda şişman gösteriyo insanı bunlarn bile gitmesi bi incelme olması çok iyi tabiki.deniycem en kısa zamanda göbeğimden bişeyler gitsin incelsinde ister yag ister su yeterki birazcık küçülsün :) yediklerimede dikkat edersem tamamdır :)

7 cm inceltiyo diye yazıyı görünce şaşırmıstım bende zaten.bir an yağ gidiyosa yani süper diye düşünmüştüm ama yağ olmasada sonucta su ödem gibi bunlarda şişman gösteriyo insanı bunlarn bile gitmesi bi incelme olması çok iyi tabiki.deniycem en kısa zamanda göbeğimden bişeyler gitsin incelsinde ister yag ister su yeterki birazcık küçülsün :) yediklerimede dikkat edersem tamamdır :)

evet canım böyle düşünürsen güzel incelebilirsin inşallah...

canım sodalı tarifi verir misin?

kille olan çok zor, o çamurlarla nası durucaz? yağları alıp sürmek daha mantıklı sanki

maden sulu tarif

1çorba kaşığı ozon yağı
1 çay kaşığı çörek otu yağı
1 çay kaşığı kakao yağı
1 çay kaşığı biberiye yağı
maden suyu ve kili lıvama göre ayarla cnm

ben sadece yağları yapıyorum canım

Son düzenleme:
mrmeva sizin kullandıgınız yağlar hangi markaydı yazar mısınız?

bir de bu ozon yağı dediğiniz ne oluyor? kantaron yağı var ozonlanmış o mu acaba?

biogreen marka var bende sizdeki aynı mı?

mrmeva sizin kullandıgınız yağlar hangi markaydı yazar mısınız?

bir de bu ozon yağı dediğiniz ne oluyor? kantaron yağı var ozonlanmış o mu acaba?

biogreen marka var bende sizdeki aynı mı?

canım markayı özelden atayım reklama girebilir ama ben bu tarifi yapmadım aşağıdaki maranki tarifini yaptım önce onu bi netleştirelim de

Badem yağını tatlı badem yağından kullansak olur mu ki yoksa acı badem yağı olması mı lazım? sonucu değiştirirmi acaba ? :)

Badem yağını tatlı badem yağından kullansak olur mu ki yoksa acı badem yağı olması mı lazım? sonucu değiştirirmi acaba ? :)

canım inan onu bende bilmiyorum. incelen arkadaşlar acısını kullandı.
tatlı da olabilir. tüylerin uzamasına tek başına etkili oluyor diyorlar ama yine de bilemiyorum.

ben 1 haftadır sarmadım ölçülerimi koruyorum. tahriş oldum biraz. terleynce tuzlu tuzlu yaktı kaşıntı yaptı hafiften. ama 1 gün sonra kaşıntım geçti.

tahriş için fındık yağı kullanan arkadaşlar olmuş. sanırım feridun bu yüzden kille karıştırıyor. yağ terletince kaşıntı yapıyor ama denemeye devam edeceğim.

canım inan onu bende bilmiyorum. incelen arkadaşlar acısını kullandı.
tatlı da olabilir. tüylerin uzamasına tek başına etkili oluyor diyorlar ama yine de bilemiyorum.

ben 1 haftadır sarmadım ölçülerimi koruyorum. tahriş oldum biraz. terleynce tuzlu tuzlu yaktı kaşıntı yaptı hafiften. ama 1 gün sonra kaşıntım geçti.

tahriş için fındık yağı kullanan arkadaşlar olmuş. sanırım feridun bu yüzden kille karıştırıyor. yağ terletince kaşıntı yapıyor ama denemeye devam edeceğim.

Yani bu yağlar kesin sonuc veriyor oylemi? :KK31:

Son düzenleme:
tatlım sonucların mükemmel tebrik ederim seni insallah ıstediğin sonuca varırsın :nazar: :KK54: bendemi yapsam bilemedim ki :115: tüylenme sorunu oldumu sende hiç?? genelde bazı yağlar yapıo bunu

ben saat 9:30da yaptım bakalım:) malzemeleri aldığımız aktar eşime akşama kadar dursun demiş(ki o adama acaip güveniyorum) şuanda yanma var göbişim ateş gibi:) akşam duş aldıktan sonra fark varmı yazarım:KK1:

Son düzenleme:
sabah 89 olan bel çevrem şimdi 84 işe yarıyormuş hatfaya bi daha yapacam
:KK52::KK52::KK52:

X