Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Rezene ile büyüyen göğüsler, rezene çayı deneyimleri, benim programım :)

Allaha sigindim bitek onun serrinden korusun seytan bile yaninda melek kaliyor ben hayatimda haksizliklar gordumde bunun yaptigi sekilde hic gormedim hicmi allahtan korkmuyor diyorum sonra kndime kiziyorum kafirin nasil bi allah korkusu olurki diye ikiyuzluyu cok gordumde bunun gibi binyuzlusunu gormedim rabbim ondan konustugum icin bile bna günah yaziyordur hic deymez onun yuzunden gunaha girmeye ya biran once gecsin su sene ...

Canim daha yiyemedim :KK43: sabah gec kalkiyorum kosarak cikiyorum bi 5 dakka daha erken kalkmayi becersem onu kasiklamayada firsat bulcam senin gogus alt ilu ustu nekadar ? Kac cmlik gogusun var senin ?

Sabret canım, `Allah sabredenlerle beraberdir`, elbette `her işin yanında bir kolaylık vardır`.. Bazı şeyler imtihan oluyo.. Ama geçeceğini düşünerek içini ferahlat, sağlıkla patlıyo sonra Allah muhafaza..

Benim üst 84, göğüs altı 69 canım.. O kadar zayıflamama rağmen gayet iyi, hiç küçülmediler dediğim gibi.. Sen vakit bulunca dene, umarım işe yarar.. (;

Sabret canım, `Allah sabredenlerle beraberdir`, elbette `her işin yanında bir kolaylık vardır`.. Bazı şeyler imtihan oluyo.. Ama geçeceğini düşünerek içini ferahlat, sağlıkla patlıyo sonra Allah muhafaza..

Benim üst 84, göğüs altı 69 canım.. O kadar zayıflamama rağmen gayet iyi, hiç küçülmediler dediğim gibi.. Sen vakit bulunca dene, umarım işe yarar.. (;

Sotilleeeee ya sende resmennn 15 cmlik gõgus varmissss bu bûyuktende büyük sen napion burda :KK70: kûcûk oldugunumu düsunuyon hele bi anlat goguslerinle ilgili derdin ne :KK70: bnde 9 cmlik gogus var ne dolgun ne buyuk orta bile diyemem bnde okadar gögos olsa daha ne isterimki....
Bugunn erken kalktimm ve tam 2 yemek kasigi dolu pekmezli kûcten yedim aferin bana aksama artik anlarim daha iyimi pekmezle diye

Patrona gelincede onunda cocuklari var rabbim onlarada isgence eden patron gösterirse anne olarak napar merak ediyorum bn bnnm annemi zor tutuyorum cunku patrondan korkuyorum zaman cok cabuk gecsin

Sotilleeeee ya sende resmennn 15 cmlik gõgus varmissss bu bûyuktende büyük sen napion burda :KK70: kûcûk oldugunumu düsunuyon hele bi anlat goguslerinle ilgili derdin ne :KK70: bnde 9 cmlik gogus var ne dolgun ne buyuk orta bile diyemem bnde okadar gögos olsa daha ne isterimki....
Bugunn erken kalktimm ve tam 2 yemek kasigi dolu pekmezli kûcten yedim aferin bana aksama artik anlarim daha iyimi pekmezle diye

Patrona gelincede onunda cocuklari var rabbim onlarada isgence eden patron gösterirse anne olarak napar merak ediyorum bn bnnm annemi zor tutuyorum cunku patrondan korkuyorum zaman cok cabuk gecsin

Canım ben büyütmek için uğraşmıyorum, başımdan geçen hadiseyi anlatayım belki yardımcı olurum dedim.. (; Aslında çok da büyük değiller, ama vücuduma göre tam, ölçüm sonuçlarında 80 diyo, ben hep 75 kullandım, 80 sırt kısmından bol.. 80a bulamıyorum belki de ondan.. 75c kullanıyorum.. (;

Sonuçları yaz, bi rahatsızlık etti mi vs.. Umarım güzel sonuçlar alırsın tatlım, şifa olsun.. (;

Canım ben büyütmek için uğraşmıyorum, başımdan geçen hadiseyi anlatayım belki yardımcı olurum dedim.. (; Aslında çok da büyük değiller, ama vücuduma göre tam, ölçüm sonuçlarında 80 diyo, ben hep 75 kullandım, 80 sırt kısmından bol.. 80a bulamıyorum belki de ondan.. 75c kullanıyorum.. (;

Sonuçları yaz, bi rahatsızlık etti mi vs.. Umarım güzel sonuçlar alırsın tatlım, şifa olsun.. (;

Anladim canim zaten 15 cm muhtesem
bn daha bugun kullandim umarim bi etki eder peki 75 c dolduruyormu ?

Anladim canim zaten 15 cm muhtesem
bn daha bugun kullandim umarim bi etki eder peki 75 c dolduruyormu ?

Evet canım doluyo.. Daha fazlası isteyenlere olsun.. (; Kabızlık şikayetin olursa kullanmanı tavsiye etmem canım, elindeki küç sıkıntılı olabilir, aklında bulunsun..

Evet canım doluyo.. Daha fazlası isteyenlere olsun.. (; Kabızlık şikayetin olursa kullanmanı tavsiye etmem canım, elindeki küç sıkıntılı olabilir, aklında bulunsun..

15 cm gögüs dolmazmi c ye :KK70: masallah tmm canimm bi kac gün deneyeyim hele ozaman söylerim sonucu :KK30:

bu ölçümü nasıl yapıyosunuz canım üst bölge derken yani nereyi ölççez :) bende ona göre öğreniyim bakıyım kaç :) normali kaç oluyor 13 cm falan mı

bu ölçümü nasıl yapıyosunuz canım üst bölge derken yani nereyi ölççez :) bende ona göre öğreniyim bakıyım kaç :) normali kaç oluyor 13 cm falan mı

Canım göğsünün en dolgun yerine denk gelecek şekilde mezurayla sırttan öne birleştir bu üst ölçün, alt ölçün ise göğsün hemen altı yani göğüs kafesinin ölçüsü.. İkisinin arasındaki farka göre hesaplanıyor..

ayy canım bnm 8 cıktı :KK43:((( aman allahım yaa cokmu küçük ufff dik ama bilmiyorum ki kötümü yani :KK43:( üst bölge 80 alt bölge 72

Canım göğsünün en dolgun yerine denk gelecek şekilde mezurayla sırttan öne birleştir bu üst ölçün, alt ölçün ise göğsün hemen altı yani göğüs kafesinin ölçüsü.. İkisinin arasındaki farka göre hesaplanıyor..

sağol btnm :KK43:...........

ayy canım bnm 8 cıktı :KK43:((( aman allahım yaa cokmu küçük ufff dik ama bilmiyorum ki kötümü yani :KK43:( üst bölge 80 alt bölge 72

benimde 9 cm fazla bi farkimiz yok canim dik durmasi güzel benimkide dik ama ici bos

aynen :KK43:(((( 5rezene bende içiyorum faydasını görsek bari ya benim annem 95 numara südyen kullnaıyor bnm niye böle küçükkk oldu blmym ki :)))

aynen :KK43:(((( 5rezene bende içiyorum faydasını görsek bari ya benim annem 95 numara südyen kullnaıyor bnm niye böle küçükkk oldu blmym ki :)))

95 dedigine göre annen biraz yapili olmali... benim anneminde cup D -.- benimki B :) bosver bizde büyütmeyle ugrasiyoruz zaten

evet toplu biraz bıngıl bıngıldır anacuğummmm :) ama evlendiğinde 70 kilo falanmıs yine de 90 mıs hatunun off be anneme niye cekmemişim bide genetik derler hee hiçte değil :)

Ne tür bir yağ ?Göğsüme sürdüğüm bol miktarda yağ yüzüme etki etmez diye düşünüyorum.Kaşlarıma da yağ sürüyorum gürleşsinler diye evde oldukça ama yanaklarıma ya da çeneme değilki buna rağmen etkisi olur mu bu ??

çörek otu yağını cok kullandıgımda olmustu az kullanmaya basladım fazlası zararmış :KK66:

Kızlar 17. günüm bitti ama bende değişim yok hasta olacağım için sertleşti iyice göğüsler ama büyüme yok cm yok hala ona rağmen.ilk ay bittiğinde Nisan'a geçtiğimizde azda olsa bir fark görmek istiyorum açıkçası

kızlar ben 10 gündür içiyorum rezenyi büyümeye başladı yavş yavş :KK70: ilk 1 hafta dedim hiçbirşey olmucak galiba ama oluyomuş sizde sabırla bırakmayın hemen benden sölemesi:KK52: