Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Rezene ile büyüyen göğüsler, rezene çayı deneyimleri, benim programım :)

Anliyormusun ben uzun zamandir takip ediyorum serbetci ve cemen haricinde hepsinide denedim bu ikisinide almanyada bulamadigimdan uygulayamadim ama bnde bisey etki etmedi onca ugrasmalarima ragmen
bu konudaki en onemli iki bitkiyi pas gecmissin.Almanyada aktar tarzi yerler var mi bilmem de nette mutlaka vardir bu bitkilerin kapsulleri.bu arada ne aldigina dikkat et cemeni almancaya cevirtip amazon.de de arastirinca baska bi bitki cikti karsima.cemenin ingilizcesi fenugreek oyle yazinca buldum.
bu arada acemi Turkcem falan demissin,Almanyada oldugunu soylemesen kimse Turkiyede olmadigini anlamaz.

kızlar ben devam ediyorum 2 buçuk ay oldu dolgunluk oldu sadece :/bi ara yasmin (doğum kontrol hapı) kullanmıştım o bile daha çok şişiriyor hemde 15 günde bırakınca eskiye dönüyor ama şişken çok güzel:KK12: bırakıyorum canlar bu programı ben sadece rezeneyi 1 2 bardak içicem günde, deneyenlere kolay gelsin

kızlar ben devam ediyorum 2 buçuk ay oldu dolgunluk oldu sadece :/bi ara yasmin (doğum kontrol hapı) kullanmıştım o bile daha çok şişiriyor hemde 15 günde bırakınca eskiye dönüyor ama şişken çok güzel:KK12: bırakıyorum canlar bu programı ben sadece rezeneyi 1 2 bardak içicem günde, deneyenlere kolay gelsin

başka birşeyler yapıyormusun canım ? rezene bende içmiştim hiçbir gelişme olmamıştı zaten olan şişkinliğide geçiçiymiş onun

başka birşeyler yapıyormusun canım ? rezene bende içmiştim hiçbir gelişme olmamıştı zaten olan şişkinliğide geçiçiymiş onun

çörek otu yağıyla masaj yapıyordum ama bıraktım artık hepsini.Dolgunluktan ötesi olmuyor kaç senedir sıkıldım artık uğraşmaktan

çörek otu yağıyla masaj yapıyordum ama bıraktım artık hepsini.Dolgunluktan ötesi olmuyor kaç senedir sıkıldım artık uğraşmaktan

Kaç senedir uğraşıyorsun canım ? :KK43: ben umutluyum ya şu önümüzdeki 4ayda baya büyütmeyi hedefliyorum soya sütü ve keten tohumuyla çokta umutluyum :KK43: sen denedin mi bunları ?

Kaç senedir uğraşıyorsun canım ? :KK43: ben umutluyum ya şu önümüzdeki 4ayda baya büyütmeyi hedefliyorum soya sütü ve keten tohumuyla çokta umutluyum :KK43: sen denedin mi bunları ?

yok onları denemedim cnm soya etkili diye duymuştum ama.2 3 senedirara vererek masaj yapıyorum.evde tek başıma fil falan izlerken hep yapıyorum mesela bazen yarım saati geçiyo ama gram büyüme yok.ben aynı zamanda omuzlarımı genişletymek için kulaç hareketi yapıyorum ağırlıkla.Belki oda küçültüyordur göğsü sporcuların hep küçük olur ya.öyle işte uğraşmıcam artık inşallah senin büyür annesi büyük olanların kiloyla zamanla büyüyo zatende.benim annemin sıfır göğsü hiç yok.1.75 boyunda 68 kilo annem zayıfta değil balık etli ama göğüs sıfır benimde olmayacak işte

yok onları denemedim cnm soya etkili diye duymuştum ama.2 3 senedirara vererek masaj yapıyorum.evde tek başıma fil falan izlerken hep yapıyorum mesela bazen yarım saati geçiyo ama gram büyüme yok.ben aynı zamanda omuzlarımı genişletymek için kulaç hareketi yapıyorum ağırlıkla.Belki oda küçültüyordur göğsü sporcuların hep küçük olur ya.öyle işte uğraşmıcam artık inşallah senin büyür annesi büyük olanların kiloyla zamanla büyüyo zatende.benim annemin sıfır göğsü hiç yok.1.75 boyunda 68 kilo annem zayıfta değil balık etli ama göğüs sıfır benimde olmayacak işte

Ya tek anneye göre değildir umarım benimkininde çok büyük değil :KK43: pes etmene üzüldüm ya hem omuzlarını neden genişletmek istiyorsun benim çok geniş ve çok iğrenç bir durum hem göğüsleri daha küçük gösteriyor et yayılıyor çünkü :KK43:

Ya tek anneye göre değildir umarım benimkininde çok büyük değil :KK43: pes etmene üzüldüm ya hem omuzlarını neden genişletmek istiyorsun benim çok geniş ve çok iğrenç bir durum hem göğüsleri daha küçük gösteriyor et yayılıyor çünkü :KK43:

omuzlarım dar çünkü kilo alınca basene gidiyor armut vücuda sahip olmamak için omuzlarımı genişletiyorum.bir de kıyafetleri daha iyi taşımak için.1 2 cm açılma yeter bana çok geniş omuzlarım zaten olamaz.evet sırt ve omz geniş olunca göğüs biraz daha ufak görünüyo haklısın

omuzlarım dar çünkü kilo alınca basene gidiyor armut vücuda sahip olmamak için omuzlarımı genişletiyorum.bir de kıyafetleri daha iyi taşımak için.1 2 cm açılma yeter bana çok geniş omuzlarım zaten olamaz.evet sırt ve omz geniş olunca göğüs biraz daha ufak görünüyo haklısın

omuzu en çok kulaç atarak yüzmek genişletiyor canım deneyebilirsin

omuzu en çok kulaç atarak yüzmek genişletiyor canım deneyebilirsin
Eylül ayında havuza kaydolacağım.şimdilik 2 kg lık dambıllarla kulaç hareketi yapıyorum faydası da oldu 3 haftadır yapıyorum ve genişleme olmadıysada şekil aldı omuzlarım ve daha güzel görünüyor.

Kendiniz mi alıp demliyorsunuz rezeneyi yoksa poşet çay olarak mı tüketiyorsunuz, evde poşet var ama etki eder mi ki? :44:

Yorum yazmadan geçemicem...
Bir gün içinde 3-4 bardak rezene ve bi bardakta hayıt içmekten bahsediyorsunuz ama iyi yapayım derken kötü sonuçlar doğurmasın bu yaptığınız zira bitki çaylarını günde 3 bardaktan fazla içmenin zararlı olabileceğini okumuştum ve tvde de dinlemiştim..
Bunlar yararlı şeylerdir evet ama her şeyin fazlasıda zarardır...

Rezene çayı içerken katılan şeker etkisini yitiriyo mu? Şeker katmamamız mı gerek?

ya kızlar bende aldım geçen gün rezene çayı sallama poşet çaylardan içicem içicem diyorum ama dayanılcak gibi değil nasıl ağır bir kokusu var onun öyle ya, öğürüyorum direk, başıma ağrılar giriyo (zaten kokular çok etkiler beni) off nasıl olucak bu rezene içme işi ya? sadece bana mı iğrenç geliyo anlamadım ki..

Son düzenleme:
ben de rezene içtiğim günlerde göğüslerim dolgunlaşıyo fakat düzenli içemiyorum 3 gündür göğüs büyüten telkini dinliyorum ve 2 günde bir rezene içiyorum rezeneyi arttırıcam gerçi 15 yaşındayım ama göğüslerim 75 destekliyi bile doldurmuyo büyücem kararlıyım en önemlisi insanın içinde :))

ben de rezene içtiğim günlerde göğüslerim dolgunlaşıyo fakat düzenli içemiyorum 3 gündür göğüs büyüten telkini dinliyorum ve 2 günde bir rezene içiyorum rezeneyi arttırıcam gerçi 15 yaşındayım ama göğüslerim 75 destekliyi bile doldurmuyo büyücem kararlıyım en önemlisi insanın içinde :))

ahhh canım bn 16 yaşndayım geçen sene de aynı ssnnki gibiydi 75 desstekliyi doldurmayı bırak 70 bedeni doldurmuyor:KK43:((
Acil bi çözüm bulmalyız :/