Doğuma Hazırlık istanbul emsey hospital da doğum yapan yada yapacak arkadaşlar varmı...

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....

duygu1986

Üye
Kayıtlı Üye
13 Ocak 2013
11
0
kocaelinde oturmaktayım haftaya muayene olmaya gidicem istanbula inş.ama çok merak ediyorum nasıl bir hastane diye?gidenler varsa beni bilgilendirsin rica ediyorum..

canım ben gecen sene kurtköyde otruyordum ve emseyde kadın doguma gıdıyordum hastane cok guzel dr cok guzel hem cocuk hem kadın doğuma gıtmıstım kıdın dogumcunun adını hatırlamıyorum ama şimdi 3 numaralı odadaydı gıttıgıne pişman olmazsın

kocaelinde oturmaktayım haftaya muayene olmaya gidicem istanbula inş.ama çok merak ediyorum nasıl bir hastane diye?gidenler varsa beni bilgilendirsin rica ediyorum..
çok iyi bir hastanedir orası, biz de ailecek emseye gidiyoruz. VİP bölümü de var. profesörlere muayene ve ameliyat olabiliyorsunuz bu bölümde. gidince memnun kalırsınız.

dr adında pınar gökovaymış şımdı baktım cok ılgılı bır hanımdı
pınar hanım benim de doktorum gerçekten dediğiniz gibi sıcak ve ilgili birisi.

ben şükran hanımdan aldım randevuyu onun hakkında bilgisi olan var mı?dediğim gibi kocaelinde oturuyorum 50km lık bı yol var sızce delilik olmaz dımı orda doğum yapsam?

kızlar peki emseyin fiyatları ile ilgili bilginiz varmı? Muayene ne kadar doğum ne kadar? Hastane çok lüks ve doktorlarıda çok ilgili ama fiyatı ne durumda :KK1:

kızlar peki emseyin fiyatları ile ilgili bilginiz varmı? Muayene ne kadar doğum ne kadar? Hastane çok lüks ve doktorlarıda çok ilgili ama fiyatı ne durumda :KK1:

Doğum fiyatları uygundu en son ama şuan değiştimi bilmiyorum en son gittiğimde sorucaktım unuttum.. Bende Pınar Gökovaya gidiyorum..Güleryüzlü ve ilgili yani ..ultrasonda her baktığı şeyi anlatıp gösteriyo.. Muayene ücreti 40 tl.. Arayıp sorabilirsiniz..

Doğum fiyatları uygundu en son ama şuan değiştimi bilmiyorum en son gittiğimde sorucaktım unuttum.. Bende Pınar Gökovaya gidiyorum..Güleryüzlü ve ilgili yani ..ultrasonda her baktığı şeyi anlatıp gösteriyo.. Muayene ücreti 40 tl.. Arayıp sorabilirsiniz..

çevremde emseyden doğum yapanlardan duyduğum kadarıyla şöyle bi durum var. Mesela kontrole gidiyosunuz doğum fiyatını öğreniyosunuz en baştan. DOğumdan sonra ücretlere zam geldi diyip farklı ücret isteyebiliyorlarmış. Bir arkadaşım orda sezeryan ile doğum yaptı. 1300tlye anlaşmışlar. Doğundan sonra farklı bi ücret istenmş. Oda en başta ne konuştuysak o diyip diretmiş. Ve eski hastaları olduğu için ilk konuştukları fiyata inmişler. Ama başka bir tanıdığımıza kuruş indirmemişler. Kurtköyde oturduğum için emseye giden bayaa tanıdığım var. Kafam çok karışık açıkcası benmde

çevremde emseyden doğum yapanlardan duyduğum kadarıyla şöyle bi durum var. Mesela kontrole gidiyosunuz doğum fiyatını öğreniyosunuz en baştan. DOğumdan sonra ücretlere zam geldi diyip farklı ücret isteyebiliyorlarmış. Bir arkadaşım orda sezeryan ile doğum yaptı. 1300tlye anlaşmışlar. Doğundan sonra farklı bi ücret istenmş. Oda en başta ne konuştuysak o diyip diretmiş. Ve eski hastaları olduğu için ilk konuştukları fiyata inmişler. Ama başka bir tanıdığımıza kuruş indirmemişler. Kurtköyde oturduğum için emseye giden bayaa tanıdığımr. Kafam çok karışık açıkcası benmde

bende kartal umuta gidiyordum kurtköyde oturduğum için emseye geçtim 3 ay aylık muayneye gittim doktorum şükran hanımdı çok memnundum ama doğum ücreti 700 tl ydi.. bugün orda doğum yapan bir tanıdığıktan duydum 900 tl vermişler... bana fazla geldi açıkçası ama hastamne süper...:KK49:

bende kartal umuta gidiyordum kurtköyde oturduğum için emseye geçtim 3 ay aylık muayneye gittim doktorum şükran hanımdı çok memnundum ama doğum ücreti 700 tl ydi.. bugün orda doğum yapan bir tanıdığıktan duydum 900 tl vermişler... bana fazla geldi açıkçası ama hastamne süper...:KK49:

Benimde bi komşum orda doğum yaptı 3 ay önce. Normal 700Tl., zorunlu sezeryan 1200Tl., keyfi sezeryan 1750tl. demişti. Demekki zam gelmiş. Ve doktorlar epidurali pek tavsiye etmiyolarmış.

bnde gülcan hanıma randevu aldım. nasıl biri acaba giden var mı??

benim doktorum şükran hanım..çooook memnunum..bir arkadaşım ve görümcem de benden sonra emseye gelip şükran hanımla devam ettiler...

görümcem doğum yaptı..nöbetçi doktor gülcan hanımdı..ondan da çok memnun kaldığını söyledi..

ben acile gittiğimde gülcan hanım nöbetçiydi.çok sakin bir doktor...ben onu da beğendim.

benim doktorum şükran hanım..çooook memnunum..bir arkadaşım ve görümcem de benden sonra emseye gelip şükran hanımla devam ettiler...

görümcem doğum yaptı..nöbetçi doktor gülcan hanımdı..ondan da çok memnun kaldığını söyledi..

ben acile gittiğimde gülcan hanım nöbetçiydi.çok sakin bir doktor...ben onu da beğendim.

çookk teşk ederim cvpladığın içinn.. 7 hazirana randevum var 14 haftann içinde olucaz inşaAllah. bana detaylı bilgi versn tek istediğim o ne bileyim bebeğim hakkında herşeyi bilmem istiyorum herşeyini göstersn bana anlatsın. 4.5 yıl snra tüp bebekle geldi bebeğim çok bekledm yani o yüzden çok hevesliyim sanırım 2 doktor değiştirdm şimdiye kadar yeternce bilgi vermediler inşaAllah memnun kalırım bnde sen doğumu orda mı düşünüyosun. 700 diyolar normal doğuma ssklı fiyatımı

çookk teşk ederim cvpladığın içinn.. 7 hazirana randevum var 14 haftann içinde olucaz inşaAllah. bana detaylı bilgi versn tek istediğim o ne bileyim bebeğim hakkında herşeyi bilmem istiyorum herşeyini göstersn bana anlatsın. 4.5 yıl snra tüp bebekle geldi bebeğim çok bekledm yani o yüzden çok hevesliyim sanırım 2 doktor değiştirdm şimdiye kadar yeternce bilgi vermediler inşaAllah memnun kalırım bnde sen doğumu orda mı düşünüyosun. 700 diyolar normal doğuma ssklı fiyatımı

700 ssk lı sanırım..görümcem sağlık çalışanı olduğu için ekstra indirim yapılmıştı...

ben orada yapacağım inşallah..hem doktorum hem diğer çalışanlar. hem de hastanenin kendisi başka seçenek düşündürmüyor..

otel gibi zaten..normalde beni hastane tutuyor, tansiyonum düşer hastaneye gidince, orası bana çok iyi geliyor:)

bir de odaları çok güzel..doğum anına kadar kendi odanda kendi yatağında oluyorsun..seni yatağınla birlkte doğuma götürüyorlar..

700 ssk lı sanırım..görümcem sağlık çalışanı olduğu için ekstra indirim yapılmıştı...

ben orada yapacağım inşallah..hem doktorum hem diğer çalışanlar. hem de hastanenin kendisi başka seçenek düşündürmüyor..

otel gibi zaten..normalde beni hastane tutuyor, tansiyonum düşer hastaneye gidince, orası bana çok iyi geliyor:)

bir de odaları çok güzel..doğum anına kadar kendi odanda kendi yatağında oluyorsun..seni yatağınla birlkte doğuma götürüyorlar..

hadi yaa iyimiş yatak olayı:) bn gttm bi kere ama randevusuz bakmadıkları için geri döndüm gerçekten temiz sakin güzel bi hastane bakalım hakkımzda hayırlısı olsun.

Bende emseyı dusunuyorum cekmekoyde otuyoruz acaba nasıl bırı aslında bayan dr tercıh etmeyecektım ama bı gıdıp bakıcam sevmesem ya da enerjim tutmazsa değiştirim.

Bende emseyı dusunuyorum cekmekoyde otuyoruz acaba nasıl bırı aslında bayan dr tercıh etmeyecektım ama bı gıdıp bakıcam sevmesem ya da enerjim tutmazsa değiştirim.

ordaki doktorların hepsi bayan canm. ama herkes memnun bnmde randevum cuma yazarım buraya

ben şükran hanımdan aldım randevuyu onun hakkında bilgisi olan var mı?dediğim gibi kocaelinde oturuyorum 50km lık bı yol var sızce delilik olmaz dımı orda doğum yapsam?

Merhabalar şükran hanım iyi bir drdur kendisine 1 ay öncesine kdr gittim ancak ben hastanenin çok yogun olmasından ve her seferinde çok beklemekten ve yıne randevunuzda şükran hanım acıl amelıyata girdi denmesinden bıktıgım için ataşehir şifaya başladım şükran hanımada sizi cok sevıyorum ama ben muayene hastasıyım bu durumdan hoşlanmıyorum dediğimde şükran hanım direk anlayışlı oldu şimdi kendi druma başladım . sana gelınce cnm gıdebılırsın ama pınar hanımıda deneyebılırsın ondanda cok memnunlar var..

normal dogumda ssk farkı 700, zorunlu sezeryan 1100 isteğe baglı sezeryan ıse 1700 cnm

Kızlar Emseyde 2 hafta önce görüşme yaptım ilgililerle.. Normal doğum 950 tl,zorunlu sezeryan 1400 tl,isteğe bağlı 2000 tl denildi.. Bilginiz olsun.. :)..

Son düzenleme:
X