Eşim annemi istemiyor

Burada kaynıyla, eltisiyle, görümcesiyle ,kp ile ya da kv ile sorun yaşayan
küfür duyan, hakaret işiten bunlara rağmen eşinden beklediği tavrı göremeyen
bayanlar diye oylama yapsak o buton çökebilir:KK37:

Ne yapalım şimdi her birimiz intihar etsek ne olur?
Senin canın için kim üzülür, karalar bağlar?
Annenden babandan başka?
Belki 3 gün eşin ağlar o da bir gün unutur.
Yeniden evlenir bile..
Kime ceza vereceksin yani kendine mi günahsız bebeğine mi?

Daha akıllıca çözüm yolları bulabilirsin oysa.
Bebeğin sana güç vermeli.Eşin annesine mi gitmek istiyor git,
kaynınla görüşmek zorunda mısın gör, el gibi mesafeli dur.
Nasılsın sağolun teşekkür ederim bitti.
Konuşmaya mı çalışıyorlar al eline teli ahh pardon telefon de çık odadan.
Sen delirt insanları..
Eşin de laf edecek olursa ağla yalandan hayır öyle değil diye inkar et.
Ayyy de karnını tut, kanamam oldu de. Sen psikolojik baskı yap.
Nasılmış görsünler.
Böyleleri hakediyor bu şeytanlıkları yapacak bir şey yok.

eşime nasıl guveneyım nası seveyım bu saatten sonra ? benım hayattakı tek degerlı varlığım annemle tehdıt etmışken bu konuda nasıl hassas olduğumu bılıyoken ustelık evlenirken bunlar konuşulmuşken ve annen basımın tacı denmişken bu olanlara nasıl katlanıyım

eşime nasıl uzuldugumu anlatsammı :) gozunun onunde doktugum goz yasının haddı hesabı yok, ağlamaktan gozlerım oldu mosmor ama yok kılı kıpırdamıyor yaa

Bir doktora gidin, doktorla konusun. Belki ucuncu bir sahsin soylemesi daha etkili olur. Birde mutlu degilseniz bosanin ama nafaka ve yuklu bir para ile birlikte. Bir avukata danisabilirsiniz. Baska da aklima birsey gelmiyor. :KK19:

eşime nasıl guveneyım nası seveyım bu saatten sonra ? benım hayattakı tek degerlı varlığım annemle tehdıt etmışken bu konuda nasıl hassas olduğumu bılıyoken ustelık evlenirken bunlar konuşulmuşken ve annen basımın tacı denmişken bu olanlara nasıl katlanıyım

Anneniz kaç yaşında bir sağlık sorunu vs var mı?

kaynına çocuk diyorsun sanırım küçük? belki de onun psikolojik sorunları vardır ergenliktedir vs. belki de gerçekten takılmaması gereken biri olduğu için eşin sallamıyordur.ya da eşin vurdumduymazdır bilemiyorum.
şu durumda eşini sevip sevmemen de önemli? şu an kızgınsın evet yaptığı doğru değil ama düzelebilcek gibiyse ilişkinizi boş yere bitirmeniz özellikle bebeğin için kötü olur.
eğer gerçekten sevmiyorsan bir avukatla görüş derim sana yol göstersin. annenle baban ayrı mı bilmiyorum babanın çok sorumsuz olduğunu söylüyorsun eşinden ayrılırsan babanın olduğu yerde mutlu olabilecek misiniz ionu da iyi düşünmen lazım. hamileliğinin kaçıncı ayındasın?annen için bir yardım kuruluşuna başvurabilirsiniz esra erolun açtığı türden bir yerde olabilir kadın sığınma evleri gibi. annen ordayken sen de eşinden ayrılır aldığın nafakayla kendine ev tutar anneni yanına alırsın arkadaşın dediği gibi annen bebeğe bakarken sen de çalışırsın. hatta evde bir şeyler yapıp satabilirsiniz bile belki bilmiyorum.ama tabi bu en kötü senaryo yuvanız umarım yıkılmaz eşinle ve ailesiyle olan bütün sorunların düzelir.

kaynım benden 2 yaş buyuk eşimden 1 yaş kuçuk.. 7 aylık evlıyım defalarca boşanma derecesine geldık hatta hamılelığımın ılk haftalarında tokadını bıle yedım.. zaten cok severek evlenmedim ve bu şekılde davrandığında daha beter uzaklaşıyorum eğer annem olmasaydı çoktan kaçar gıder bakardım başımın caresıne.. ama şimdide boşanmayı düşünüyorum bu böyle devam edemez daha ona nasıl guvenebılırım kı ? evlenirken annemede bakacağı şartıyla evlenmiştim şimdi neden vazgeçiliyor? hangi erkeklikte var bu, evet bunlara aslında tek sbeep babam. babam baba gıbı olsaydı böyle olmazdı.. şimdi boşansam gelsem hiç umrunda olmaz neden bıle demez o derece sorumsuz yanı

65 yaşında ve 3 sene once By-Pass oldu, tansıyonu şekeri vs bunlarda cabası

Annenizle aynı evde olmasa bile yakın oturup günlük işlerini,yemeklerini
yaparak bakımını yapabilirsiniz. Böylece evliliğiniz de etkilenmemiş olur.
Eşiniz annenize hiç bir şekilde bakmak istemiyorsa kendi annesi bakıma muhtaç
olsa sizden nasıl bakmanızı isteyecek çok merak ediyorum?
7 aylık evlilikte keşke hamile kalmak için bu kadar acele etmeseydiniz..
Artık olan olmuş. Güvenmiyorsanız çok da sevmiyorum diyorsunuz.
Katlanmak anlamsız olur..
Babaya ihtiyacınız yok. Erkek erkekliğini bilmiyorsa evin direği olmuyor,yükü, derdi oluyor zaten.
Ayrılın iş bulun, değer bilmeyen herife eşlik,hizmetçilik edeceğinize annenize evlatlık edin elbette..

kaynım benden 2 yaş buyuk eşimden 1 yaş kuçuk.. 7 aylık evlıyım defalarca boşanma derecesine geldık hatta hamılelığımın ılk haftalarında tokadını bıle yedım.. zaten cok severek evlenmedim ve bu şekılde davrandığında daha beter uzaklaşıyorum eğer annem olmasaydı çoktan kaçar gıder bakardım başımın caresıne.. ama şimdide boşanmayı düşünüyorum bu böyle devam edemez daha ona nasıl guvenebılırım kı ? evlenirken annemede bakacağı şartıyla evlenmiştim şimdi neden vazgeçiliyor? hangi erkeklikte var bu, evet bunlara aslında tek sbeep babam. babam baba gıbı olsaydı böyle olmazdı.. şimdi boşansam gelsem hiç umrunda olmaz neden bıle demez o derece sorumsuz yanı

Keske cocuk yapmak icin biraz bekleseydiniz. :KK50: Bunlara sebep babaniz degil sizsiniz kusura bakmayin. Calisiyormussunuz. Annenizle otursaydiniz evlenmeseydiniz bir sure, hem sevmemissiniz de. Evlenirken boyle bir sart konulmaz. Param icin mi evleniyor izlenimi verir. Ustelik ilk haftalarda dayak atan bir erkek, ne bekliyordunuz ki. Yanlis bir evlilikmis ama olmusle olmusa care yok. Yanlisi surdurmenin alemi de yok. Intihari da dusunmeyin sakin.

Bir avukata danisin. Bosanin ,yuklu bir miktar nafaka alin. Annenizle yeni bir hayat kurun. Sonra da calisin, anneniz bebeginize baksin. Bu adamdan hayir gelmez bence.

Son düzenleme:
Annenizle aynı evde olmasa bile yakın oturup günlük işlerini,yemeklerini
yaparak bakımını yapabilirsiniz. Böylece evliliğiniz de etkilenmemiş olur.
Eşiniz annenize hiç bir şekilde bakmak istemiyorsa kendi annesi bakıma muhtaç
olsa sizden nasıl bakmanızı isteyecek çok merak ediyorum?
7 aylık evlilikte keşke hamile kalmak için bu kadar acele etmeseydiniz..
Artık olan olmuş. Güvenmiyorsanız çok da sevmiyorum diyorsunuz.
Katlanmak anlamsız olur..
Babaya ihtiyacınız yok. Erkek erkekliğini bilmiyorsa evin direği olmuyor,yükü, derdi oluyor zaten.
Ayrılın iş bulun, değer bilmeyen herife eşlik,hizmetçilik edeceğinize annenize evlatlık edin elbette..

içime su serptın resmen allah razı olsun.. ben çekemicem sevmıyorum zaten bu şekılde davranması soğuttu.. ilk işim bi kapıcı dairesi gibi bi yer bulup annemle basımı sokmak olcak sonra evde boncuk falan işler kazanırım. az olsun ama huzurum olsun annem yanımda olsun o mutlu olsun

Ah be güzelim 7 aylık evlisin.Severek de evlenmemişsin niye çocuk için bu kadar çabuk karar verdin.Sana da yazık bebeğine de Rabbim yardımcın olsun.Hamilelikte hormonlar farklı çalıştığı için insanın psikoloji si çabuk bozulabiliyor kendimden biliyorum.kayınvalidenin bir sağlık problemi mi var eşin neden oraya gitmeni istiyor.Eşinin davranışını doğru bulmuyorum ama acaba oda tartışma anında sinirle mi söyledi iyi yanından bakmak istiyorum.

eşinin ilk haftadan tokat atması ve tehditlerle istediğini yaptırmaya çalışması sen ağlarken umrunda olmaması.. eşin de merhamet yoktur belki de düzelir mi bilmiyorum ama sen zaten eşinden yeterince soğumuşsun balık baştan kokar derler sabret diycem güçlüyü oyna ona ihtiyacın olmadığını göster diycem ama nasıl olcak bilmiyorum.gidip babanla konuşsan belki vicdanen rahatsız olur. kesin ayrılma düşüncesindeysen bebeğini de iyice düşün hem annelik hem babalık yapmak zorunda kalcaksın. bebeğin 4 aylık sanırım gerçekten daha birbirinizi tanımadan hamile kalmışsın ama her şeyde bir hayır vardır belki de baba olduktan sonra eşin düzelir. şu an annenin evi uzak mı ? sen eşinin gözünü korkutsan azcık belki düzelir biraz. annenin yanına gitsen bir süreliğine ama parayı eşin veriyor zaten. kayınvaliden nasıl bir kadın onunla konuşsan açık açık sonuçta o da bir kadın o da bir anne belki oğlunu o dize getirir. ilk evlenirken anneme bakılcak şartıyla evlendiğini anladım ama bu karşı taraf için açık açık zorunluluk gibi olmuş ve eşin istese bile belki ailesi onu engelliyordur babası var gitsin çalışsın diyorlardır.baban emekli mi ? hiçbir yerden gelmiyor mu para onlara? dediğim gibi bence sen önce babanla bir konuş sonuçta vicdanı vardır.

Çok zor hamile halinle yaşadıkların

Eşini babandan çok farklı görmüyorum, hamile bir kadına zulmeden onu tehdit eden bir adamın her yeri koca olsa ne olacak

Çok geçmeden tavrını koy, yolunu çiz. İçinde merhamet taşımayan insandan korkarım ben, sana da bebeğine de yazık.

eşin ıyı bı koca olamadığı gıbı ıyı bı babada olamıycak belliki bu gıbı sorunlarla senı yavrusunu taşırken üzüyo

bende anennle bırlıkte bı hayat kurmandan yanayım

intıkhar olayını aklından çıkar en fazla 3 gun anılırsın hiç kimse bır ders almaz olan annene olur

kendını çaresiz hissetme karnında babak için güçlü olmak zorundasın sen artık bı anne sayılırsın bundan sonra yavrunu düşünürek hareket etmelisin eğer okadar sevmıyorum boşanmayıda cıddı cıddı düşünüyorum dıyorsan hiç çekme bu adamı

eşinin ilk haftadan tokat atması ve tehditlerle istediğini yaptırmaya çalışması sen ağlarken umrunda olmaması.. eşin de merhamet yoktur belki de düzelir mi bilmiyorum ama sen zaten eşinden yeterince soğumuşsun balık baştan kokar derler sabret diycem güçlüyü oyna ona ihtiyacın olmadığını göster diycem ama nasıl olcak bilmiyorum.gidip babanla konuşsan belki vicdanen rahatsız olur. kesin ayrılma düşüncesindeysen bebeğini de iyice düşün hem annelik hem babalık yapmak zorunda kalcaksın. bebeğin 4 aylık sanırım gerçekten daha birbirinizi tanımadan hamile kalmışsın ama her şeyde bir hayır vardır belki de baba olduktan sonra eşin düzelir. şu an annenin evi uzak mı ? sen eşinin gözünü korkutsan azcık belki düzelir biraz. annenin yanına gitsen bir süreliğine ama parayı eşin veriyor zaten. kayınvaliden nasıl bir kadın onunla konuşsan açık açık sonuçta o da bir kadın o da bir anne belki oğlunu o dize getirir. ilk evlenirken anneme bakılcak şartıyla evlendiğini anladım ama bu karşı taraf için açık açık zorunluluk gibi olmuş ve eşin istese bile belki ailesi onu engelliyordur babası var gitsin çalışsın diyorlardır.baban emekli mi ? hiçbir yerden gelmiyor mu para onlara? dediğim gibi bence sen önce babanla bir konuş sonuçta vicdanı vardır.

hayır eşimde merhamet değil ''m'' si yok, kapıya attı annemle benı

eşin ıyı bı koca olamadığı gıbı ıyı bı babada olamıycak belliki bu gıbı sorunlarla senı yavrusunu taşırken üzüyo

bende anennle bırlıkte bı hayat kurmandan yanayım

intıkhar olayını aklından çıkar en fazla 3 gun anılırsın hiç kimse bır ders almaz olan annene olur

kendını çaresiz hissetme karnında babak için güçlü olmak zorundasın sen artık bı anne sayılırsın bundan sonra yavrunu düşünürek hareket etmelisin eğer okadar sevmıyorum boşanmayıda cıddı cıddı düşünüyorum dıyorsan hiç çekme bu adamı

çok nanakörmüş, aılesının dolduruşuna geldı anneme sırt cevırdı böyle olunca bende gıtmedım eve.. annemı nası bırakayım bende merhamet var vıcdan var. tek yol boşanmak heralde gerçekleri öğrenince kızımda affeder benı belkı

işin zor valla.. seni anlıyabiliyorum. bende eşimle öyle bir sorun yaşadım.
ama bizdeki sorun annemin birazcık zor bi insan olmasından kaynaklanmıştı.
allahtan atlattık ama.

Konu içeriği nedeniyle ilgili başlığa taşınmıştır.

işin zor valla.. seni anlıyabiliyorum. bende eşimle öyle bir sorun yaşadım.
ama bizdeki sorun annemin birazcık zor bi insan olmasından kaynaklanmıştı.
allahtan atlattık ama.

çok şükür ki atlatmışsınız, bizimki pek ölee durmuyo.. benım annem ona ıyılık yaptı annelık yaptı yemın edıyorum kı.. nişanlandığımızda bızde kalmak ıstedı annem resmen donlarını bıle yıkadı, ne sverse onu yaptı benden ıyı baktı, evlendikten sonrada aynı şekılde.. aslında annemde bu kadar yapmakla hata ettı ama ne bılsın anakor oldugunu

Çok zor hamile halinle yaşadıkların

Eşini babandan çok farklı görmüyorum, hamile bir kadına zulmeden onu tehdit eden bir adamın her yeri koca olsa ne olacak

Çok geçmeden tavrını koy, yolunu çiz. İçinde merhamet taşımayan insandan korkarım ben, sana da bebeğine de yazık.

tavrımı koydum, aslında o koydu bana tavrını, aılesı baya doldurmuş anlaşılan.. bana sen gelıyosan gel annen kalsın dedı, bu kadarda merhametsızmış bende gıtmedım kendımce en doğru olanı yaptım ama ben annemı bırakamazdım. Allahım benı vicdanımdan ayırmasın, hadı dedım kendım bebgım ıcın bırakayım gıdeyım ama yok olmadı, bana yakışmaz annemı atıp gıtmek.. benımde bı kız evladım olcak, Allah bana hesap sorar

çok şükür ki atlatmışsınız, bizimki pek ölee durmuyo.. benım annem ona ıyılık yaptı annelık yaptı yemın edıyorum kı.. nişanlandığımızda bızde kalmak ıstedı annem resmen donlarını bıle yıkadı, ne sverse onu yaptı benden ıyı baktı, evlendikten sonrada aynı şekılde.. aslında annemde bu kadar yapmakla hata ettı ama ne bılsın anakor oldugunu

nankörmüş senin eşin.
bizde birbirimize girmiştik resmen çünkü annemde ateşe körükle gidiyordu eşimde fıttırmıştı artık. sonra kaynanam girdi araya, eşimle konuştu, carrie beni istemese ne yaparsın dedi, etme bulma dünyası oğlum sen öle yapma ki ilerde sizde kaynana kayınpeder olunca gelinle damat size kötü davranmasın. iyi kötü karının annesi o dedi.

nankörmüş senin eşin.
bizde birbirimize girmiştik resmen çünkü annemde ateşe körükle gidiyordu eşimde fıttırmıştı artık. sonra kaynanam girdi araya, eşimle konuştu, carrie beni istemese ne yaparsın dedi, etme bulma dünyası oğlum sen öle yapma ki ilerde sizde kaynana kayınpeder olunca gelinle damat size kötü davranmasın. iyi kötü karının annesi o dedi.

bu saatten sonra nasıl duzelcek bu ış bılmıyorum, annemdeyim şu an ve bıraktı gıttı ev sahıbı kapıya dayanmış bı vazıyette.. hiç içi sızlamadan bıraktı gıttı

X