Şampuan ve Saç Kremleri PARABENSİZ SÜLFATSIZ ŞAMPUAN bilen kullanan varmı

alone2

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
10 Mart 2013
3.827
418
PARABENSİZ VE SÜLFATSIZ ŞAMPUAN biln kullanan varmı yardımcı olurmusunuz
ve saç dökülmesine iyi gelen bi bebe şampuanı yada ürün tavsiye edebilirmisiniz lütfen.........

dalan ın şampuan ve saç kremini kullandım,parafen içermiyor ama sülfat varmı bilmiyorum,ben memnun kaldım,ayrıca fiyatlarıda çok uygun

dalan ın şampuan ve saç kremini kullandım,parafen içermiyor ama sülfat varmı bilmiyorum,ben memnun kaldım,ayrıca fiyatlarıda çok uygun

açıkçası artıksaç konusunda dökecek param kalmadı kel oluyorum en iyisi parabensiz sülfatsız bebe şampuanı al en zararsızı o dediler komili bebe kullanmıştım ama çokta bi faydasını görmedim dökülme konusunda napcağımı şaşırdım cidden

Doa'nın şampuanları sülfatsız ben uzun süredir kullanıyorum memnunum tavsiye ederim.

ben 2 aydır kanzoral kullanıyorum ve saçlarım dökülmüyor. eczaneden kepek için almıştım. kan değerlerinizi ölçtürdünüz mü ayrıca

dökülmeyede iyi gelirmi nerden bulurum aktardamı eczanedemi inşallah pahalı değildir

internetten aldım ben doa yaz google'da sitesi çıkar fiyatı 8tl üyelerine.
bence gayet uygun ve uzun süre gidiyor. daha bugün siparişim geldi 2 tane şampuan daha aldım.

benim dökülmeye de iyi geldi ama ben normal saçlar için olanı kullanıyorum yani siz saç tipinize göre olanı seçin

Son düzenleme:
Vitamin eksikliği falan varmı? Kan değerlerinize baktırın. Benimde akıyor avuç avuç ben çözümü durunun şampuanında buldum ama doa yi da öneren çok.

down under natural/nude serisi. hani şu üstünde koala olan marka.

doktorun yapacağı bişey kalmadı kullanmadığım ürün kalmadı çünkü kan değerlerim normal arkadaşlar ama ben kelliğe doğru gidiyorum malesef ne yapabilirim bilmiyorum

PARABENSİZ VE SÜLFATSIZ ŞAMPUAN biln kullanan varmı yardımcı olurmusunuz
ve saç dökülmesine iyi gelen bi bebe şampuanı yada ürün tavsiye edebilirmisiniz lütfen.........

tatlım merhaba...

çok uzun bir dönem bende saç dökülmesiyle cebelleştim. birçok markayı denedim. bakım yaptım falan filan ama her seferinde hüzün....

sonra bir mağaza da loreal elseve çok indirimdeydi hadi birde bunu deneyeyim dedim ve aldım; iyi ki almışım...

ilk olarak siyah olan kutulu olanı ( saç dökülmeleri için ) kullandım. sonra beyaz olanı ( normal saçlar içindi *galiba* ) kullandım ve hala kullanıyorum az bişi kaldı. bundan sonra da yeşil olanı ( nemlendirme için ) kullanmaya başlayacağım.

şampuanların kremleriyle birlikte kullanılması daha etkili...

kısacası loreal elseve şampuan + bakım kremleri tavsiyemdir pişman olmazsın. :KK34:

tatlım merhaba...

çok uzun bir dönem bende saç dökülmesiyle cebelleştim. birçok markayı denedim. bakım yaptım falan filan ama her seferinde hüzün....

sonra bir mağaza da loreal elseve çok indirimdeydi hadi birde bunu deneyeyim dedim ve aldım; iyi ki almışım...

ilk olarak siyah olan kutulu olanı ( saç dökülmeleri için ) kullandım. sonra beyaz olanı ( normal saçlar içindi *galiba* ) kullandım ve hala kullanıyorum az bişi kaldı. bundan sonra da yeşil olanı ( nemlendirme için ) kullanmaya başlayacağım.

şampuanların kremleriyle birlikte kullanılması daha etkili...

kısacası loreal elseve şampuan + bakım kremleri tavsiyemdir pişman olmazsın. :KK34:

loreal parabensiz ve sülfatsız olmadığı gibi, yoğun miktarda kanserojen içermektedir.

loreal parabensiz ve sülfatsız olmadığı gibi, yoğun miktarda kanserojen içermektedir.

filtrekahve; evet kansorejene dikkat etmek lazım ama çevremizde o kadar çok zararlı durum var ki :KK43: plastik kettle, plastik kahve makinası, cep tel., pc, hazır gıdalar...

tabi ki tedbiri elden bırakmamak lazım :KK50: zira sağlığımız için. ama inan benim saç dökülmememe son 10 yıldır ilk defa bir ürün fayda etti.

selamlar
ben organicks kullanıyoru
eczaneden alabilirsiniz paraben ve sülfat yok
ayrıca üzülmeyin otacının ısırgan otlu şampuanının da dökülmeyi durdurduğunu duymuştum
ayrıca burda okumuştum:her banyodan sonra saça ısırgan suyu bir tas döküp o şekilde durulamadan en az bir bir buçuk ay tekrarlanırsa saç çıkarıyormuş

aklıma geldi de ben şöyle birşey daha duymuştum: asma ağacını tamda bu mevsinde bir yerinden kesiyorsunuz. kestiğiniz yerin tam altına temiz bi kavanoz/bardak koyuyorsunuz. kesik yerden ağacın suyu akıyor. su, hindistan cevizinin sütü gibi bişi; ya da şekerli su görünümünde. temiz saça, saç diplerine sürüyorsunuz 2 3 günde bir....

bu da saç dökülmesine iyi geliyormuş... iyice araştırmak lazım tabi... çok geçmiş olsun...

kıozmetik mağazalarında satılıyor, watsons, gratis vs.

ancak bence siz bir eczacıya danışın, hatta net üzeriden satış yapan siteler var, onlarla da telefonla görüşün, kullanabileceğiniz ürünleri söylesinler size.

bebek şampuanı bebek ph seviyesine göre yapıldığından bizlere yaramıyor.
dalan d'olive kullanıyorum, paraben ve sls içermiyor.
ayrıca tsh değerinize de baktırın.

hepinize teşekkür ederim tek tek cvp vermeye çalışayım: tsh me bakıldı arkadaşlar otacı ve loreal kullandım kullanmadığım kalmadı nerdeyse kan değerlerim normal hiç bir sebep yok dökülmesi için ırsi diycem ama annemin saçlar normal. acaba yeme içmemlemi ilgili bilemiyorum sebze ağırlıklı besleniyorum çok fazla hayvansal gıda tüketmiyorum

Bende dalan kullanıyorum gayette memnunum ama şampuandan önce dogal defne sabunuyla sabunlayıp biraz bekletip en son şampuanlıyırum.

X