2014 Nisan Anneleri

MINIK BEBEKLERIMIZIN CINSIYETLERI ?

• KIZ

OY: 250 45,4%
  • ERKEK

OY: 283 51,4%
  • IKIZ ERKEK-ERKEK

OY: 4 0,7%
  • IKIZ KIZ-KIZ

OY: 4 0,7%
  • IKIZ KIZ-ERKEK

OY: 10 1,8%

• Ankete Katılan
    551
Canım bana da alttan baktı doktor ama çoğu arkadaşa karından bakmış..

Canım çok haklısın, herkes tarafından şımartılınca doktordan da onu istiyorsun olmayınca hayal kırıklığı maalesef, umarım biz de doktorumuzu bulucaz:)

Evet hilalcim ben deonu söyleyecektim hamile kalmadan önce ona gitmiştim hiç güler yüzlü değil, güvende vermedi bana..

Kızlar umarım bulucaz iyi bir doktor :))

Pinar senin de mi ilk gebeligin?
Evet irtibati koparmayalim
Dogumumuzu da gonul ferahligiyla yapacagimiz bir hastane bulmaliyiz :)

internette Mehtap hanım ile ilgili çok olumlu şeyler okudum bakalım ben de yazarım yorumumu. inşallah cinsiyetini de söyler. Yasemin hn a 13. haftada sorduğumda bakma zahmetine bile girmedi, çok küçük belli olmaz dedi kestirip attı:KK43:

Ruhsuz kadin!!
Bizler nasil heyecanla gidiyorz kontrollerimize
Gece uyuyamiyorm hatta ben
Bunlarda sanki bedava hayrina bakiyor sinir oluyorm drlara

Sanırım çok kafaya taktığım için bütün gece apır sapır rüyalar gördüm. Sabah kalkıyorum, dr.a gidiyorum, usg'ye bakıyor. Kalp atışları durmuş nerdeyse 1 ay olmuş hemen almamız lazım diyor... Diğerinde usg'de bakıyor 4 tane kolu var... Bunun gibi daha neler neler gördüm. Sıçrayarak uyandım durdum. Başım ağrıyo şuan doğru düzgün uyuyamadığım için. Randevu 11'de. Zaman geçmiyo...

canım hayır olsun....hayra çıksın rüyaların...ne kadar karışık rüyalar görmüşsün...güzel haberlerle dönersin inş. :KK16::KK16::KK16:

Son düzenleme:
ben de 1,68 boy ve 66 kiloyla hamile kaldım. hayatımın en şişman döneminde yani :KK1::KK1: şimdi de ikiz bekliyorum ki sonu nereye gider bilemiyorum. ama sanırım normalden kilolu hamile kaldığım için çok almadım şimdiye kadar. ikiz olmasına rağmen 2-2,5 kilo falan aldım. doktorum iyi gidiyorsun diyor. inşallah çok kilo almayız sonra da hemen veririz :KK1:

İyi gidiyorsn cnm benim tek ve senin 2 katin kilo almism yani senden 4 kat hizli gidiyorm :)
Senin minik yavrunun kiz oldugu kesinlesti mi?
Senin hastane ve drun kim memnun msn cnm?

merkezdeyim canım.bende medikalpark ahmet yılmaz a gidiyorum

memnunsan sorun yok ama değilsen doktorumu öneririm. Bnm sigortam karşılıyor 20tl veriyorum 1de kontrol ücretsiz. SGK dan gidiyorsan da Medikale verdiğinden daha fazla vermiyosundur diye tahmin ediyorum. Bu arada Bursalı olmana sevindim alışveriş yapmaya başlayınca yaz bana nerden ne aldığını :)

bugün ikili testin sonucunu almaya gidicez kızlar.. bana dua edin :KK49:
bi de gösterirse meleğimin cinsiyetini görücez c:KK9:
çikolata bombası yapıp gidicem, hareketli olsun yavrum :KK9:

kızlar ilk do tetanoz aşınızı oldunuz mu bana 16.haftada gelmemi söylemişti sağlık ocağındki hemşire ama korkuyorum çok acıyor falan diyorlar yaptıran var mı?

20.haftada tetanoz aşısı yapılır .belki seni kontrole çağırmıştır tetanoz için değildir ..ben yaptıracağım bir ömür koruyuculuğu var

mrb kızlar geçen hafta ki kontrolde bebişimin cinsiyeti belli oldu,kızmış:KK49: eşimle kaynanam çok mutlu oldular kız istiyolardı ben erkek istiyordum ama hiç farketmez yeterki sağlıkla doğsun:emir_bebek: 14.haftada öğrendik buarada biz, gelişimi 1 hafta önden gidiyormuş:nazar:

Gözün aydın canım. Hoş gelsin prensesin :nazar:

Merhaba kızlar burayı hergün okuyorum ama yazamadım hiç benimde tahmini doğum tarihim 10 nisan zaman geçmiyor sanki daha çok var:)

Hoş geldin canım:KK3: Maşallah meleğine:nazar:

bugün ikili testin sonucunu almaya gidicez kızlar.. bana dua edin :KK49:
bi de gösterirse meleğimin cinsiyetini görücez c:KK9:
çikolata bombası yapıp gidicem, hareketli olsun yavrum :KK9:

Kontrole giden tüm arkadaşlar, güzel haberlerle gelin inşallah:KK62:

Kontrole giden tüm arkadaşlar, güzel haberlerle gelin inşallah:KK62:[/QUOTE]

bakalım 14. haftadayız benim ki göstericek mi :KK9::KK9: çok heyecanlıyım çoook :KK52::KK52::KK52:

mrb kızlar geçen hafta ki kontrolde bebişimin cinsiyeti belli oldu,kızmış:KK49: eşimle kaynanam çok mutlu oldular kız istiyolardı ben erkek istiyordum ama hiç farketmez yeterki sağlıkla doğsun:emir_bebek: 14.haftada öğrendik buarada biz, gelişimi 1 hafta önden gidiyormuş:nazar:

bana da 13.haftada kıza benziyor dedi ama 16.haftadan önce netleşmez alışverişe başlama hemen dedi. Heyecandan ölücem biz kızım diye sevmeye başladık bile adını da Ayşe koyucaz nasipse. Bnm de eşim çok sevindi evde 4kız olsun kahkahalı şenlikli bir ev olsun diyor:) Bu arada şanslı kadının ilk bebeği kız olur diyorlar bana haberin olsun :)

kızlar bebekler eğer cinsiyetini göstermezse geç öğrenilirse genelde kızdır diye duydum erkek bebek 13-14 haftada belli edermiş kendini bakalım doğru çıkacakmı :nazar:

memnunsan sorun yok ama değilsen doktorumu öneririm. Bnm sigortam karşılıyor 20tl veriyorum 1de kontrol ücretsiz. Sgk dan gidiyorsan da medikale verdiğinden daha fazla vermiyosundur diye tahmin ediyorum. Bu arada bursalı olmana sevindim alışveriş yapmaya başlayınca yaz bana nerden ne aldığını :)

şimdilik memnunum ama canım doğum fiyatlarıyla ilgili bilgin varmı?? Bu arada özel sağlık sigortam yok sgk dan yararlanıyorum 63 tl veriyorum.

bana da 13.haftada kıza benziyor dedi ama 16.haftadan önce netleşmez alışverişe başlama hemen dedi. Heyecandan ölücem biz kızım diye sevmeye başladık bile adını da Ayşe koyucaz nasipse. Bnm de eşim çok sevindi evde 4kız olsun kahkahalı şenlikli bir ev olsun diyor:) Bu arada şanslı kadının ilk bebeği kız olur diyorlar bana haberin olsun :)

öylemi diyorlar :KK9: benim ilk ve 2inci kız şimdikini daha bilmiyoruz 17.haftada gideceğim

Hoşbulduk tatlım:)) benimde Perşembe kontrolüm var en son 3 hafta önce gitmiştik erkeğe benziyor demişti bakalım şimdi ne diyecek bu arada benim karnım ara sıra ağrıyor sizlerde de var mı

Kızlar ya, iyice heyecan sardı beni hem yarınki ikili için hem de yarın bebişi göreceğim için. En son geçen ay girmiştim usg.ye. Benim dr bi sıkıntı yoksa ayda bir randevu veriyo, o yüsden de çok özlüyorum. Son gördüğümde kabuklu fıstık gibi bişidi şekli. Hatta neresi kafası neresi poposu onu bile anlamamıştım ben usg.de. Bu sefer kolu bacağı çıkmıştır yavrumun, daha bi belli oluyodur heryeri. Hatta cinsiyetini bile öğreniriz belki. Çok heyecanlıyım, bakalım bu gece nasıl uyucam. İnşallah sağlıklıdır yavrum, inşallah bi sorunumuz yoktur. Daha hareketlerini hissedemediğim için ve bulantılarım da geçtiği için hep bi şüphe var içimde ya bi sorun varsa, ya büyümüyosa, ya kalbi durduysa diye... Sabah olsun artıkkkk!!!!

cnm 1ay makul süre ben sorun yaşadım da ondan hafatda1 gittik. şimdi normale döndü 3haftada bir gidiyoruz. Allah korusun bebekte sorun olursa kanama olmadan yani anlamanın yolu 2gün içinde anne etkilenirmiş (yüksek ateş vs.) bir de göğüsler sönermiş diye duydum... Ama lütfen bunlar duyup da hergün göğüslerini mıncıklama paranoyalardan uzak durmalıyız :))

öylemi diyorlar :KK9: benim ilk ve 2inci kız şimdikini daha bilmiyoruz 17.haftada gideceğim

ay tatlım ilk bebeğim kızım erkek istiyordum diyen bi arkadaşa yazıcaktım sana yazmışım:) ama senin hakkın şimdi erkek bebek 3.ye olmasa da sana bişey söyliyim dayımın 4 kızı var şimdi 2si evlendi 2si evde öğrenciler onlar toplanınca koşa koşa gidiyorum böyle şenlikli bereketli mutlu ev görmedim hep onlarda kalırdım çocukken. Rabbim hayırlı, sağlıklı evlatlar nasip etsin.

X