İç Giyim ve Gecelik - Sabahlık - Pijamalar Biz Kadınlar Neden Tanga Giyer?

ben sıklıkla giyiyorum özel gecelere demiycem evlendikten sonra her gece özel oluyo çünkü :KK1: sebebine gelince daha hoş bir görüntü oluşuyor, ama günlük kullanımını sevmiyorum slip kadar rahat edemiyorum çünkü ...

aynen canım sana katılıyorum evlılıkten sonra her gece özel :KK9:

Sevgilim string giymemi cok seviyor onu heyecanlandirmayi seviyorum her renkten giyiyorum

Sadece pantolonla değil işim gereği mini etek giymem gerektiğinden bacak bacak üstüna atarken kenardan görünmesin diye giyerim çok da pratik oluyor.

Bende rahat olamıyorum, kaşındırıyor hele araya girdimi çok rahatsız ediyor :KK43:

Ben de mini etekle mecburiyetten giyiyorum. Frikik vermemek için giyiyorum. İç çamaşırın görünmesi gerçekten çok çirkin bir şey.

Mini etekle? mecburiyetten?
Etek mini... E birde merdiven çıkarken düşünsenize alttan... Valla mecburiyettenmiş hiç frikik verilmez böyle :KK60:
Bi değişiksin.. Yorumların garip..

Etek mini... E birde merdiven çıkarken düşünsenize alttan... Valla mecburiyettenmiş hiç frikik verilmez böyle :KK60:

:KK60::KK60::KK60::KK60:ben giymiyorum genelde ama lazım olursa giyerim herhal.evlenince giyerim tabisi:KK19::KK69:

Merdivende genelde dikkatliyimdir. Kolay kolay frikik vermem. Ancak sürekli iş gereği de otururken açık konuşacam normal iç çamaşırı giyerken çamaşırın görünme ihtimali yüksektir ancak tangada iç çamaşırı görünmeyeceği için fazla dikkat çekmez. Kadın kaına olduğumuz için biraz böyle konuştum kusura bakmayın.

sonuçta her kadın kendisini güzel hissetmek ister. :KK17:tabi bunun yanı sıra seksi hissetmek isteyenlerde olabilir. ve tanga gerçekten seksi bir iç çamaşırı. kendimi güzel ve seksi hisetmek istediğimde ve genelde moralim bozuk olduğunda giyerim ben. pek rahat edemem ama hoşuma gidiyo işte. ve ilerde evlenirsem eşime hoş gözükmek içinde giyeceğime eminim. dinimizde de vardır bu eşine hoş görün onu hoşnut et sözleri. tamamen tercih meselesi. giyenleri teşhirci olarak adlandırmak çok yanlış. elbet bunun için giyenlerde vardır ve bunlar zaten ilk bakışta anlaşılır

Güzel ve seksiolduğu için giyiyorum gayet rahat bence araya kaçamaya alışınca sıkıntı olmuyor

Güzel ve seksiolduğu için giyiyorum gayet rahat bence araya kaçamaya alışınca sıkıntı olmuyor

tangayla bende rahat edemiyorum ama şimdi ten in bi çamaşırı çıktı lazer kesim dikişssiz. hiçç iz yapmıyor çok hoş bişe ucuzda ben ondan aldım kullanıyorum hiç bir iz yapmıyor :KK9: tavsiye edebilirim

izi belli olmuyo çünkü pantolondan şekerim....:içelim::içelim::içelim:

Aynen hem izi belli olmuyor hemde popoyu daha dik şekilli gösteriyor brde kendimi daha iyi hissediyorum tanga giyince hele o soğuk havalarda ucuk renk tangalar giyinfiğimimi bilmek beni mutlu ediyor hoşuma gidiyor

Aynen hem izi belli olmuyor hemde popoyu daha dik şekilli gösteriyor brde kendimi daha iyi hissediyorum tanga giyince hele o soğuk havalarda ucuk renk tangalar giyinfiğimimi bilmek beni mutlu ediyor hoşuma gidiyor

Ne tür renkler kullanıyosun acaba

Pardon ama Tanga'nın nesınden rahat edemiyorsunuz?

tanga bence de çokk rhat ve seksi hissettiriyo ama günlük ped sorunu var :/

ben gunluk ped kullanmıyorum ama tanga ıcınde gunluk pedler var...

tanga sağlıksız birşey aslında bunu birçok yönden anlattılar fakat insanın kendini daha rahat hissettiği ve daha seksi gösteren bişey yok sadece özel gecelerde kullanıyorum :79::79:

Tanga teşhir için değil tam tersine bir şeyleri kapatmak için giyilir. Bacaklarımız ne kadar görünürse görünsün iç çamaşırı görünürse bizi rezil edebilir. Ben özellikle bacak bacak üstüne atan biri olarak tanga giyince daha rahat oturabiliyorum. Normal külotta iç çamaşırı görünebilirken tangada kolay kolay çamaşır görünmez.

X