İç Giyim ve Gecelik - Sabahlık - Pijamalar Biz Kadınlar Neden Tanga Giyer?

hepsini okumadım ama bende burda yazılanlara benzer sebeplerle giyiyorum.

şu rahat etme meselesine cevap yazmak istedim, eskiden ben de hiç rahat edemezdim taki mağadaki kız arkası incecik ip ve esnek(lastik gibi) olanları al diye ısrar edene kadar. arkası 2-3 parmak kumaş olanlar araya girince fazlalık hissi veriyor ve çok rahatsız ediyor ama ince ip olanları hissetmiyorsunuz, birde 1 beden büyük almak lazım çok dar olursa gerginlik rahatsız ediyor üstelik belde de iz yapıyor.
bence "bunla nasıl rahat ediyorsunuz" diyenlerin çoğu ya yanlış ürün seçen yada hiç denemeden ben bunu giymem deyip vazgeçenlerdir.

katılıyorum sana....

dar elbise giyildiği zaman daha kibar duruyor, ayrica çok kilolu olmayanlar için bingil bingil sorunu da yok

dar elbise giyildiği zaman ve güneş de poponuza ışık vurduğun da o zaman tanganız belli olur,bu da benim fikrim:)))))

eşofman giyince klot izi belli oluyo die giyerim ben :KK1:

iç çamaşırım ben burdaym diye bağırmasın diye..hem rahatlığına alışıldımı başka bişy giymek zor gelıor.tabıkı arkası ip gbi ince olanlar..

genelde dar pant ve eşofman giyince giyerim ve gayette rahat ederiim:KK52:

bencede rahat değil ..sadece eşofmanla giyiyorum ben:KK1:

Doktorlar kesinlikle tavsiye etmiyor mikrop bulaştırıyormuş ,erkeklerin her icat ettiğini giymek zorunda değilim ama eşime birgün sana tanga alayım dedim oda dedi ki tabi sen onları yıkadıktan sonra balkona bayrak gibi as cümle aleme rezil olalım!

Doktorlar kesinlikle tavsiye etmiyor mikrop bulaştırıyormuş ,erkeklerin her icat ettiğini giymek zorunda değilim ama eşime birgün sana tanga alayım dedim oda dedi ki tabi sen onları yıkadıktan sonra balkona bayrak gibi as cümle aleme rezil olalım!

evet belki haklısın ama maalesef erkekler için arada gerekiyor ortalıkta, sibel can koca poposuyla siyah tangayla gezmezse kocalarımız böle şeylere belki ihtiyaç duymayacak.

bence tanga sadece fantazi olayı çamaşır falan değil kumaş pantolondan çamaşırı belli olan arkadaşların tanga giydiklerinde totolarının ortada belli olması daha normal geliyo sanırım ayrıca tanga sanki belli olmuyormu bence hiçbişey giymeyin daha iyi ayy bi kadın olarak bile midem bulanıyo löp löp sallaya sallaya geziyolar selülitler falan herşey ortada bence kumaş vs.. pantolonlarda şort daha mantıklı tercih meselesi :KK20:

ben giyemiyorum, keşke giyebilsem :KK70:

bunda giyemeyecek bişey yok ki ama rahatsız ediyorsa ayrı mesele başta insana rahatsız edici geliyor ama sonradan insan alışıyor,ama ben hep derim tanga da rahat etmek için büyük popoya sahip olmak lazım sibel can poposu gibi bu da benim fikrim:)))))

evlenince sevgilim için giyerim:KK17:

şuan giymeyi düşünmüyorum 1 2 kere giymiştim çok rahatsız oldum:KK17:

ama belki bende evlenince hep giyerim:KK17:

evlenince sevgilim için giyerim:KK17:

şuan giymeyi düşünmüyorum 1 2 kere giymiştim çok rahatsız oldum:KK17:

ama belki bende evlenince hep giyerim:KK17:

zaten hepimiz de öle kocalarımıza giyiyoruz,başka giyen kadınlara bakmasın diye.

X