İç Giyim ve Gecelik - Sabahlık - Pijamalar Biz Kadınlar Neden Tanga Giyer?

Tanga giyen arkdaşlara sorum var!!!
çıtçıtlı atlet giyerken nasıl rahat ediyorsunuz.
Bende çok seviyorum kendimi daha seksi hissediyorum ama çıtçıtlı giyince olmuyor rahatsız edici oluyor.
Yazın ii oluyor ama...

citcitli atletlerinde varmis diye duydum ama ben bi turlu denk gelemedim:1no2:

tanga giyipp dışarıya gezmeye çıktığınızda eşleriniz bir şey demiyorsa valla onlara helal olsun diyorummmm
benimkiii benii vurur valla çok kıskanır benii eşimm hayatta izin vermezzz
o izin versede saten bende giymem dışardaa
çünküü belli olmuyor deniyor ama varis şekildee çok belli oluyorrrr nasıl belli olmuyormuşşş izi
p.p.nun üst kısmındaa izi belli oluyorrr ve pop. meydana çıkıyorrrr

bunda kiskanilcak ne var ben anlamadim
pantolondaki normal kulot izi bence cok kotu ve cok belli agindaki cizgi bile gozukuyor
eger teshircilik diye goruluyorsa(ki ne alaka anlamadim) dieri tam teshirciliktir o zaman

benim sinifta bi kiz wardi o giyerdi hep sonra hani o tanganin arka kismi ice geciyor ya o iste hijyenik deilmis (doktor sölemis buna). Cok sIk giyerdi ve sonunda o bölgelerde mantar cikmisti. Bencede hijyenik deil.
hem bazilari yazmis ki erkekler bakio die giyniyom fln. Siz kim icin yasiyorsunuz yahu kendiniz icin deilde?Biraz sacma geldi bana

evet bu dogru ama tuvalet kurallarina dikkat edilmezse ve sik degistirilmezse bu durum gecerli.

bunda kiskanilcak ne var ben anlamadim
pantolondaki normal kulot izi bence cok kotu ve cok belli agindaki cizgi bile gozukuyor
eger teshircilik diye goruluyorsa(ki ne alaka anlamadim) dieri tam teshirciliktir o zaman

yok canım bu benim aşkımın kararııı
mesala beyaz badinin altından atlet giymedende izin vermezzz
hayatta içim gözükmeyecekkkk

ben kendımı cok seksı hıssederım hep tanga gıyerımm regl zamanı harıcc bıde kalca pabtolonda daha güsel duruyoo

Rahat

Seksi

İz Yok

bu yüzden tanga tercihimdir.

Hele de taşlılar çok güzel lakin biraz tuzlu :KK43:(

hiç denemedim rahat olcağınıda zannetmiorum tercih meselesi mesela bnmde renkli şeler çok hoşuma gdiorr

canım giymek istediği zamankaydirigubbakcemile5:CüvCüv::kahve:
gamyoncuiremsu

bende tanga giyemem diyordum ama daha rahat olduğunu fark ettim hemde cok cekici insanın özgüveni artıyor

Giyip giymemek tercih meselesi ancak belli olmadığı için giyiyorsanız. Üzgünüm ama normal iç çamaşırı nasıl belli oluyorsa tanga da öyle belli oluyor.

çok rahat olduğundan giyiyorum.. hele yazın süper oluyo

konu ilginç! bence iç giyim kişiye özel olmalı.ruh haline göre renk ve tarz değişebilir.

ben kapalı bi bayanım internetten tanıştığım diğer bir kapalı bayan bu zamanda müstehcenlık arttı erkeğimize güzel bakımlı görünmeliyiz ben kulllanıyorum jartiyer bile kullanıyomuş allahım ne günlere kaldık ama ne yapalım eeşlerimize güzel çekici gözukmek adına

ne var ki bunda bende evlendigimde kullanmak isterim mesela jartiyer,:dilcikar:kendim de cok seviyorum..öncelikle kendimize sonra tabiki güzel görünecez eşimize ..

Ben tanga giymem rahat olamam çünkü..:kahve:

Birde tanga giyince heleki kumaş pantalon giyiyorsanız kötü gözüküyorya:eek:Ne o bıngıl bıngıl...:1shok:

Her adımda popo iki kere zıplıyor... jeyyar(Çok mu açık sözlü oldum ne:icecream:)

Ayrıca Amerikalılar aya çıkmış:icecream:.Bizde çıkıcaz inşallah.:kahve:Giyicez tangalarımızı çıkcaz:roflol:

Saygılar

ben bir aralar bazen giyiniyordum iz görünmesin diye, ama aynen senin dedigin gibi hissetmeye basladim kendimi, bir oraya bir buraya, sonrada acaba gören ne der ne düsünür falan aklimdan gecti, simdi artik giyinmiyorum, nedense rahatta edemiyorum artik....hele etegin altina giyiniyorlarya popo cizgisi arasi görünüyor :1shok:

Oy oy oy
Konu nefis =)

Valla kim ne derse desin kumaş pantolonun içinden görünen normal iç çamaşırı kenarları kadar çirkin görünen başka bişey bilmiyorum. Buna çare olarak bile benim gözümde mükemmel bir buluştur tanga =) Normalde çok tercih etmem ama yeri gelince de kullanırım, beni rahatsız etmiyor.

Ne olur tanga giyecekseniz düşük belle giymeyin. Dün bir kadın giymişti. Tam da önümdeki merdiven çıkıyordu. Tangasının ucu kenarı değil tamamı görünüyordu. O kadar kötü bir görüntü ki anlatamam. Teşhircilikten tutuklansa yeridir. o boyutta görünüyordu.

tanga mı oda ne :roflol:
giysem noluuurr giymesem nolurr zaten çıtçıtlı atley giymeden yapamam ki -tatlicadiarzu-

yakışan yakışmayan malesef giyiyorr,teşhircilik için giyende cokk görüyoruzz bayanken benim gözüm kayıyorr erkekler napsıınn:)))
bende giyiyorumm kot pantolon altına, ama eğer kumas sort pantolon yada elbise giymişşemm mutlaka ten rengi ince korse giyeriimm..

tamamen tercıh meselesi..bende arada bı gıyıyorum kendımı daha seksı hıssedıyorum gıyınce..evlı olsaydım hep gıyerdım..evlı bır kadının eşıne guzel gozukmek için tanga jartıyer vs.gıymesınden daha doğal ne olabılırkı...

X