İç Giyim ve Gecelik - Sabahlık - Pijamalar Biz Kadınlar Neden Tanga Giyer?

:eek:merhaba ben yenı buldum burayı nasılsın
ben anlayamıyorum ya nasıl rahat edıyorsunuz o tangayla resmen ipden baska bır sey degıl yaa evlenınce esım ıstermı gıymemı bılmem ama ben pek tarfatar degılımkaydirigubbakcemile3:1hug:

ay tam benlık kızlar;:roflol:
9senedır kullanıyorum.:eek:
cokda memnunum :eek:
hayatta vazgecılmezımdır benım.:asigim:
hamılelıklerımde bıle spor olanlarından kullandım lıkralı olan esnek cok rahattı:sm_cool:
pantolonlarda dıger goruntu cırkın oluyor bencekötükedihüso
sıddetle tavsıye ederım:mymeka:

İççamaşırsız gezenlerden nasıl oluyor da haberdar oluyorsunuz? Ayrıca o da tercihtir bişey dememeli bence

ben kapalı bi bayanım internetten tanıştığım diğer bir kapalı bayan bu zamanda müstehcenlık arttı erkeğimize güzel bakımlı görünmeliyiz ben kulllanıyorum jartiyer bile kullanıyomuş allahım ne günlere kaldık ama ne yapalım eeşlerimize güzel çekici gözukmek adına

bu yazıyı anlayamadım maruz görün diğer yazıları okumadan atladım direkt bunu okur okumaz nasıl yani ??? ne günlere kaldık !!! tangayı yada jartiyeri giyip sokakta dolaşmıyoruz ya eşimiz için giyeceksek eğer ben bunda anormal bi durum göremiyorum eşimde bu durumdan memnun olacaksa sevaba bile giriyorum dini açıdan bakacaksan olaya olayın gerçeği bu. . . bunun kapalılıkla hiçbir alakası yok bence bende kapalı bi bayan olarak şunu söylemek istiyorum ben eğer kendimi diğer erkeklerin gözünden koruyorsam eşime karşıda kendimi kapatıcam bazı şeylerden sakınıcam die bişey söz konusu olamaz. . .

ben ya tanga giyerim yada boxer ikiside çok rahat tangayıda sadece rahat ettiğim için giyiyorum yanlış anlaşılmayayım :))

ama merak etme nasıl nomal camasırın ızı bellı oluyosa tanganında ızı bellı oluyor

Ne olur tanga giyecekseniz düşük belle giymeyin. Dün bir kadın giymişti. Tam da önümdeki merdiven çıkıyordu. Tangasının ucu kenarı değil tamamı görünüyordu. O kadar kötü bir görüntü ki anlatamam. Teşhircilikten tutuklansa yeridir. o boyutta görünüyordu.

canım zaten bile bile teşhircilik yapmak ıcın gıyorlar iyice düşük bel pantalon ıcıne az egıldıgınde de tamamen g-strıng oldugu gıbı meydanda ucu kenarı falan gozukmuyor popo oldugu gibi ortada

kimisine göre çok rahat kimisine göre çok rahatsiz her ne olursa olsun sexsi ama ben çok beğeniyorumsürekli olmasada bazen giyiyorum ama çok fazla tangali durduğumu söleyemem genelde malum gecelerde giyerim ozamanda zaten fazla üzerimde durmaz sadece sexsilik adina ee ne demişler alişmadik popoda tanga durmazzz

tanga giymek kişisel tercihtir bazı arkadaslarımız onunla daha rahat hıssettıgını soyluyor rahat edıyorsa neden gıymesın ben kendı adıma alısamadım rahatda edemedım sankı popomun arasına bır sey kaçmışcasına elımı oraya atıp onu cıkartmak ıstıyorum haliyle boyle bır goruntude dısardan bakanlarca hiç hoş karsılanmaz

neden mi tanga giyer bir bayan-tatlicadiarzu- garip bir soru ama şöyleki insan giymekten hoslandıgı kendini rahat ve ii hissettigi seyleri giymek ister buda öyle bişey.. kimi içine atley giyer kimi bi body giyer gibi bişey...

ben de her zaman olmamakla beraber arada sırada giyerim tanga. hem de yurtdışından büyük paralar vererek almışımdır hepsini. evli değilim, cinsel hayatım da yok. yani kimse benim giydiğim tangayı görmüyor. teşhircilik değildir bu yani ! Ben sadece aynaya baktığımda iç çamaşırımla kendimi beğendiğim için giyerim, insanın başkalarından önce kendine kendisini beğendirmesi lazım bence. yoksa başkası ne dedi ne düşündü diye kendi kendini yok sayar. ben tangalarımla mutluyum, kim ne derse desin, çünkü kendimi seviyorum ve kendimi beğenmek için istediğimi yaparım (sınırları aşmadan tabi ) a.s.

ya aslında böle bi soruy acvb vereceğim aklıma hiç gelmezdi ama inan bana ben herpantolon giydiğimde mutlaka giyerim nedeni şu :dikiş asla yok kaçanda bi ayrım yada katlanma yok çamaşırınmın şekli yada rengi asla belli olmuyor...ama bol bişiler giyen ve bunu giyenlere ayrıca kalçası sallananlara da çok kızıyırum...sakın haaaaaaaaaaaaa göstere göstere olmaski kötükedihüso diorum yaaaaaaaaaa

ne demek ne günlere kaldık ya tabiki de sadece eşimiz için değl öncelikle kendi rahatlığımız için giyerizkaydirigubbakcemile3

Tercih meselesi...nem giymezdim ama esim giymemi istedi...simdi giyiyorum ve hosuma da gidiyo aslinda. Adet dönemi disinda giyerim...

Eşim için giyiyom sadece :1closedeyes:

şey için giyerler canım şimdi kumaş giyiniyon ya kilodun yan izleri pantalonda belli oluyor ve afedersin arkan 4 parçaya bölünüyo kalçan kalçanı 2 ye bölen külot yaneee abes bişi oluyo arka taraf... bu nedenle hatunlar tanga giyer emmmeeeee tangadada arka tarafta olan bol gamzeler böle adamın gözüne gözüne batar ve tanga adamda pişik yapar:p

X