Biz anne olmak isteyenlerin paylaşım alanı

Ben burdayım cicim oturuyoruz belim ve kasığım daha az şiddette ağrımakta hala. Bekliyoruz bakalım sen nasılsın Cnm

iyiyim canım bende ne yapayım doktora gittim bugun kan tahlili yaptırdım negatif çıktı umutlu değildim zaten bayrama kadar haftaya yani adet olmamam lazım haftaya doktorlar izinde adetin 1 günü gelmen lazım tedaviye başlıcam gene yumurtalık çatlatma tedavisine adet olursam bidahaki aya kalcak bu ayda tedavi yapmamıştık hsg çekildiğim için ufff inşallah olmam bu haftada

iyiyim canım bende ne yapayım doktora gittim bugun kan tahlili yaptırdım negatif çıktı umutlu değildim zaten bayrama kadar haftaya yani adet olmamam lazım haftaya doktorlar izinde adetin 1 günü gelmen lazım tedaviye başlıcam gene yumurtalık çatlatma tedavisine adet olursam bidahaki aya kalcak bu ayda tedavi yapmamıştık hsg çekildiğim için ufff inşallah olmam bu haftada

canım geciktirici kullansan tedaviye zararı olur mu?

bi etkisi olur mu ki acaba recetesiz werirlermiki o ilacı

ilacı reçetesiz alabiliyorsun evet, fakat tedaviye zararı olur.
bende geçen ay senin durumundaydım.şehir dışında olmam lazımdı.o arada regl olacaktım.doktora geciktirici kullanıp 3. günü yanına gitmem durumunu sordum.
dedi ki olmaz, bu durumda hiçbir işimize yaramaz.

ilacı reçetesiz alabiliyorsun evet, fakat tedaviye zararı olur.
bende geçen ay senin durumundaydım.şehir dışında olmam lazımdı.o arada regl olacaktım.doktora geciktirici kullanıp 3. günü yanına gitmem durumunu sordum.
dedi ki olmaz, bu durumda hiçbir işimize yaramaz.

desene dua etmekten başka elime bişey geçmicem ufff inşallah olmam ya siwilcelerim falan çıkmaya başladı ara arada ağrım oluyo offf olmayım bi hafta daha

desene dua etmekten başka elime bişey geçmicem ufff inşallah olmam ya siwilcelerim falan çıkmaya başladı ara arada ağrım oluyo offf olmayım bi hafta daha

herşeyde vardır bi hayır.takma kafana bu kadar.

ne tedavisi görüyorsun bu arada?ne zamandır bebek istiyorsun vs..

herşeyde vardır bi hayır.takma kafana bu kadar.

ne tedavisi görüyorsun bu arada?ne zamandır bebek istiyorsun vs..

1 yıldır bebek istiyoruz 1 kere çatlatma tedavisi gördüm ardından hsg çektirdim şimdi gene yumurta çatlatma tedavisine başlıcak hiç bi sorun yok ne bende ne eşimde ama olmuyo sen ne zamandır bebek istiyosun canım

Slm kizlar....
bugun morelim baya bozuk.... Sabah eczaneye gittim test aldim....
once normal test aldim sonra gidip dijitalli olandan aldim daha erken sonuc verir diye....
ilk idrarimla yaptim satta 16 ekim normalde ama sonuc négatif....
sizce sonuc dogrumudur dijital testte olsa yoksa halen umut varmi....
biraz teselliye ihtiyacim var herhalde....

Slm kizlar....
bugun morelim baya bozuk.... Sabah eczaneye gittim test aldim....
once normal test aldim sonra gidip dijitalli olandan aldim daha erken sonuc verir diye....
ilk idrarimla yaptim satta 16 ekim normalde ama sonuc négatif....
sizce sonuc dogrumudur dijital testte olsa yoksa halen umut varmi....
biraz teselliye ihtiyacim var herhalde....

merhaba canım geç döllenme olmuş olabilir daha çok erken hemen bozma moralini bat gününü bekle moral bozmak yok boyle durumlarda bende bgun kan tahlili yaptırdım sonuç negatif ama bidhaki aya yeni umutlarlayım toparladım kendimi üzme kendini canım

merhaba canım geç döllenme olmuş olabilir daha çok erken hemen bozma moralini bat gününü bekle moral bozmak yok boyle durumlarda bende bgun kan tahlili yaptırdım sonuç negatif ama bidhaki aya yeni umutlarlayım toparladım kendimi üzme kendini canım
Evet canim morel bozmak yok... Ister istemez stres oluyor....
yumurtlama gunlerini hic kacirmadik ama birkac gundur beraber olmadik benim soguk alginligimdan dolayi.....
bu arada bugun bir nette topik okurken kan ve idrar tahlili négatif cikipta hamile olan bircok kisinin yazilarini okudum.....
hemen umutsiz olmamak lazimmis regl gecmeden....

Evet canim morel bozmak yok... Ister istemez stres oluyor....
yumurtlama gunlerini hic kacirmadik ama birkac gundur beraber olmadik benim soguk alginligimdan dolayi.....
bu arada bugun bir nette topik okurken kan ve idrar tahlili négatif cikipta hamile olan bircok kisinin yazilarini okudum.....
hemen umutsiz olmamak lazimmis regl gecmeden....

Birde bu gec dollenme nasil oluyor hic basima gelmedide....

Yum yum gnlerini kendin hesaplaya biliyomusun canim belkide gec catlama olmustur sposlarin ilerlemesi gec olup dollenme sonradan olmustur hemen umitsizlige kapilma

Yum yum gnlerini kendin hesaplaya biliyomusun canim belkide gec catlama olmustur sposlarin ilerlemesi gec olup dollenme sonradan olmustur hemen umitsizlige kapilma
Canim adetlrim duzenli vede 2 cocuk annesi oldugum icin yumurtlama gunlerimi kestirebiliyorum....
Ben genelde erken yumurtlayanlardanim herhalde....
Hersey kismet gec olsunda guc olmasin yeterki hayirlisi olsun.:::

X