Aşılama aşılama ile hamile kalanlar bekleyenler buraya

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
gunaydinnnn ben bal tarcin corek otu ve ayni zamanda incir kurune basladim kullanipta fayda goren varmi aranizda

inşallah tatlımm aminnnnnnnn :KK17:
sende varmı bi gelişmeee :KK31:
zaman bırakcaz biraz artık :KK55:
eses canım benim aşılamadan sonra 9. günüm bugün.Ben de zamanın geçmesini bekliyorum.Karamsar biri değilimdir ama nedense benim de tutmadı gibime geliyor.Hamileymişim gibi bir hissiyatım yok çünkü ama kısmet tabi,olmazsa bir-iki ay ara verip sonra tedaviye devam etmeyi düşünüyorum:) İnşallah gelecek ay senden güzel haberler alırım, dualarım seninle:)

eses canım benim aşılamadan sonra 9. günüm bugün.Ben de zamanın geçmesini bekliyorum.Karamsar biri değilimdir ama nedense benim de tutmadı gibime geliyor.Hamileymişim gibi bir hissiyatım yok çünkü ama kısmet tabi,olmazsa bir-iki ay ara verip sonra tedaviye devam etmeyi düşünüyorum:) İnşallah gelecek ay senden güzel haberler alırım, dualarım seninle:)

bende hic bi belirti yoktu zaten ama genede ya tutarsa diyo ya insan :KK31::KK31:
kısmet tatlım insallah seninki tutar yaaa :KK31::KK31:

bende hic bi belirti yoktu zaten ama genede ya tutarsa diyo ya insan :KK31::KK31:
kısmet tatlım insallah seninki tutar yaaa :KK31::KK31:
Güzel dileklerin için teşekkür ederim canım:) Sende aşılama sonrası karın,kasık ya da başka bir bölgede ağrı oluşmamış mıydı hiç? tabi ki bu gebelik belirtileri içerisinde genel geçer bir ölçüt değil ama okuduklarım kadarıyla çoğu kişide oluyormuş.Bende de yok, sadece çok ayakta kaldığımda kuyruk sokumum ağrıyor hepsi bu.O da mesleğim gereği zaten günlük hayatta da olan bir durum

Güzel dileklerin için teşekkür ederim canım:) Sende aşılama sonrası karın,kasık ya da başka bir bölgede ağrı oluşmamış mıydı hiç? tabi ki bu gebelik belirtileri içerisinde genel geçer bir ölçüt değil ama okuduklarım kadarıyla çoğu kişide oluyormuş.Bende de yok, sadece çok ayakta kaldığımda kuyruk sokumum ağrıyor hepsi bu.O da mesleğim gereği zaten günlük hayatta da olan bir durum

yok tatlım bende ne agrı hicbisi yoktu :KK14::KK14:
ama kızlar yazıolar oluyomus bazısına :KK31::KK31:
benim hsg cok zor gecti agrım o zmn olmustu.:KK43:
sen hsg cektirdinmi?hormon ların normal mi ? :44:

yok tatlım bende ne agrı hicbisi yoktu :KK14::KK14:
ama kızlar yazıolar oluyomus bazısına :KK31::KK31:
benim hsg cok zor gecti agrım o zmn olmustu.:KK43:
sen hsg cektirdinmi?hormon ların normal mi ? :44:
Evet canım hsg çektirmiştim ama sende olduğu gibi çok zor geçti,büyük konuşmayayım ama cidden dayanılmaz bir ağrıydı.Tüpler açık,hormonlar da normal ama eşimin üreme hücreleri yeterli fakat yavaşmış.Bu yüzden aşılama önerdi doktor.Senin hsg ve hormonların nasıldı canım?

X