2014 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    497
aynı gün kurtaracaz inş... yavrularımıza kavuşacağz cnm :) snn de mi isteğe bağlı peki ???
Bende puppp oldum vucudumun heryeri bi anda yara oldu ve kasinti yapiyo..dr.yapcak bsy yok dedi.dogumdan sonra ins geciyormus.cok sukur bebisimde sikinti yok..sezeryan fln demedi bana..ama ben normal istiyordm fakat bu kasinti ve yaralar beni sezeryana yonlendiriyo ama sknti yokkende cesaret edemiyorum:/ Allahim hangisi hayirli ise ona yonlendirsin insallah..dr.neye gore tarih verdi cnm

Ben warim canm😔 yarin 39olcaz hiiic bsy yok ne sanci ne su ne nisan. Catim
Musait ama bebek inmemis acilma yok. Karnimdaki sertlik de gecmedi
İki gundur.gece bi sanci geldi dogurcam sandim uyandim ewi topladim yattim
Sabah gene hayal
Kirikligi😔 bi kisi daha dogurmadin mi derse fena terslicem[/QUOTE]

Ay her sey ayni canim seninlede. Geceleri benimde sancilarim oluyor ama bosa gidiyor :)

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Kızlar suyum azar azar geliyordu.anca baya ıslandım.
Sancı da basladi.henüz dayanıyorum.5 dk içinde hastaneye gidiyoruz.hakkınızı helal edin.sizi seviyorum...

Sancı da basladi.henüz dayanıyorum.5 dk içinde hastaneye gidiyoruz.hakkınızı helal edin.sizi seviyorum...

Hayirlisiyla alirsin yavrunu kucagina insallah canim. Bizi habersiz birakma olur mu. Allah yardimcin olsun

Hadi bebegini al da gel canim bekliyodun istiyodun zayen cok sevindim insallah guzel haberlerini aliriz bugun

hayırlı olsun cnm zorunlu sezeryan mı oldun planlı mı yoksa... bn de sezaeryan olacağm merak ediyorum amelyat sonrası nasıldın ???:18:

ameliyat sonrası ilk 2 saat biraz zordu ama hemen bebeğimi emzirebildim korkmana gerek yok.. benim 2. sezaryanım allah yardımcın olsun...

Ay canim benim simdiye kollarina almissindir hadi hayirli haberlerini bekliyoruz :)

Kizlar 38+1 erkenmi sezaryen icin. Kendi tercihim oldugu icin vicdan yapmaya basladim :KK5:

Erken değildir canım zaten doktorun erken olsa bekleyelim derdi benim de 38+3 te cuma günü alınacak bebeğim.2.sez. benim.

Doktorun sakincasi yok diyorsa erken degildir cannn. Gelsiiminde bir skinti yoksa cigerleri icin de uygunsa bildigim kadariyla genelde o haftalarda ya da bir hafta sonra aliyorlar zaten

Erken değildir canım zaten doktorun erken olsa bekleyelim derdi benim de 38+3 te cuma günü alınacak bebeğim.2.sez. benim.

Cnm dr.un ne diyor onemli olan bu..bide nezmaan 38 +1 olcaksin

38+5 olcam ben 19 haziranda sezeryan oldugumda doktor 10 hazirandan itibaren alabiliriz sorun olmaz demisti demekki erken degil canim

Oncelikle sayfalar bu kadar agir ilerlerken bu kadar cevap almis olmama cok sevindim hepinize ayri ayri cok teşekkür ederim.
Bebeğimin boynunda kordon dolanmasi var. Normalde doktorum 23 hazirana gün verdi yani 39+0. Ama ben kordondan dolayi stres altinda olduğum için daha erkene almak istedim tarihi. Dr 38+0 dan sonra istediğin gun alalim dedi. Ben sali gününü tercih ettim ama pisman gibiyim. Agrim yok sancim yok bebegime haksizlik etmis gibi hissediyorum. Herkese de haber verdik son hazirliklari yaptık sali günü dogum var diye.

Bizim gruba has bisey bu sayfalarin agir ilerlemesi. Can tereddut etme vicdan da yapma bir problem olsaydi dr sana musade etmezsi zaten. Sen de ona birsey olacak korkusuyla hateket ediyosun bir haftadan birseycik olmaz icini ferah tut..

Bizim gruba has bisey bu sayfalarin agir ilerlemesi. Can tereddut etme vicdan da yapma bir problem olsaydi dr sana musade etmezsi zaten. Sen de ona birsey olacak korkusuyla hateket ediyosun bir haftadan birseycik olmaz icini ferah tut...

Sagol canim destegin icin. Biraz olsun rahatliyor insan paylasinca.
Aslinda bizim grup cok aktifti sen geçmişte takip ediyor muydun bilmiyorum sayfalarin hizina yetisememekten şikayetçiydi herkes ama sonra ne oldu bilmem. Artik sikici derecede ağır ilerliyoruz maalesef :KK19:

X