2014 tup bebekle hamis anneler burada toplanalim

aaa yapmissın canım oh nasıl güzel olmus bıde umutegeye yaptırırsak tam olucak :d sabah ekmek yıyorum dıer öğünlerde ekmek yemiyorum
yaptım canım çok şükür :KK9::KK9::KK9:ben valla her öğün yiyorum canım ama tam buğdağlı beyaz ekmek hiç yemiyoruz zararlı diye :KK34::KK34:
Aynen bende ole canm kahvaltiya onem veriyrum

canım tarihin arasına nokta koyma( - )işaretini koy canım :KK34::KK34:

kizlar selamm,bu sabah uyandigimda koyukahve akinti vardi cokkk korkuyorum daha iki uc gun once doktordaydim kanama alani yok demisti neden olytor boyle anlamadim daha kalp atislarinida dinlemedim oyuzden cok tedirginim...aramizda boyle olanlar yada bi fikri olanlar varmi???

kızlar az önce hemşire aradı dr sonucumu çok beğenmiş değerim çok iyi katlamış :KK16::KK16::KK16:ve beklediğim an ayın 21 de kese kont var :KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:

kalp atışları ne zaman duyuluyo acaba:21::21::21::21::21:

kızlar az önce hemşire aradı dr sonucumu çok beğenmiş değerim çok iyi katlamış :KK16::KK16::KK16:ve beklediğim an ayın 21 de kese kont var :KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:

hadi gözün aydın canım allahım kalp atısını duymayı nasip etsin bana bugün 2 hafta sonra gel dedı 7 haftalıkken gıbı konustu ama erken duyanlarda oluyormus cnm

kizlar selamm,bu sabah uyandigimda koyukahve akinti vardi cokkk korkuyorum daha iki uc gun once doktordaydim kanama alani yok demisti neden olytor boyle anlamadim daha kalp atislarinida dinlemedim oyuzden cok tedirginim...aramizda boyle olanlar yada bi fikri olanlar varmi???

canım basıma gelmedi ama duydum boyle olaylar kafana takma ayagının altına mınder al yat canım ayak yuksekte ama canım gecer merak etme ama dk sor cnm

hadi gözün aydın canım allahım kalp atısını duymayı nasip etsin bana bugün 2 hafta sonra gel dedı 7 haftalıkken gıbı konustu ama erken duyanlarda oluyormus cnm

sağol bitanem inşş allahım o günleri de görmeyi nasip eder inşş :KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:

gozun aydin canim ins saglikla kucaginada alirsin...6 yada 7 de kalp atislarini duyabilursin

X