2014 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeklerimizi cinsiyetleri..?

• Ankete Katılan
    451
Temmuz annelerinin birçoğu kavuştu bebişlerine, artık benim oğlum da gelsin :KK43:

Gunaydinnnnnnnnnnnnn guzel annelerrrr....... Ohh cogunuz yawrunuza kavustunuz bura unutuldu biz bekleyen uc bes kisi kaldik bi basimiza :KK53: doguruyoruuuuuuummmm desem kimse duymicak

Gunaydinnnnnnnnnnnnn guzel annelerrrr....... Ohh cogunuz yawrunuza kavustunuz bura unutuldu biz bekleyen uc bes kisi kaldik bi basimiza :KK53: doguruyoruuuuuuummmm desem kimse duymicak

Hicrancin yazamasanda buralardayim oglum izin verdigi surece. Sen dogur yeterki biz duyariz:))

Slm kizlar dr dan geliyorum haftalik kontrole gitmiştim nst de sancim çıktı dr usg bakti bebis iyi suyu iyi kilosu 3200 dedi acikligina ve kemik yapina bakayim icerde dedi bakti 1.5cm aciklik varmis ve.normal doguma elverisli catin dedi... Biraz can yakici ama sukur bitti buda sancim artarsa gidicem böyle devam ederse pazar gun nst istedi

Ayy hicran m yaaa ne güzel yine senin sancin falan çıkmış açılma da var. Bnde hicbisey yok bncr sen 2-3 güne pırtlsrrsin Allah n iznye bn napim kiiii 40 haftam doldu ne sancı ne açılma çatı muayenesi beni pek zorlamyr artık bakalım hayırlısı
doğum tarihimiz aynı gün:KK16: benimde normal dogum olcak bende beklıyorum cnm.. doktorum banada bekle dedi... aksamları hafif sancı girip cıkıo ama öle de kalıo diyorum bu haftayı da bitircez heralde dıye.... bizim kızın gelmeye pek niyeti yok gibi:KK52:

Aaaa cnm bnde diyorum erkek bebek herhalde ondan Allah sonumzi hayırlı etsin ins artık beklemek zor bide bu kadar beklwmesi korkuyrm kakasini yer falan diye
sevgimmm hayirlisi olsun senin icin rabbim kolaylıklar versin hep ins bir avazda kurtul...dr n Normal doğum yanlisi olmasi ne kadar güzel sende istiyorsun ins gönlünden geçen olur....

Benim dr mecarami okudun mu :KK9: dun sancim vardı bugün bisey yok :KK9:

Amiin tatlım Bnm ins ne diyelim normal olsncok istiyorum ama bi yönden de bu.kadar beklemsndn korkuyirm

He yaaa

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Ayy hicran m yaaa ne güzel yine senin sancin falan çıkmış açılma da var. Bnde hicbisey yok bncr sen 2-3 güne pırtlsrrsin Allah n iznye bn napim kiiii 40 haftam doldu ne sancı ne açılma çatı muayenesi beni pek zorlamyr artık bakalım hayırlısı

Aaaa cnm bnde diyorum erkek bebek herhalde ondan Allah sonumzi hayırlı etsin ins artık beklemek zor bide bu kadar beklwmesi korkuyrm kakasini yer falan diye

Amiin tatlım Bnm ins ne diyelim normal olsncok istiyorum ama bi yönden de bu.kadar beklemsndn korkuyirm

He yaaa

Bende buralardayim kizlaar.yazamasam da gelismeleri takip ediyorum:KK1: sevgicim bu kadar bekledin insallah normal olur kolayca canim.
Hicraan senden de her an dogurdum haberi bekliyodum dunden beri. Ama daha tik yok:KK9:

gunaydn dun gecedn sonra bu gece iyiydi biraz uyuyabildim simdide emme sirasina girdiler biseyler yeseydim iyiydi

dun aksam bebislri kw birakp yuruyus yaptik esimle oyle iyi geldiki anlatamam:) disariya adim atar atmaz nasi ozledm ama ogluslarimi buyuselerde cikarsam disari

sevgim bu sancinin ne zaman geleceği belli oluyor hastaneye gittiğimde bisey yoktu sırami beklerken başladi :KK9: simdi neredeyse yok denecek kadar az :KK9: böyle oldukça iyice sabırsızlanıyorum yaww gece o kasilmalara rağmen deliksiz uyumusum :KK9: öyle yada böyle çıkacak o cucukler ordan sevgim sıkıntı yapma kendine... Her gittiğinde alttan m. Oluyo musun sen ... Bence acikliga bakmasi can yakici olmazda catiya bakmasi kanama sebebim oldu cunku elini dort dondurdu icerde her seferinde aynini mi yapacak ki

yok ozgem tik mik :KK9: azaldi sancilar :KK9: dua ette dogurim artik yaaa sabirsizlaniyorum cokkk

Her gece ruyamda dogurmaktan biktim.bide sanki boyle arada suyum gelmis gibi uyaniyorum elimle altimi bi yokluyorum sonra husrana ugrayip geri uyuyorum.bu kiz benm psikolojimi bozdu yeminle.:KK50:

Son düzenleme:
Bende buralardayim kizlaar.yazamasam da gelismeleri takip ediyorum:KK1: sevgicim bu kadar bekledin insallah normal olur kolayca canim.
Hicraan senden de her an dogurdum haberi bekliyodum dunden beri. Ama daha tik yok:KK9:

Ins normal olur çok istiyorum ama bakalım hayırlısi sağlıkla gelsin de başka bisy istemem
sevgim bu sancinin ne zaman geleceği belli oluyor hastaneye gittiğimde bisey yoktu sırami beklerken başladi :KK9: simdi neredeyse yok denecek kadar az :KK9: böyle oldukça iyice sabırsızlanıyorum yaww gece o kasilmalara rağmen deliksiz uyumusum :KK9: öyle yada böyle çıkacak o cucukler ordan sevgim sıkıntı yapma kendine... Her gittiğinde alttan m. Oluyo musun sen ... Bence acikliga bakmasi can yakici olmazda catiya bakmasi kanama sebebim oldu cunku elini dort dondurdu icerde her seferinde aynini mi yapacak ki

Anliyrm cnm seni hemde nasıl..ya Bnm korkum var.beklemesine beklerim de ya kakasini yerse ya kafası çıkmazsa vakum la alırlarsa bunlar beni stres e sokuyor yoksa bi hafta daha beklerim ..

Cnm her hafta oluyorum alltam muayneyi hic zorlanmyrm dünde biraz kurcaladi ama acımadı cnm..bakalım artk

Gunaydin kızlar nasılsınız? Biz sarilikla uğrasiyoruz inş düşerde hastane işlerimiz olmaz. Ameliyat yerim cok kasiniyor. Havalar cok sıcak bebek emzirirken ter içinde kalıyoruz. Ilk 3 gün benim yaptığım hataya düşüp mama vermemezlik etmeyin.bebisleriniz sarılık olmasın. Ilk günler hem süt az oluyor hemde sıcak terledikleri içın sarılık olma ihtimalleri artıyor. Doktor amcamiz sadece citcitli ile durmamizi uzerimizi örtmememizi söyledi. Gece hava biraz soguyunca hafifçe örtüyoruz. Bizden şimdilik bu kadar hepinizi cok öpüyoruz.

yok ozgem tik mik :KK9: azaldi sancilar :KK9: dua ette dogurim artik yaaa sabirsizlaniyorum cokkk

Her gece ruyamda dogurmaktan biktim.bide sanki boyle arada suyum gelmis gibi uyaniyorum elimle altimi bi yokluyorum sonra husrana ugrayip geri uyuyorum.bu kiz benm psikolojimi bozdu yeminle.:KK50:
yagmur kiss bizimkileer dogar dogmaz okula gidecek bu gidişle :KK1:

aynı korkular bende de var normal doğumda zorlanirsam yapamazsam vakum kullanirlarsa diye aklimdan geçmiyor değil.... Birde dun catalda beklerken nefesim daraldi o masada ikinilmaz ki ya belim nasil fena oldu dogum icin hic uygun değil bence... (kac kere dogurduysam:KK37:) :KK9::KK9::KK9::KK9:

Ayy sadece acikliga bi bakip cekse raziyim her gittiğimde olmaya... Ama dunku gibi yaparsaaa iii iiihhh... :KK50: 3,4kez daldirdi elini ki kemik yapisina bakmak içindi bu bence... Her gittiğimde de catiya bakmaz acikliga bakar ceker diye dusunuyorum :44:

Gunaydinlar, 1 hafta once bende sezeryanla dogum yaptim, onceki gece beni titreme tuttu hani sitma gibi iki battaniyeyle donuyorum yok boyle bisey, meger sut sitmasiymis aklinizda olsun emzirme yada sagma ile geciyormus ben bilmedigim icin yarim saat titredim sutun cok olmasinada gerek yok sitma tutmasi icin mesela ben sut az oldugu icin mecbur mama takviyesi yapiyorum.

Çok geçmiş olsun canım ilk doğumumda ben iki kere yaşadım mastiti felaket bir şey. Antibiyotik kullandım ve o göğsümu devamli sagdim

DuyariZMerak etme:)

Ben de öyleydim dogurmadan önce önemli olan onun sağlığı icerde bir gün dışarda bir haftaya bedel annesi :)

Bol hurma yiyin kızlar:)

aynı korkular bende de var normal doğumda zorlanirsam yapamazsam vakum kullanirlarsa diye aklimdan geçmiyor değil.... Birde dun catalda beklerken nefesim daraldi o masada ikinilmaz ki ya belim nasil fena oldu dogum icin hic uygun değil bence... (kac kere dogurduysam:KK37:) :KK9::KK9::KK9::KK9:

Ayy sadece acikliga bi bakip cekse raziyim her gittiğimde olmaya... Ama dunku gibi yaparsaaa iii iiihhh... :KK50: 3,4kez daldirdi elini ki kemik yapisina bakmak içindi bu bence... Her gittiğimde de catiya bakmaz acikliga bakar ceker diye dusunuyorum :44:
Aaa kız bn o catala oturmadım ki hiç bide. Benim oglusun kafası büyük ya vakum istemyrm dün soracaktm amma unuttum ..

X