2014 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeklerimizi cinsiyetleri..?

• Ankete Katılan
    451
25 cc ne kadar olcege denk geliyo dr bana kendimin rezene icmemi bebege de gunluk 30 cc vermemi soyledi ne kadr oluyo ben emin olamadim

Ne kadar oluyo derken yenidoğan biberonları var onlarda ölçek yazıyo hatta gaz yapmayan biberonlar var onlardan alsanız saha iyi olur

Keske benimkide anlamsiz biseyden olsa.aglamaktan sütüm azaldi.bogazimda dügüm var surekli.cok yipratici bi surec geciyorum.kocamin huy degisirmesi ayri bi sikinti benim icin.o benim en buyuk destekcimdi.

Canim hassassin iste haklisin elbette ama bak bebisine zarar sutun azaliyormus icine atma sakin hicbiseyi bagir cagir kocana..
Yavruna odaklan kv falan ilgilenme hic ben oyle yaptim..1 ay kalacakti ilgilenmeyince ben az erkn gitii ohh iyide yapmisim.

Bu arada kizlar bebislere rmzik verdiniz mi? Ben bu gun denedim agzindan atti ve midesi bulandi..yani oglum yalanci rmzikle kandiramazsin beni gercegini ver diyor :)

bende dokunamiyorum tuvalet kagidiyla kuruluyorum anca :S yanma oluyo olmazmi. alafranga wc kullan canim biraz olsun rahat olur.

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.
Biraz once elimi degdim ilk kez.sanki kocaman bi dikis boyle ozensiz cocuk dikmis gibi elime geldi ama bi tek makatimin orda aciyan yerimde yani.baskada gelmedi elime.bende sildim bepanten surdum bebek poposuna surer gibi.zaten kilozet olmasa bitmistim.ona bile popomu birlestirerek oturuyorum.
Galiba hepimizde ayni sorunlar benim esimde ayni hast geldigim iki gun aglatti beni... Simdide ne yaparsa batiyo bana sukur ki alttan aliyor yoksa büyük kavga edicez... Dogumdan önce gece bakarım bebeğe falan diyordu oohoo fosur fosur uyudu oglum gaz sancisindan kivranirken kucagina bile doğru dürüst almiyo korkuyormuş bi yerine bisey olacak die:KK25::KK25::KK25:

bende dokunamiyorun dahaa :KK50: kremi esim suruyo tuvalat kagidiyla kuruluyorum cikiyorum kanamalariniz nasıl kızlar

Gecede ondan Da tartistik.bebegi uyuttum bi wc ye gidiyim dedim.zaten girip cikmam iskence.canim yaniyo silmesi etmesi ayri dert.ben gidince wc deyken kiz uyanmis basbas bagriyo wc den kalkamadim isalim.adam yaninda hickirahickira aglayan cocugun sesine uyanmiyo ya.nasi ciktim nasi gittim yanina bilmiyorum.nasil bi rahatlik nasil bi uyku bu tebrik ediyorum dedim ne kadar gamsizsin cocugu duymuyo musun dedim.ne sinir yapiyosun bana diye bana cikisiyo.duymuyorum iste napiyim diyo.ben o hickirdiginda bile uyanirken onun rahatligi beni öldürüyo

Canim hassassin iste haklisin elbette ama bak bebisine zarar sutun azaliyormus icine atma sakin hicbiseyi bagir cagir kocana..
Yavruna odaklan kv falan ilgilenme hic ben oyle yaptim..1 ay kalacakti ilgilenmeyince ben az erkn gitii ohh iyide yapmisim.

Yuzune bile bakmiyorum ki.bnm canimi sikan kocam.onun bu kadar gicik bi insan haline donusmesi.anasi bugun var yarin yok.bide annesi o kadar cahil ki cekilcek gibi degil.dusunn ona ragmen cekebiliyorum.

Yuzune bile bakmiyorum ki.bnm canimi sikan kocam.onun bu kadar gicik bi insan haline donusmesi.anasi bugun var yarin yok.bide annesi o kadar cahil ki cekilcek gibi degil.dusunn ona ragmen cekebiliyorum.

Ay sorma benim kv denin cahilligi dr beni delirtiyor elindn bi is gelmez ogullarini falan nasil buyutmus hatta benim koca bu ailrdn nasil olmus hic anlamiyorm..uyku konusunda beninkide oyle cocuk katilsa duymuyor..ama hakkini yemeyim isten gelince 2-3 saat bakio oglana ben uyuyorm..kolik bide benim oglum ..

Arkadaşlar merhaba d vitaminine başladınız mı ne zaman başladınız ve ne kadar veriyorsunuz sağlık ocağı bize devit diye bir damla verdi kullanan var mı birde yan etkisi olur mu bugün 15 günümüz doldu yarın kontrolü var Dr sorup mı versem

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Bende DEVİT kullanıyorum. Hamileligim boyunca da kullandim şimdide her sabah 3 damla bebeğe 9 damla bana devam ediyorum..

Ay sorma benim kv denin cahilligi dr beni delirtiyor elindn bi is gelmez ogullarini falan nasil buyutmus hatta benim koca bu ailrdn nasil olmus hic anlamiyorm..uyku konusunda beninkide oyle cocuk katilsa duymuyor..ama hakkini yemeyim isten gelince 2-3 saat bakio oglana ben uyuyorm..kolik bide benim oglum ..
Kiyamam canim isin cok zor allah kolaylik versin bi an oncede normale donmeyi nasip etsin.bnm kocada nasil cikti bu aileden bilmiom ayni durumdayiz yani.bulasik makinasina bulasik yerlestirmekten bile aciz.makinasi olmasa filan anlicam da..bu arada ben yalanci meme verdim dayanamadim basedemedim.hep memede kalmak istiyo yoksa.

Kiyamam canim isin cok zor allah kolaylik versin bi an oncede normale donmeyi nasip etsin.bnm kocada nasil cikti bu aileden bilmiom ayni durumdayiz yani.bulasik makinasina bulasik yerlestirmekten bile aciz.makinasi olmasa filan anlicam da..bu arada ben yalanci meme verdim dayanamadim basedemedim.hep memede kalmak istiyo yoksa.

Zor vallaha yavrumun cani yandikca ben mahfoluyorum gececek insllh...
Aynen ya hazir satilan tatliya serbet dokmeyi beceremez bizimkide..te allahim.
Ya bende verdim ama agzindan atti emzigi bide midesi bulanio cokta israr etmedim onun icin mikirdamasi gecer diye dusunmustum ama olmadi kismet.

Bende DEVİT kullanıyorum. Hamileligim boyunca da kullandim şimdide her sabah 3 damla bebeğe 9 damla bana devam ediyorum..

Peki bir yan etkisi var mı bebeğe bazı sitelerde gaz yaptığını yazmışlar siz sıkıntı yaşadınız mı

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Merhabalar;
kuzenim dogum yapti gögüs ucu olmadigi icin emzirirken ciddi sorun yasiyor,silikon uc vermisler ama cok acisi oluyor,bu konuda deneyimi olan varsa lütfen paylasabilirmi?tesekkür ederim

Merhabalar;
kuzenim dogum yapti gögüs ucu olmadigi icin emzirirken ciddi sorun yasiyor,silikon uc vermisler ama cok acisi oluyor,bu konuda deneyimi olan varsa lütfen paylasabilirmi?tesekkür ederim

Hayirli olsun, benimde yoktu gogus ucum elektrikli pompayla saginca biraz cikti ama acimasi devam ediyor bolca krem suruyorum hatta gogus pedinede surup kapatiyorum, sadece gogus ucuna surdugumde cokda fayda etmemisti, silikon uc ilk once iyi oldu bana ama sonra bi turlu tutturamadik kizim emmeye baslwyinca yuzune yapisti falan cok sinir bozucu oldu benim icin

Son düzenleme:
Gunydin kizlarrr.
Nasilsinizz bebisler nasil??

Gunaydin, benim minnos uyumuyo bizimle beraber oturuyo gunduz, dun catladi yavrum aglamaktan hemen arabayla gezmeye cikardik dr tavsiyesi ile arabada uyudu eve geldik yine uyandu bizde arabaya tasinicaz bu gidisle, su an ayagimda salliyorum aglasammi aglamasammi modunda galiba sicaktan bunaliyo yavrum

Gunydin kizlarrr.
Nasilsinizz bebisler nasil??

Gunaydin, benim minnos uyumuyo bizimle beraber oturuyo gunduz, dun catladi yavrum aglamaktan hemen arabayla gezmeye cikardik dr tavsiyesi ile arabada uyudu eve geldik yine uyandu bizde arabaya tasinicaz bu gidisle, su an ayagimda salliyorum aglasammi aglamasammi modunda galiba sicaktan bunaliyo yavrum

2 gün önce geçe çok kötü bi olay yaşadık bebeğim bir anda mos mor oldu nefes almadı ayaklarından tutup salladık yüzüne su sürdük damağını kaldırdık ama yok hiç bişekilde nefes almadı ve gittikçe morardı en son gözlerinin yukarı doğru kaydığını gördük eşim ağlaya ağlaya kucağında hastaneye götürüyorum derken bi anda allah can verdi oğlumuza rabbim hiç kimseye böyle bişey yaşatmasın dün devlet hastanesine götürdük kalbine falan bakıldı tahliller yapıldı ama çocuk doktoru olmadığı için içimiz rahat etmedi akşama geri özel hastane ye çocuk doktorunu getittirdik herşeyine baktı korklacak bişey yok süt kaçmış nefes borusuna dedi uzayan bir sarılığı var dedi değeri 6 imiş her nekdar korkma desede benim psikoloji kalmadı hiç iyi değilim neolur hepiniz dua edin allah kimseye yaşatmasın

Selam anneler geçmiş bayramlarınızı kutluyorum ayrıca bebişlerden fırsat bulup buraya düzenli girebilen annecikleri kat be kat kutluyorum artık o kadar az girip takip edebiliyorum ki hiç bir şeye fırsat bulamıyorum ayrıca bugün kız geleli 28 gün oldu benim Sezar'yan yerim hala acıyor kullanılan dikiş ipi alerji yapmıştı ondan mı bilemedim sizin geçitimi kesi yerleriniz iyileştiniz mî ?

X