2013 kasım-aralık ayında gebe kalmak isteyenler platformu ...HAYDİ KIZLAR ...

birbirimize edelim zaten canım benim başlarının duası daha iyi oluyormuş unutmadım en başa yazdım seni benim ismim mehtap :KK16:

balımmm seni burda da ağustos annelerinde de okudum az önce
çok mutluyum sağlıcakla onu hissettiğin için.
karnından iğneyi her gün mü vurunacaksın canım.
inşallah hep böyle sağlıklı gider annesini üzmez teyzesinin kuzusu :KK16: valla dua ettem seni beklerken,
eşime yemek hazırlamaya geç kaldım geldim gittim baktım buraya

cok yorgunum kızlar vallaha cok koşturma olunca cok yoruldum bu gün ellim kollum kalkmıyor yarın görüşürüz isminlerinizi yazdım defterime bu sabah ezanında okuycam kızlar merak etmeyin :KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:inşallah hepimiz böyle gezeriz:KK49::KK49::KK49::KK49::KK49:

cok yorgunum kızlar vallaha cok koşturma olunca cok yoruldum bu gün ellim kollum kalkmıyor yarın görüşürüz isminlerinizi yazdım defterime bu sabah ezanında okuycam kızlar merak etmeyin :KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:inşallah hepimiz böyle gezeriz:KK49::KK49::KK49::KK49::KK49:

git yat kuzum sen hastane işleri de yordu tabi
öpüyorum kocaman seni :KK54: iyice dinlen. valla bende dinlenirim heralde akşam akşam kalktım börek yaptım.
yarın görüşşürüz canımm :KK19:

Sylednz mi kiz kaynananlara:KK9:

canım eşim aradı, elime telefonu verdi anne insanbula veriyom dedi. sonra ben kavga ettim tabi eşimle pat diye verdi çünkü
ağız tadıyla mutluluğumu yaşatmıyosun dedi bana.
sonra görümce eşimi aradı, beni aramıyo bak bak,
yok şunu iç yok şuna dikkat et
he ben ondan malımya tembihliyo :KK47:

canım eşim aradı, elime telefonu verdi anne insanbula veriyom dedi. sonra ben kavga ettim tabi eşimle pat diye verdi çünkü
ağız tadıyla mutluluğumu yaşatmıyosun dedi bana.
sonra görümce eşimi aradı, beni aramıyo bak bak,
yok şunu iç yok şuna dikkat et
he ben ondan malımya tembihliyo :KK47:
He ya bnlar hep aynı anam illa ablalık yapcklar seninki yine byk senden bnmki bnle akran bana akıl verio hep sinir oluorm nyse sinirlnme ayıplamada kimseyi böle seyler hamilykn kötü annem hep öle der gider çocuk bnzer allah korusun:KK34:

He ya bnlar hep aynı anam illa ablalık yapcklar seninki yine byk senden bnmki bnle akran bana akıl verio hep sinir oluorm nyse sinirlnme ayıplamada kimseyi böle seyler hamilykn kötü annem hep öle der gider çocuk bnzer allah korusun:KK34:

aman Allah korusun. ablamda öyle dedi,ya çok gördüğüne ya da çok sevmediğine benzermiş dedi :KK53:
seninki terslenmeyi hakediyo canım. eşin farkeder inşallah zamanla bunu

aman Allah korusun. ablamda öyle dedi,ya çok gördüğüne ya da çok sevmediğine benzermiş dedi :KK53:
seninki terslenmeyi hakediyo canım. eşin farkeder inşallah zamanla bunu

Allahtn geziciyz bz senede 1 kere görürm napıym mecbur idare edilio bn kaçtm cnm 6 buçukta kalkıorm uyku akıo gözümden iyi gceler canım:KK54:

Merhaba kızlar bende çok istiyrm hamile kalmayı hatta bu ay denedik bklm hayırlısı 9gün sonra adet günüm inşallah gelmez. Bundan önce 2 talihsiz hamilelik yaşadm kürtajla sonuçlandı Allahın takdiri ama inşallah artk yümüzü güldürsün güzel Allahım aynı acıları tekrar yaşatmasın

Merhaba kızlar bende çok istiyrm hamile kalmayı hatta bu ay denedik bklm hayırlısı 9gün sonra adet günüm inşallah gelmez. Bundan önce 2 talihsiz hamilelik yaşadm kürtajla sonuçlandı Allahın takdiri ama inşallah artk yümüzü güldürsün güzel Allahım aynı acıları tekrar yaşatmasın

Bu arada yaşım da 27

kızlar yeniyim yaa tam bloğu kullanmayı bilmiyorum öğrencez artık.3 yıllık evliyim ve 2 yıldır çocuk düşünüyoruz.ilaçlar.filimler....sıra aşılamada.benim sağ tüpüm tıkalı..bu ayda aşılama yapılacaktı ama maalesef sağ tarafta 3 yumoş var ama işe yaramıyorlar.dr um pazartesi tekrar çağırdı.büyük ihtimalle ocak gibi olacak aşılama tabi solda yumurtam olursa :KK43: bekliyoruz bi umutla bakalım...

hosgelldın arkadaşım, rahim filmi çektirdin sanırım, biraz olsa açıldı mı? burada arkadaşlardan süt buharına oturanı falan okudum tüpleri açıyormuş bi araştır istersen, gebelik şüphesi olmayan bi döneminde yapsan bı sakıncası olmaz heralde belkı de sen de duymuşsundur. Bu sene hepimiz hamile kalıcaz, ya da seneye :KK66:

hosgelldın arkadaşım, rahim filmi çektirdin sanırım, biraz olsa açıldı mı? burada arkadaşlardan süt buharına oturanı falan okudum tüpleri açıyormuş bi araştır istersen, gebelik şüphesi olmayan bi döneminde yapsan bı sakıncası olmaz heralde belkı de sen de duymuşsundur. Bu sene hepimiz hamile kalıcaz, ya da seneye :KK66:
hoş bulduk canım.evet hsg yapıldı.açılma olmadı.süt buharını da duydum ama yapmadım .korktum sanırım...:) sabrediyorum bakalım nolcak.... rabbim verecek ama ne zaman..hadi gelin artık bebişler:):KK3:

X