Hanımlar buyurun güle eğlene bebeklerimizi beraber bekleyelim :))

hadi rasgele..inşallah tutar şubatta
çok rahat ol stres varsa onu başından defet..
istersen dua okuyalım sana..ALLAH tüm isteyenlere nasip etsin tatlı tatlı bebişler
Sağol canım zaten stresten bi değerim yüksek çıktı inşallah biraz daha kendimi rahat bırakmaya çalışıyorum. Sen Hamilesin ayy ne güzel doğal yolla mı oldu? okuyalım canım allah razı olsun

Sağol canım zaten stresten bi değerim yüksek çıktı inşallah biraz daha kendimi rahat bırakmaya çalışıyorum. Sen Hamilesin ayy ne güzel doğal yolla mı oldu? okuyalım canım allah razı olsun
evt cnm doğal yolla..ovu.testi aldım netten ilk kullandığım ay hamile kaldım...
nasip ama önceki aylar da hep dr kontrolunde yumurta takibi yaptırdım..
stres için bence kafanı dağıtacak bişeyler yap ..bide seni meşkul edecek şeylere bak..elişi başla yada dua okumaya başla

stres için bence kafanı dağıtacak bişeyler yap ..bide seni meşkul edecek şeylere bak..elişi başla yada dua okumaya başla
Canım korunmayı bıraktıktan kaç ay sonra hamile kaldın? bende artık bir yum takibi iki aşılma bir tüp bebek yaptırdım olmadı nasip valla inşallah bu sefer tutar çok yoruldum 4 yıl oldu artık :KK43:

Canım korunmayı bıraktıktan kaç ay sonra hamile kaldın? bende artık bir yum takibi iki aşılma bir tüp bebek yaptırdım olmadı nasip valla inşallah bu sefer tutar çok yoruldum 4 yıl oldu artık :KK43:
kızım 5 yaşındaydı korunmayı bıraktım şimdi 8 yaşında yai 3 yıl olmuş..
bu sürede 13 haftalık düşük oldu bide dış gebelik geçirdim..hiç bi sorunum yoktu..eşimde test yaptı ondada sorun yoktu..
sebepsiz dedi dr.
seninde olur inşallah kafana takma ..

kızım 5 yaşındaydı korunmayı bıraktım şimdi 8 yaşında yai 3 yıl olmuş..
bu sürede 13 haftalık düşük oldu bide dış gebelik geçirdim..hiç bi sorunum yoktu..eşimde test yaptı ondada sorun yoktu..
sebepsiz dedi dr.
seninde olur inşallah kafana takma ..
Amin canım ya allah bağışlasın ne güzel inşallah bizde bu yıl bebeğimize kavuşuruz:KK66:

Amin canım ya allah bağışlasın ne güzel inşallah bizde bu yıl bebeğimize kavuşuruz:KK66:
inşallah cnm..sen içini rahat tut..geçen yıl şubat ayında dış gebelik geçiriyodum ve tüplerimin birinin alınma riski vardı 3 ay uğraştım iğnelerle kurtuldum şükürler olsun..
bu şubat ayında hamileyim..
ALLAHIN istemesi yeterli..herşey yoluna girer merak etme..

Rabbim sanada bir bebek versin insallaah
Ben de iyiyim canim cok sukur yorgun ve uykusuzzzz... Iyi oglus da kocaman oldu 3aylik olmak uzere zaman su gibi akip gidiyo valla yaa... Turkiyeye gelicez nasip olursa bu ay onun heyecani var biraz :)
evet canım çok şükür canı sağ Allah razı olsun

Merhaba bacilarim beni hatirladiniz mi unuttunuz mu bilmem varikoselden dertli olan kardesiniz:KK12:Masallah hepinizin bebisleri olmus hepinizi ayri ayri tebrik ederim.Bende gecen ay dusuk yaptim 8 haftalikken kendiliginden olmustu cok sevinmistik dunyalar bizim olmustu ama melegim geldigi yere geri gitti.:KK61:Allah yasatmasin bidaha.Sizleri ve bebislerinizi optum kendinize iyi bakin

Merhaba bacilarim beni hatirladiniz mi unuttunuz mu bilmem varikoselden dertli olan kardesiniz:KK12:Masallah hepinizin bebisleri olmus hepinizi ayri ayri tebrik ederim.Bende gecen ay dusuk yaptim 8 haftalikken kendiliginden olmustu cok sevinmistik dunyalar bizim olmustu ama melegim geldigi yere geri gitti.:KK61:Allah yasatmasin bidaha.Sizleri ve bebislerinizi optum kendinize iyi bakin
cnm ALLAH tekrardan nasip etsin bebiş..
zaten olduysa bundan sonrada olur..ben gecen yıl dış gebelik geçirdim..ardındaNoğluma hamile kaldım..
dualarım seninle..ben yeni doğurdum 7 günlük oldu oğlum..sarılık olmuş üzülüyorum..
sanada tekrar geçmiş olsun..

X