Hanımlar buyurun güle eğlene bebeklerimizi beraber bekleyelim :))

Slm canlar nasilsiniz ne var ne yok??? Ben dogum yaptim 10gun oldu... Rabbim sizlere de nasip etsin....
merhaba canım gözünaydın oğluşuna kavuşmusun güle güle büyüt :KK68::KK68::KK68:

benimde oğlum bi iş kazası geçirdi 20 kasımda çalıştığı çatıdan düştü iki ayağı ve sağ kolu kırıldı iki defa ameliyat oldu şimdi evde taburcu oldu çok şükür iyileşmeye çalışıyo o_Oo_O:KK43::KK43:

gözün aydın cnm..
sen çindemi yaşıyodun..yoksa karıştırdımmı

Var arada uğrayın kuzum bebişlerinizle ilgilenin allah razı olsun inş en kısa zamanda hayırlısıyla Rabbim hepimize nasip ederde bebişlerimiz için topikler kurarız yenii:KK55::KK55::KK55::KK55::KK55::KK55:

Allah analı babalı biyütsün kuzum. Benim kızım 4 aylık oldu☺️ Allah isteyen herkese nasip etsin.
Evet canim cinde yasiyorum.. Cok tesekkur ederim canlarr... Avavred Allah anali babali buyutsun canimcimmm.. Nasil rahat bi bebek mi??? Valla. Bebek yokken cok zirliyodum ama boyle de kendine ayircak hic vakit yok.. Cocuk dusunenlerrrre sesleniyorum cocuk yokken gezin tozun gezebildiginiz kadar.. :)

merhaba canım gözünaydın oğluşuna kavuşmusun güle güle büyüt :KK68::KK68::KK68:

benimde oğlum bi iş kazası geçirdi 20 kasımda çalıştığı çatıdan düştü iki ayağı ve sağ kolu kırıldı iki defa ameliyat oldu şimdi evde taburcu oldu çok şükür iyileşmeye çalışıyo o_Oo_O:KK43::KK43:
geçmiş olsun papatyam oğlun için. tez zamanda şifa bulur inşallah.
nasılsın

Evet canim cinde yasiyorum.. Cok tesekkur ederim canlarr... Avavred Allah anali babali buyutsun canimcimmm.. Nasil rahat bi bebek mi??? Valla. Bebek yokken cok zirliyodum ama boyle de kendine ayircak hic vakit yok.. Cocuk dusunenlerrrre sesleniyorum cocuk yokken gezin tozun gezebildiginiz kadar.. :)
canım gözün aydın. önerilerine katılıyorum bu arada :)
güle güle büyüt bebeğini

geçmiş olsun papatyam oğlun için. tez zamanda şifa bulur inşallah.
nasılsın
Allah razı olsun canım benim iki tane ameliyat oldu şimdi evde iyileşmeye çalışıyo sen nasılsın canım bebiş nasıl girmiyosun artık gerçi kimse girmiyo eski tadı kalmadı buraların

Allah razı olsun canım benim iki tane ameliyat oldu şimdi evde iyileşmeye çalışıyo sen nasılsın canım bebiş nasıl girmiyosun artık gerçi kimse girmiyo eski tadı kalmadı buraların
Allah şifa versin canım
giriyorum aslında ama çok sık değil. onda da bebişle ilgili şeyleri konuşmak için. bebek tüm vaktimi alıyor. bu aralar öksürğü var onunla uğraşıyoruz.
senin son durumlar nedir papatyam

Allah şifa versin canım
giriyorum aslında ama çok sık değil. onda da bebişle ilgili şeyleri konuşmak için. bebek tüm vaktimi alıyor. bu aralar öksürğü var onunla uğraşıyoruz.
senin son durumlar nedir papatyam
ben artık oluruna bıraktım Rabbim yavrularıma sağlık sihhat versin de ne yapalım kısmet herşey

ben artık oluruna bıraktım Rabbim yavrularıma sağlık sihhat versin de ne yapalım kısmet herşey
Kızlar selam maşallah yaa herkes doğum yapmış... nasıl gidiyor ben hala bebekSiz yoluma devam ediyorum. 2 aşılma bir negatif tüp bebek denemem var Şubat adetimle tekrar ikinci tüp bebek denemesi yapmayı düşünüyoruz benden Haberler böyle

Kızlar selam maşallah yaa herkes doğum yapmış... nasıl gidiyor ben hala bebekSiz yoluma devam ediyorum. 2 aşılma bir negatif tüp bebek denemem var Şubat adetimle tekrar ikinci tüp bebek denemesi yapmayı düşünüyoruz benden Haberler böyle
merhaba canım hoşgeldin nasılsın yoktun uzun zamandır inş. tedavin bu sefer olumlu olur :KK36::KK36::KK36:

Merhaba canım bu topik güncel mi hiç haberim yok canım meğer burdaymışsınız:KK48: sen neler yapıyorsun canım bebiş var mı?

yok canım çok güncel değil arada bende bakıyorum kimse var mı diye bende de bişe yok zaten 2 ay önce oğlum iş kazası geçirdi yani bebek düşüncek durumda değilim oluruna bıraktım

yok canım çok güncel değil arada bende bakıyorum kimse var mı diye bende de bişe yok zaten 2 ay önce oğlum iş kazası geçirdi yani bebek düşüncek durumda değilim oluruna bıraktım
Yaa geçmiş olsun canım rabbim korusun oğlunu... Akışına bırak tatlım olacaksa zamanı geldi ise zaten olur kaçarı yok:KK66:

hadi rasgele..inşallah tutar şubatta
çok rahat ol stres varsa onu başından defet..
istersen dua okuyalım sana..ALLAH tüm isteyenlere nasip etsin tatlı tatlı bebişler

X