2013 kasım-aralık ayında gebe kalmak isteyenler platformu ...HAYDİ KIZLAR ...

kızlar o akıntı içerde kalan spermlerin akıntısı bendede öyle oluyor içerde spermler kaldığı için böyle yogunlaşıyor spermin yogun kıvamıda böyle

Sen ne yapan pastayı.zaten yiye yiye şişmış bufalo gibi olmuşun.ayakların toynağa dönmüş.yakında elimizde patlıycan.:KK53:
baa ne bende istreemmmm lazooo
ınanamıyorum benim akıntımda böyle geliyor ama yarın adet gunum yumurtluyor muyum anlaymadım canım:KK43:
canım bende de yum. bozukluğu var galiba yada pko 5 gun geciktim testte negatif:18:

öncelikle merhabalar :emir_bebek:
en son 20 kasımda adet oldum
çok düzenli bir adetim vardır her ay iki gün önceden olurdum
18 aralıkta bekledim gelmedi
bu zamana kadar iki kere test yaptım sonuç negatif
ama hala adet olmuşta değilim,
öyleyse ben neyim???

bulunduğum yerde kan testi,ultrason vs. yok
cumayı beklicem bunun için
ama bide perşembe sabahı test yapayım diyorum

ayrıca ilişki tarihlerim: 1 aralık,7-8 aralık,15 aralık

bana noldu yaaa, hamilemiyim değilmiyim, nasıl bir belirsizlik bu, neden çıkmıyor testlerde lütfen fikirlerinizi yazın

Allah ın selamı üzerinize olsun kızlar. uzun zamandır takip ediyorum bu sayfayı ama artık aranıza katılmaz istedim. bende hamile kalıp sonrada hayırlısıyla kucağıma yavrumu almak istiyorum rabbiminde izniyle tabi. ve cümlemize nasip etsin. ben en son 16 kasımda adet gördüm daha sonra doktorum bana klomen verdi 5 gün hergün aynı saatte olmak üzere 2 tane içtim. daha sonra kontrole gittim sağ tarafta iki tane 8 mm yumrta oluşmuş. daha sonra dr. bana 1 hafta gün aşırı birliktelik dedi. ve bizde o günlerde birlikte olduk. ve benim bugünle beraber 7 gün günüm geçti test yapcam biraz korkuyorum. kaldımmı bilmiyorm ama vücudumda bi yorgunluk ve eklem ağrılarım var hele sırtım belim ve dizlerim çok ağrıyo. kirpiklerimde bi karışma gözlerimde bi yaşarma yanma ve gözlerim sararmış sanki acıyo. ve en önemli belirtim ise afedersiniz akıntım var ve kokusuz yumurta akı gibi bazen daha sarı. ve şubatta bi hamileliğimm sonlandırılmıştı bebeğimin kalp atışı yoktu ve ondaki en büyük belirtim akıntıydı. paylaşmak stedim sizlerle tanımadın insanlarla daha rahat oluyo insan . birbirmizden dualarımızı eksik etmeyelim bildiklerimizi paylaşalım inşallah Allah a emanetsiziniz ....:) ışık varsa umutta vardır umudumuzu yitirmeyeceğiz rabbim içimizi biio onun uygun gördüğü bizamanda hayırlısıyla gelsinler :)

Allah ın selamı üzerinize olsun kızlar. uzun zamandır takip ediyorum bu sayfayı ama artık aranıza katılmaz istedim. bende hamile kalıp sonrada hayırlısıyla kucağıma yavrumu almak istiyorum rabbiminde izniyle tabi. ve cümlemize nasip etsin. ben en son 16 kasımda adet gördüm daha sonra doktorum bana klomen verdi 5 gün hergün aynı saatte olmak üzere 2 tane içtim. daha sonra kontrole gittim sağ tarafta iki tane 8 mm yumrta oluşmuş. daha sonra dr. bana 1 hafta gün aşırı birliktelik dedi. ve bizde o günlerde birlikte olduk. ve benim bugünle beraber 7 gün günüm geçti test yapcam biraz korkuyorum. kaldımmı bilmiyorm ama vücudumda bi yorgunluk ve eklem ağrılarım var hele sırtım belim ve dizlerim çok ağrıyo. kirpiklerimde bi karışma gözlerimde bi yaşarma yanma ve gözlerim sararmış sanki acıyo. ve en önemli belirtim ise afedersiniz akıntım var ve kokusuz yumurta akı gibi bazen daha sarı. ve şubatta bi hamileliğimm sonlandırılmıştı bebeğimin kalp atışı yoktu ve ondaki en büyük belirtim akıntıydı. paylaşmak stedim sizlerle tanımadın insanlarla daha rahat oluyo insan . birbirmizden dualarımızı eksik etmeyelim bildiklerimizi paylaşalım inşallah Allah a emanetsiziniz ....:) ışık varsa umutta vardır umudumuzu yitirmeyeceğiz rabbim içimizi biio onun uygun gördüğü bizamanda hayırlısıyla gelsinler :)

hoşgeldin canım bende yeniyim aynen bu belirtiler ve ayrıca şiddetli bi bulantım var acaba piskolojimi diye korkuyorum ve test yapamıyorum benim beklenen adet gunum yarın acaba senin adetin geçtimi?

öncelikle merhabalar :emir_bebek:
en son 20 kasımda adet oldum
çok düzenli bir adetim vardır her ay iki gün önceden olurdum
18 aralıkta bekledim gelmedi
bu zamana kadar iki kere test yaptım sonuç negatif
ama hala adet olmuşta değilim,
öyleyse ben neyim???

bulunduğum yerde kan testi,ultrason vs. yok
cumayı beklicem bunun için
ama bide perşembe sabahı test yapayım diyorum

ayrıca ilişki tarihlerim: 1 aralık,7-8 aralık,15 aralık

bana noldu yaaa, hamilemiyim değilmiyim, nasıl bir belirsizlik bu, neden çıkmıyor testlerde lütfen fikirlerinizi yazın
bende olmadım benimde negtif çıktı o yuzden pcos olabiliriz canım

X