2014 de Tüp Bebek Yapacakların Paylaşım Topiği

Kaçıncı Kez Tüp Bebek Yaptırıyorsunuz?

• Ankete Katılan
    861
  • Anket Kapalı .
Kızlar selam
Opu'm oldu bugün...14 Yumoş toplanmış...Yarın embriyolog arayıp bilgi verecekmiş
Çoooook hafif sancım var ama idrarımı çok zor yapıyorum ilkinde olmamıştı böyle bişey:18::18:

tekrar kan verdinmi sen cnm sıfırlanmışmı bthcg kanaman ondan devam ediyor olabilir.

Yok cnm 86 dan sonra 44 indiğini görünce birdaha kan vermedim ama aradan çok zaman geçti 25 aralıkta adet oldum bugün 22.gün azda olsa geliyor artık sıfırlanması gerekmiyormu:44:

Son düzenleme:
Kızlar selam
Opu'm oldu bugün...14 Yumoş toplanmış...Yarın embriyolog arayıp bilgi verecekmiş
Çoooook hafif sancım var ama idrarımı çok zor yapıyorum ilkinde olmamıştı böyle bişey:18::18:

canım hayırlı olsun 14 süper. idrarını zor yapman normal. bana hep olur

ben de sizin deneyimlerinizden yararlanayım dedim. 3 yıl olacak evliiyız ama henuz bebeğimiz olmadı. hamile bile kalamadım:KK43: evlendiğim günden beri adet tarihim ileri atıyordu. ben de çok ihmal etmiştim. pkolu çıktım zaten kilo almalarımda vardı. 80 kiloyumsuan. adet olamıyorum. glukofene başlattı dıane35 de verdı bir aydır kullanıyorum ama hapı keselı 4 5 gun oldu adet olmadım acaba bu ilaçlar ben de işe yaramayaacak mı dersiniz? çıkmazdayımmmm...

ben on yıllık evliyim

bebek istediğimiz dönemde 18 ay sonra hamile kalmıştım

4 yıldır da tüp bebek peşinde dolanıp duruyoruz

allah sağlığımızı korusun

binbir türlü hastalıkları görünce halime şükrediyorum

CAnim cok zor rabbim dualarimizi kabul etsin.dogru diyosun ne hastaliklar var halimize bugunumuze sukur diyoruz.ama bu evlat istegi cok baska insan doluo dolup bosaliyor ici yana yana oyulurken bi yerden gulumsemeye calisiyosun cunku esin var cunku yasiyosun.ben bilirim isik dahi gormek istemedigimi ve suanda ayni durumdayim.8 hafta hamilelik ve dun yikimmm ruhum paramparca dunyayi verseler gozumde yok

arkadaşım biz başka bir şehirdeyiz,burada 3 tane doktor değiştirdik,ilki 1 sene oyaladı,2.si aşılama yaptı bir defa,üçüncüsü 2 aşılama yaptı ve sonrasında artık tüp bebeğe başlayın dedi,şimdi ki aklım olsa hiç aşılama ile üzmezdim kendimi,çok yıprandım o süreçte açıkçası.bize akıl veren kimsede olmadı,,en son kendi annem dayanamadı bana izmirden irenbeden randevu aldı,kaan koca benim doktorum.allaha şükür cok memnunum,şimdiye kadar hiçbir doktorun yaptırmadığı testleri yaptırdı.haftaya adetim geldiğinde 2. günü tedavim başlayacak,,,eşimin sperm sayısı iyi ama ileri hareketli az:KK43:çok heyecanlıyım açıkçası ne olacak diye,,,

Kızlar selam

MAsallah canim guzel yumurta cikmis.insallah hayirlisiyla hamile kalir ve evladini kucagina alirsin

CAnim cok zor rabbim dualarimizi kabul etsin.dogru diyosun ne hastaliklar var halimize bugunumuze sukur diyoruz.ama bu evlat istegi cok baska insan doluo dolup bosaliyor ici yana yana oyulurken bi yerden gulumsemeye calisiyosun cunku esin var cunku yasiyosun.ben bilirim isik dahi gormek istemedigimi ve suanda ayni durumdayim.8 hafta hamilelik ve dun yikimmm ruhum paramparca dunyayi verseler gozumde yok

seni o kadar iyi anlıyorum ki

başka bir topikte arkadaş söylemişti hiç unutmuyorum

kumar oynamak gibi bu tüp bebek işi kaybettikçe daha çok hırslanıyorsun demişti

çok doğru bazen düşünüyorum da bu kadar ilaç iğne manevi çöküntü nolucaz

çocuğumuz olsa ona faydamız olmıycak belki de

allahım en doğrusunu biliyordur elbet

hayırlısını istemekten başka elimizden birşey gelmiyor

hamile kalabildiğini öğrendin bu duyguda çok güzel bir duygu bir de bu açıdan bak olaya

kızlar mrhb nasılsınız işlerimi bitirdim geldim

hamile kalabildiğini öğrendin bu duyguda çok güzel bir duygu bir de bu açıdan bak olaya

aynen kızlar hamıle kalabilmek onu geçtim transfer olabilmek bıle mucize..
bakalım benım esımden sperm buluncak mı?
kendımı yıyıp duruyorum
hayırlısı olsun hakkımızda

Kızlar selam

Bu bambaska bisey hele de bukadar kiymetli bir gebelikse...dogru diyorsun...Allah tan gelen basimizin ustune...insallah Allah im insallah rabbim hepize evlatlar verir daha fazla aratmaz

KIZLAR ben cıkıyorumm..
azcık erken gideyım eve dınleneyım.yarın kontrolüm varrrr bakalım yumilerde büyüme var mı?
iyi akşamlar

hoş geldin yeterım..
ben saatler ilerledikçe daha da kötü hasta oluyorum a sen nasılsın :18:

bol bol sıvı tüket

ben balın içine zencefil ve limon koyup şurup yaptım ılık suya sürekli onu içtim

bir de öksürük varsa vicks i göğsüne sür gazeteyi toplu iğne ile del bir kaç yerinden ve onu göğsüne kapat

öksürüğe çok iyi geliyor

şuan öksürük belki tedavinde olumsuz olabilir onun için tedbir al canım

çok geçmiş olsun

çok çalıştım bu gun çokkk geçmişe bakamıyorum varmı gebelık haberi güzel şeyler duymaya ihtiyacım var

sebepsiz infertilete
arkadaslar 4 yıl sonra yaptırmam gerekn bi test daha varmıs ancak öğrenebildik malesef
4 yıllık evliyim hiç gebe kalamadım teshisimizde sebepsiz infertiliteydi en çaresiz durumlardan biri yani.eşimin 150milyon civarı sipermi var %11 morfoloji ve ileri hareketli sayısı %60 her dr süper deyip gönderdi
taki kaan aydosa kadar dna hasara bakılması gerektiğini söyledi ve souc çıktı orta derecede hasarlı sipermler.hoca diyorki sebepsiz diye bişey yok .lütfen sebepsiz olanlar bu testi yaptırsın.normal testlerde çıkmıyor bu sonuç türkiyede 2 labaratuvar yapıyor bu testi .ben bu yazıyı elimden geldiğince paylaşıcamki.kimse sebepsiz infertilite yüzünden çaresiz kalmasın siperm dna hasar testine baktırsın bu hastalar lütfen ciddiye alın bizde yoktur demeyin.olmasa bizde olmazdı %11 morfoloji harika bişey

Nerede 2014 ün güzel anneleri yokmu hiç sevincini bizimle paylaşcak hanımlar :KK43:

progestandandır belki? benim de hep ıslanıyo çamaşırım ilacın bir kısmı dışarı çıkyo =/

Abla bisey sorcam ya benim karnim ellerim yuzum gogusum fln cok sis ya kendimi balon gibi hissediyorum epeyde gerginlik hissediyorum vucudumda ozellikle karnimda ve goguslerimde normalmi bu acaba ignelerden falanmi

X