2014 de Tüp Bebek Yapacakların Paylaşım Topiği

Kaçıncı Kez Tüp Bebek Yaptırıyorsunuz?

• Ankete Katılan
    861
  • Anket Kapalı .
canım bende geçen tedavimde en sevdiğim yüzüğümün ortadan ikiye ayrıldığını gördüm tedavinin tutmayacağını anlamıştım zaten..
yaşantımdaki önemli herşey rüyamda önceden görüyorum çocukluğumdan bu yana..
buna ölümler düğünler herşey dahil.. tüm tedavilerimin sonuçlarını rüyamda gördüm ve hep çıktı..
bu tedavi önceside geçen gece rüyamda doğumhane ile aramda çok uzun engeller gördüm.. çok uğraşıyordum o engelleri bir türlü aşamıyordum.. hamile kalıyordum sonra bebek yok oluyordu ben doğurmadan.. yani bu tedavide olumsuz olacak gibi baştan öyle gözüküyor ama olsun denemekten başka çaremiz yok..

Bunca zamanın birikimidir, olumlu düşün hayra yor sonucun değişsin. Bende çocukluğumdan beri yaşadığım bir şeyi anlatayım.
Mesela bir yere çok gitmek istiyorum, gözümün önüne yola çıktığımı getirebilirsem asla yola çıkamıyorum, gözümün önüne gelmezse mutlaka gidiyorum. Bazen bir şeyleri zorlarım olmaz boş görürüm hiç bir şey canlanmaz, bana bağlı olmuyor yani. Bende hep bunu yaparım ve şuan kendi tedavim için denemeye kalkmadım çünkü moralimin bozulmasını istemiyorum.
Ama inşallah sen bu sefer yanılmış ol

Son düzenleme:
sağoll canımm benimm ne güzel yazmışsın..
şimdi en hassas dönemindesin karamsarlık yapıp seni hiç etkilemek istemem ama bu kaçıncı tedavi hep olumsuz hep olumsuz..
insan artık ister istemez olumlu düşünemiyor..
yinede düşünce gücüne bende çok inanıyorum.. evrene hangi düşünceyi gönderirsek o bizi çekiyormuş..
hadi bakalım önce senin güzel haberini alalım sonrada ben vereceğim inşallah güzel haberler..

Böyle konuşması kolay geliyor bana daha yeni çıktım bu yola.. Bende çok güçsüzümdür hemen moralim düşer ağlarım zırlarım ama elden bieşy gelmiyor işte değişmiyor ki hiç bişey bari hayatımız sonlanmadan keyiflice yaşayalım kendime zehir etmeyim şu hayatı diyorum yeniden başlıyor umudumm. Allahım kimsenin içindeki yaşama sevincinin kaybolmasına izin vermesin. Yoksa çok zor tutunmak, gülümsemek... İnançlar devreye giriyor işte bu noktada... İnanıyorumm bi gün mutlaka bizde tadıcaz o duyguyuu. :KK16:

Universal şimdi adana hastanesi oldu ya o bakıyor bir saatte çıkıyor ama 60 kusur lira veriyorsun acilden baktirdigin için başkada bilmiyorum.

öyle mi ozaman direkt acile giderim bak ii oldu söylediğin saol cnm. Acile bunun için mi geldin derler mi yaaaaaaa :26:

ben yanıyorum ya azcıkta bel ağrım var, zaman zaman adet sancım :KK9:belirti olarak sayabilir miyim acabaaaaaa mutlu olmak istiyorum azcık :KK16:

X