eşimin arkadaşının eşi ve bizim diyaloğumuz

tweety87

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
11 Ocak 2013
366
1
kızlarr mrb.. yine ben ve yine dertlerim :) sizde olmasanız ne yaparım ki benn..

Bugün eşimin arkadaşı ve eşi bizdelerdi akşam yemeğine .. Hoş sohbet muhabbet ettik tabu falan oynadık eğlendik öyle herşey güzeldi.. Daha sonra eşimin arkadaşının eşiyle adı x olsun kahve yapalım dedik mutafağa geçtik .. X bana dediki eşinin bakışları çok güzel çok etkileyici dedi bende dedimki x ne demek istiyorsun ne demek çok güzel çok etkileyici hayırdır dedim oda bana sende amma kıskançsın canım yedim sanki kocanı dedi bende ben bu tür davranışlardan hiç hoşlanmam hiçte sevmem sen benim eşim hakkında nasıl bana böyle bir cümle kurabilirsin tekrarı olmasın diye çıkıştım buda surat astı gitti kocasının yanına oturdu banada cins cins baktı kovmamak için kendimi zor tuttum valla.. Sonra bunlar gittiler eşime dedimki sen arkadaşınla görüşebilirsin ancak ben bir daha bunlarla ailecek görüşmek istemiyorum dedim eşimde x in bakışlarından rahatsız oldun değilmi dedi bende sendemi fark ettin dedim göz göze gelmemek için yer değiştirdim sürekli görmedin mi dedi.. bende anlattım mutfakta böyle böyle oldu diye.. oda arkadaşımın eşi böyle düşünmek istemiyorum ama gerçekten tuhaftı bir daha ailecek görüşmeyiz hayatım dedi kapadık konuyu.. Ancak x az önce mesaj attı yarın bize bekliyoruz diye bende müsait değiliz dedim oda ozaman hafta içi görüşelim dedi bende hayır olmaz bu ara yoğunuz eşim yorgun oluyor bu ara yoğunlar görüşemeyiz iyi akşamlar dedim..

Kızlar sizce eşimle biz mi yanlış anladık x in bu tavrı neydi böyle.. ?

Bence yanlis anlamamissiniz gayet dogru anlamissiniz,
gorusmeyin bencede hatta esiniz bile arkadasiyla mesafe koysun...

bence doğru anladın
o ne biçim laflar öyle ya
bakışları çok etkileyici çok güzel ne demek
eşin de fark etmiş zaten

görüşmeyin bi daha sakın

sana söylemesi de ayrı ilginç
gerçi bazı bayanlar çok rahat oluyolar nası bi yapısı var bilemem ama bana hiç masum gelmedi
bi de rahatsız olduğunuzu bildiği halde nasıl sizi davet ediyo hayret

Son düzenleme:
Her ne hikmetse hep de karsi komşunuz,
esinizin arkadaşinin esi vs yani birileri eşinize asiliyor.
Olabilir tabi de bir de başka kadinlar yerine esinizi gozlemleyin...

Kimse durup dururken hem de senin evinde esinin bakışlari etkileyici demez...

sadece eşin böyle hissetmiş olsa yanılmıştır belki denebilirdi ancak kadın da gelip eşinin bakışlarıyla ilgili yorum yapınca eşin doğru anlamış diyorum.
ayrıca kadındaki cesarete bak. nasıl öyle cümleler kurabiliyor.
ya kendini çok akıllı sanıyor yada afedersin seni aptal.
bir de aynı gece evine gider gitmez mesaj atıp davet ediyor.
ya tekrar görüşmek için çok istekli yada nabız yokluyor söylediklerinden dolayı bundan sonraki tepkini ölçmeye çalışıyor
madem eşinle hemfikirsiniz uzak durmanız en mantıklısı

bence doğru anladın
o ne biçim laflar öyle ya
bakışları çok etkileyici çok güzel ne demek
eşin de fark etmiş zaten

görüşmeyin bi daha sakın

sana söylemesi de ayrı ilginç
gerçi bazı bayanlar çok rahat oluyolar nası bi yapısı var bilemem ama bana hiç masum gelmedi
bi de rahatsız olduğunuzu bildiği halde nasıl sizi davet ediyo hayret

evet bende bu rahatlığa şaşırmış durumdayım zaten bilmiyorum belki masum bir şekilde söyledi ancak bu benim hiç hoşuma gitmedi ben kimsenin eşi için eşinin bakışları çok etkileyici gibi bir cümle kuramam.. bir daha görüşmem kesinlikle..

Bana belki kizanlar olavak ama bu aile dostluklari safsatasi cok tehlikeli. İllaki biri birine begeni anlaminda biseyler hissediyo sen hissetmesen esin esin hissetmese karsi taraftan biri. Ben bu kadar yakinlasmayi dogru bulmuyorum... eglenmek icin bu kadaryaklasanlarada mustehak diyorum

Her ne hikmetse hep de karsi komşunuz,
esinizin arkadaşinin esi vs yani birileri eşinize asiliyor.
Olabilir tabi de bir de başka kadinlar yerine esinizi gozlemleyin...

Kimse durup dururken hem de senin evinde esinin bakışlari etkileyici demez...

bende bunu anlayamadım zaten şahsen ben kimsenin eşinin gözlerine etkileyici diyebilecek kadar bile bakmam. Ancak eşimide gözlemliyorum tabikide gerçektende sürekli yer değiştirdi . Bu daha 2. olayımız ayrıca hanımefendi bu tür şanssız kişilerle karşılaşmayi bende istemiyorum tabikide. Ancak hemcinslerimiz içinden bu tür kişilerde çıkabiliyor.

evet bende bu rahatlığa şaşırmış durumdayım zaten bilmiyorum belki masum bir şekilde söyledi ancak bu benim hiç hoşuma gitmedi ben kimsenin eşi için eşinin bakışları çok etkileyici gibi bir cümle kuramam.. bir daha görüşmem kesinlikle..

bence eşin de görüşmesin
kadın musallat filan olabilir eşine söyleyip eve çağırır dışarıda buluşma teklif eder gitmek zorunda kalırsınız adamı kırmamak için filan herşey olabilir

sadece eşin böyle hissetmiş olsa yanılmıştır belki denebilirdi ancak kadın da gelip eşinin bakışlarıyla ilgili yorum yapınca eşin doğru anlamış diyorum.
ayrıca kadındaki cesarete bak. nasıl öyle cümleler kurabiliyor.
ya kendini çok akıllı sanıyor yada afedersin seni aptal.
bir de aynı gece evine gider gitmez mesaj atıp davet ediyor.
ya tekrar görüşmek için çok istekli yada nabız yokluyor söylediklerinden dolayı bundan sonraki tepkini ölçmeye çalışıyor
madem eşinle hemfikirsiniz uzak durmanız en mantıklısı

evet haklısın ancak ben orda eşine karşı rezilde edebilirdim onu nasıl böyle bir cümle kurabildi anlamış değilim.. bir daha kesinlikle görüşmem..

Bana belki kizanlar olavak ama bu aile dostluklari safsatasi cok tehlikeli. İllaki biri birine begeni anlaminda biseyler hissediyo sen hissetmesen esin esin hissetmese karsi taraftan biri. Ben bu kadar yakinlasmayi dogru bulmuyorum... eglenmek icin bu kadaryaklasanlarada mustehak diyorum

size hiç katılmıyorum.
hem de baştan sona yanlış buluyorum yorumunuzu

Bazen böyle ne konuştuğunu bilmeyen insanlar olabiliyor neyazikki...benimde çocukkuk arkadaşım birkac arkadaş otururken bana en yakisikli senin kocan köfte dudak ohh miss falan dedi şok oldum ama sonra onun cehaletine verdim kendini hiç geliştirmemiz biri eğitim olarakta her anlamdada.mesafe köy bence boşa canın sklmasin

sonuçta iki tarafta evli insanın bu tür düşünceler aklına bile gelmez benim gelmiyor eşimede bu konuda güveniyorum . Sonuçta eşimin gidip dışarda tek başına kendi arkadaşlarıyla eğlenmesindense birlikte birşeyler yapılması sosyalleşilmesi çok daha mantıklı.. Daha böyle ailecek görüştüğümüz çok arkadaşımız var ancak hiç biriyle bu tür şeyler yaşamadık .

eski konularınızdan birinde karşı komşunuzun da eşinize olan ilgisinden ve size eşinizin yatakta nasıl olduğunu sorduğundan vs bahsetmişsiniz.
bana ilginç geldi. böylesi tuhaf bir olayın sürekli başınıza gelmesi düşündürücü

kızlarr mrb.. yine ben ve yine dertlerim :) sizde olmasanız ne yaparım ki benn..

Bugün eşimin arkadaşı ve eşi bizdelerdi akşam yemeğine .. Hoş sohbet muhabbet ettik tabu falan oynadık eğlendik öyle herşey güzeldi.. Daha sonra eşimin arkadaşının eşiyle adı x olsun kahve yapalım dedik mutafağa geçtik .. X bana dediki eşinin bakışları çok güzel çok etkileyici dedi bende dedimki x ne demek istiyorsun ne demek çok güzel çok etkileyici hayırdır dedim oda bana sende amma kıskançsın canım yedim sanki kocanı dedi bende ben bu tür davranışlardan hiç hoşlanmam hiçte sevmem sen benim eşim hakkında nasıl bana böyle bir cümle kurabilirsin tekrarı olmasın diye çıkıştım buda surat astı gitti kocasının yanına oturdu banada cins cins baktı kovmamak için kendimi zor tuttum valla.. Sonra bunlar gittiler eşime dedimki sen arkadaşınla görüşebilirsin ancak ben bir daha bunlarla ailecek görüşmek istemiyorum dedim eşimde x in bakışlarından rahatsız oldun değilmi dedi bende sendemi fark ettin dedim göz göze gelmemek için yer değiştirdim sürekli görmedin mi dedi.. bende anlattım mutfakta böyle böyle oldu diye.. oda arkadaşımın eşi böyle düşünmek istemiyorum ama gerçekten tuhaftı bir daha ailecek görüşmeyiz hayatım dedi kapadık konuyu.. Ancak x az önce mesaj attı yarın bize bekliyoruz diye bende müsait değiliz dedim oda ozaman hafta içi görüşelim dedi bende hayır olmaz bu ara yoğunuz eşim yorgun oluyor bu ara yoğunlar görüşemeyiz iyi akşamlar dedim..

Kızlar sizce eşimle biz mi yanlış anladık x in bu tavrı neydi böyle.. ?

bıraksan yer bile bu kadın..tavrı ne olacak...resmen kocana hayran olmuş gele gide ayartır haberin ola...böyle çoooook vakalar oluyor arkadaşının eşine,eşinin arkadaşını ayartan kadında var erkekte..bu kadından zor kurtulursun direk yüzüne söyle o sözlerinden sonnra birdaha görüşmme kararı aldım de...

Her karşı cins potansiyel ayartici degildir.
Oyle gördüğünüz kisileri evinize almazsiniz olur biter
Ancak herkesi ayni kefeye koymak da cok yanlis...

Son düzenleme:
bence eşin de görüşmesin
kadın musallat filan olabilir eşine söyleyip eve çağırır dışarıda buluşma teklif eder gitmek zorunda kalırsınız adamı kırmamak için filan herşey olabilir

X in kocası eşimin yakın arkadaşı.. eşim dedi ben araya mesafe koyarım bu şekilde buluşma bir daha olmaz diye.. ama dediğiniz gibide olabilir insanın aklına herşey geliyor..

Bazen böyle ne konuştuğunu bilmeyen insanlar olabiliyor neyazikki...benimde çocukkuk arkadaşım birkac arkadaş otururken bana en yakisikli senin kocan köfte dudak ohh miss falan dedi şok oldum ama sonra onun cehaletine verdim kendini hiç geliştirmemiz biri eğitim olarakta her anlamdada.mesafe köy bence boşa canın sklmasin

işte bu tür patavatsız insanlardan hiç mi hiç haz etmiyorum. Sonuçta bahsedilen kişi eş ya insanın cümlelerini seçerek kullanması lazım biraz..

X