Kalori Arkadaşım

Merhaba kızlar evde çooook sıkılıyorum dört duvarla akraba olacaz yakında deli aşıklar gibi bakıyoruz birbirimize Ders çalışmaktan

sıkıldım evde olmaktan sıkıldım aç hissetmiyorum ama bitkin hissediyorum kendimi bugün 250 kere zıpladım ip atlar

gibi:122::122::122::122: galiba beynim sulandı ondan böyleyim:KK1::KK1:

Merhaba kızlar evde çooook sıkılıyorum dört duvarla akraba olacaz yakında deli aşıklar gibi bakıyoruz birbirimize Ders çalışmaktan

sıkıldım evde olmaktan sıkıldım aç hissetmiyorum ama bitkin hissediyorum kendimi bugün 250 kere zıpladım ip atlar

gibi:122::122::122::122: galiba beynim sulandı ondan böyleyim:KK1::KK1:

zıplayınca veya ip atlayınca göğüsler sarkıyormuş canım çok kalori yaktırsada bi tarafımı düzeltirken bi tarafımı bozmayayım diye hiç zıplamıyorum:KK9::KK9:

zıplayınca veya ip atlayınca göğüsler sarkıyormuş canım çok kalori yaktırsada bi tarafımı düzeltirken bi tarafımı bozmayayım diye hiç zıplamıyorum:KK9::KK9:

Ayyy Aman Yarabbi gerçekten mi zaten kocamanlar şikayetçiyim off ya acaba termal korseyi oraya takarsam sarkar mı

çıldırıciğim:KK53::KK53:

hoşbuldum tatlım inşallah cnım hep bsliycam diyorum ama erteliyorum :KK43:

Bu sefer erteleme canım başlangıcın olsun hepberaber verecez bu kiloları erteledikçe fazlasıyla geri geliyor bende bu güne kadar hep

erteledim ama bak sonuç bir dolu yağ:KK1::KK1: Ama bu sefer feci kararlıyım inşallah zayıflıycam hemde hep beraber inanç ve azim sonuç

deli gibi mutlu alışveriş ve sağlıklı yaşam:KK1::KK1:

Kızlar İlk Menü benden olsun :KK34:

Sabah
2-3 dilim sucuk + 5 yeşil zeytin + 1 dilim kepekli ekmek + 1 şekersiz çay

Ara Öğün
1 fincan biberiye çayı + küçük bi armut

Öğle
5 kaşık pirinç pilavı + 3 kaşık etli kuru fasülye + havuçlu yeşillik salatası+ yarım kepekli ekmek

Ara Öğün
1 fincan Biberiye çayı

Akşam
bu akşam acıkmadım :KK1:

Bugün toplamda 561 kalori olmuş normalden az olmuş akşam yemeyince tabi

Sabah 1 mil leslie yaptım gün içindede 250 ip atladım toplamda 150 kalori yakmışım:118:

Kızlar insanın gerçek kilosunun sabah aç karnına olduğunu söylüyor diyetisyenler haberiniz oldun dedim :KK1: Gerçi bn deli gibi sürekli

tartılıyorum ama:KK1::KK1:

evet canım spor yapmadan çok az egzersizy apıyorumdum bölgesel zayıflıyım diye onuda bir haftadan fazla oldu yapamıyorum yorgunluktan beim oğlum geceleri uyutmuyo bu ara diş çıkardığı için...bu arada ben emzirdiğim için zaten bayağa kalori yakıyorum...ayrıca kalorisepetinle zayıflıyorum tavsiye ederim harika bir site...:KK34:

evet canım spor yapmadan çok az egzersizy apıyorumdum bölgesel zayıflıyım diye onuda bir haftadan fazla oldu yapamıyorum yorgunluktan beim oğlum geceleri uyutmuyo bu ara diş çıkardığı için...bu arada ben emzirdiğim için zaten bayağa kalori yakıyorum...ayrıca kalorisepetinle zayıflıyorum tavsiye ederim harika bir site...:KK34:
bende fittingo da hesaplıyorum bana daha kullanılı geldi:KK15:
Rabbim yardımcımız olsun canım inşallah atanırız kız :KK34::KK34:

amin amin inşallah:KK55::KK55:

Günaydınlar herkerse:KK3::KK3:

Hayırlı Cumalar ♥ ♥ ♥ :KK16:

Başlangıç Kilom= 85.2

Şimdiki Kilom= 83.5 :KK1:

Off bu ne ya resmen nefis mücadelesi veriyorum olmaz ki böyle mutfağa bi girdim komşu ıspanaklı börek getirmiş bakışıp kaldık

off bari gündüz getirseydi:KK1: babam da elinde pişmaniyeyle gelmiş :KK14: senin için aldım diye odama girdi bu kız kaç gündür bir şey

yemiyo bari bunu yesin kalorisi falan yoktur ye dedi canı ya oy bayılırım pişmaniyeye de ama bir gıdımcık bile almadım:KK14::KK14::KK14::KK14:

İyi akşamlar kızlar:KK3::KK3::KK3:

Menümü Paylaşıyım

Sabah = küçük bir armut + 1 haşlanmış yumurta+ çeyrek dilim tam buğday ekmeği

Ara öğün = 1 fincan biberiye çayı + 1 yeşil elma + 1 kuru kayısı + 2 badem + 2 fındık

Öğle = Yumurtalı pırasa kavurması + 1 dilim tam buğday ekmeği + 3 kaşık yoğurt

Ara Öğün= 1 fincan biberiye çayı

Akşam = 1 tane portakal

Toplamda 628 kalori :KK51:

X