Soan Suyu Diyeti ve Deneyimlerimiz

arkadaşlar bu soyup tamı yoksa soymadan kabuklarıylamı oluyo bende başlıcam valla kokarca olmazsak iyidir:KK70: bide belediye otobüsüne binip hoh diyomuşuz millete

kizlar ben bugün basladim. tüm attim ama düdüklüye soganlari. icine de bi miktar maydonoz koydum. valla hic kokmuyor suyu, bende anca kokusu yüzünden evde iken deneyebilirim diyordum ama kokmadigi icin artik disari ya cikcamda da denerim

buram buram soğanmı kokucaz yaa
yok ben tutmadım bu işi.
herşeyden az yiyerekte zayıflanıyor
ben öle yapıyorum.herşeyden yiyorum ama mümkün olduğunca az
5 kg verdim bile

Baleacım günde kaç bardak içiyorsun ben üç gündür bir bardak aç karına içiyorum yalnız limonu unuttum.Yarın limonla içicem sevgiler.

Köylü gozeli arkadaşım, 3-4 tane soğanı soyup iri parçalar halinde doğrayın ve düdüklü tencereye koyun, üstünü geçecek kadarda suyu doldurun..15 dakika haşlayın..süzün ve suyu bir sürahiye doldurun, ara sıra bu suyu için..aç karnına diyolar ama ben aklıma geldikçe içiyorum...bu suyu bir gün içinde tüketin, ertesi gün tekrar hazırlayın..tadıda bazı arkadaşların dediği gibşi çok kötü değil..hadi kolay gelsin..

ya bende denedim ama iğrençti heralde ben biraz fazla kaynattım ama psikolojikmidir yoksa gerçekten soğan suyunun faydasımıdır bilmiyorum gerçekten iştah kesiyo

evet hem zayıflatıyor sogan suyu hemde rahim yollarındaki iltihabıda temizliyor
ben kullandım iltihabım vardı ve bebegim olamaıştı ama uzun bi süre deil tabi 3 ay kadar denedim hamile kalamadım sonra sogan suyu içemmi sölediler bunu bir doktr. tavsiye etmiş bir arkadaşa bend ekullandım o ay hamile kalmıştım ve gerçekten iltihabımın kesildigini fark ettim ama uzun süre deil sonra tekrar başlıyo iltihap kullanmassan sogan suyunu:)

slm arkadaslar ben de sogan suyunun faydalarindan yararlananlardanim.bu sitede tavsiye üzerine okudum ve kullandim.tam ameliyat olacakken ameliyattan kurtuldum.doktorumun 6 aydir ilac tedavisiyle yok edemedigi kistlerimdem sadece 2-3 hafta sogan suyu icerek kurtuldum.hala devamediyorum icmeye ve birakma gibi bir niyetim yok.büyük birnimet su sogan kiymeti iyibilmek gerekiyor.herkese saglik günler dilerim

ay öyle sulu şeylerin tadı berbat oluyo,lahana suyu yapiim dedim öğürmekten
karnıma kramp girmişti.almiim,ben gene oturarak kilo vermenin yollarını ariim en iyisi..

oturarak vermenin yolunu bulunca banada msj at canım ben daha bulamadımdasengözlerimebaksanab:roflol::roflol:

ben dün sarımsak çayı diye birşey yaptım ama çok kötü ona devam edemeyeceğim bu gün de bunu buldum bakalım bunu da denemek istiyorum ama arkadaşlar kilo veren var mı ne kadar sürede kaç kilo vermişler paylaşır mısınız bizlee

arkadaslar tamam bu soganı yapalım da kaynarken ev kokmuyor mu?
benım esım bu konularda cok hassas,evde oyle koku fılan cıkaramam
zaten aramız bozuk...

dudukluce degıl de baska tencerede yapsak?hanı kokusu farkeder mı duduklu ya da normal tencere olmasına gore?
bır de neden 3-4 tane soganla yapıyoruz
1 tane koyalım olsun gıtsın
ayol bır cuval sogan mı dogrucam 1 haftada:uhm:
3-4 sogan nerdeyse 1 kg yapıyor cok dı mı?
en fazla 2 olsun bence,
agzımız asla mı kokmuyor?
hanı bazı seyler ınsanın cok aferdesınız terını ıdrarını kokutur
bu oyle mı?

mrb berthacim, limon olsa daha iyiymis ama oda cok eksi yapyioo...o sabah yaptigim kücük tenceredeki bitene kadr gün boyu ictim ben susadikca aklina geldikce ic.

ya bunu nasıl yapcaz.1 tane soganı her sabah haslayıp suyunu 1 keremı ıcıccez.anlamadım ya

mutlaka denemeliyim göbeğim aldı başını gidiyor :KK43: deneyen arkadaşlar sonuçlarını paylaşalım...

evet zayıflatabilir, kolesterolda düşürücü özelliğide var kanı sulandırma özelliğide var.eşim kalpkrizi geçirdi bir sene boyu her sabah aç karna soğan suyu içti hem kilo verdi hemde kolesterolü ayarlandı.

bende duydum bir defa da denedim ikbal gökpinar sogan suyula zayifladim demisti,bende hemen denedim ama cok berbat icemedim limon yoktu benimkinde birde öyle denemek lazim tsk arkadasim

X