Soan Suyu Diyeti ve Deneyimlerimiz

yaw bende iki defa iki gün birer bardak içtim ama sarstı beni sanki bide çok feci baş ağrısı yaptı ..
şimdilik beşibiyerde içiyorum.. burdaki yorumlara göre başlarım belki tekrar herkese bol kilo wermeler kolay gelsin hepümüze:)))

kızlar ben de denedim soğan suyunu evet faydası oluyor ama rejim yaptığınız sürece bende 2 kilo vermiştim bırakınca 4 kilo olarak geri döndü yani beslenme şeklimizi yaşam biçimi haline getirmezsek ne yaparsak yapalım zayıflarız ama bırakınca tekrar almaya mahkumuz o halde dengeli beslenmeyi hayatımıza uygulamamız lazım ömür boyu soğan suyu içemeyiz ya dimi

arkadaşlar soğan suyu zayıflatmanın yanı sıra çok güzel adet söktürücü hamileler yada hamilelik şüphesi olanlar aman dikkat derim.

ben böyle şeylere inanmıyorum.asla da zayıflamak için çay içmek yada hap kullanmak yada bişeyleri haşlayıp suyunu içmek gibi yöntemleri onaylamıyorum.biraz boğazını sıkacan,biraz da egzersiz yapacan su içecen herşey tamam.özelikle hareket etmek çok önemli.ben bunları yaparak hatta istediğim herşeyi yiyerek (tabiki çok az miktarlarda) kilo verdim.

haklısın cnm ama olmuyo illaki bişeylerden yardım alma ihtiyacı duyuyo insan.hepinize saglıklı gunler dılerım

icmeye tam su an basladim, iyi arkadaslar sogan seven icin o kadarda fena degil, deneyelim soganin suyu bir yarari vardir elbet

sağoalsın paylaşım için bende denicem bide deneyenler kilo werdimi ? wermedimi? yazsalardı daha güzel olacaktı ama genellikle arkadaşlar kokusunu ele almış ben deniyeyim bakalım sonuç ne olcak dönerim sizlere iyi geceler

merhaba arkadaslar.Ablamın deneyerek kılo verdıgı bı yontem bu ve gercekden etkılı.
1 ortaboy soganı 4 e bolun bı tencereye goz kararı su ekleyıp 15 dk kaynatın.Bu kaynama zamanı soganın ozunun cıkması ıcın yeterlı. Ve koydugunuz su mıktarını ıyı ayarlayın cok da olmıyacak azda olmıyacak.kaynadıkdan sonra 1 subardagı dolacak kadar kalmalı suyu.
Suyun rengı bıraz boz olabılır.Sonra 1 subardagı sogan suyuna yarım lımon sıkıp ac karnına ıcın seker fılan yok ama a.s.Cay gıbı ıcılecek sıcaklıkda olmalı soguk olmıyacak.Ve hergun taze yapılarak ıcılmelı .Buyuk olcude ıstah kesıyor ve boylelıkle kılo verıyorsunuz.
Ablam 1 ay da hemen suzulmusdu 3 cocukdan sonrakı gobegı erıdı yanıı. Su ne acı nede kokulu oluyomus hanı belkı tıksınırsenız sogan kokar bu su dıye.Ben denemedım cunku suan zaten 45 kıloyum bıde onu denersem ıskelet olarak dolasırım artık:eek: yerimseniben

cnm günde kaç bardak içilcek yemekden öncemi yada fark ediyormu saatleriz biraz aydınlatırsan beni:bbo:

sabah ac karna dıger karısımımı ıctım oglen yemegımden once suan sogan suyunu ıcıyrm hayırlı olsun arkadaslar umarım ıse yarar :))

karaçiçeğim doğru duymuşsun pko hastalarının biçoğunda soğan suyu işe yarıyor yanlızca şuna dikkat etmek lazım adetin ilk15 günü kullanılacak iltihap sökücü özellğinden dolayı hamileliği sonlandırabilir,nette bu yolla hamile kalan arkadaşların hikayelerini okuyabilirsiniz bizzat ben bir örneğim, ilaçsız son 3 yıldır adet göremiyordum sonra 10 gün kadar soğan suyu içtim bazı ek şeylerde yaptım tabi ama ben o ay ilk kez ilaçsız adet oldum,hatta denemek için bi sonraki ay 2-3 gün içtim ve yarım yamalakta olsa o ayda tarihinde adet oldum,görümcemde ilaçlardan olan kistleri dağıldı soğan suyuyla

evet bır donem bende kullandım sogan suyunu gercekten zayıflatıyor..ayrıca sogan baslıbasına dogal bır antıbıyotık ..ne oldugu belırsız ılaclar kullanmak yerıne dogal yontemlerle zayıflamak daha ıyı bence..yalnız bıraz fazla wc ye cıkartıyor sabahları o bıraz sıkıntı verıyor..sengözlerimebaksanab

bende baslıcam yarın acaba aksamdan kaynatsam sabah içsem olmas mı yaaa kım ugrasıcak sabah kılo olmusum acıl sabah o işlerleee offf yaaaaaaaaaaaaa kılo vermem lazımm:çok üzgünüm::çok üzgünüm::çok üzgünüm::çok üzgünüm:

bende yıllardır duyarım soğan suyunun zayıflattığını ama .hep tereddütte kaldım mideye bir zazari olur diye... ama bugünden itibaren başlıcam bakalım .heralde ramazana kadar içerim ramazanda içmek zor olur gibime geliyo ..

denemekde fayda var ya Allahu tealanın verdiği nimetlerin kıymetini değerini anlayamıyoruz yaa..
bebek tedavisi görüyorum bende aşılamalardan gına geldi hiç sorun yokken sürekli ilaç ilça hepside hormon bünyem alt üst oldu Rabbim belki nimetinden yararlandırır

selam kizlar bende sali gunu icmeye baslicam size yazarim kilo veriliyomu verilmiyomu bu arada 89 kiloyum bakalim kac kilo vericem

slm arkadaşlar bende soğan suyuna bugün başladım.haftalık kilo kaybımı buraya yazarım.tabi olursa.şuan 70 kiloyum ve 10 kilo fazlam var.

merhaba arkadaslar.Ablamın deneyerek kılo verdıgı bı yontem bu ve gercekden etkılı.
1 ortaboy soganı 4 e bolun bı tencereye goz kararı su ekleyıp 15 dk kaynatın.Bu kaynama zamanı soganın ozunun cıkması ıcın yeterlı. Ve koydugunuz su mıktarını ıyı ayarlayın cok da olmıyacak azda olmıyacak.kaynadıkdan sonra 1 subardagı dolacak kadar kalmalı suyu.
Suyun rengı bıraz boz olabılır.Sonra 1 subardagı sogan suyuna yarım lımon sıkıp ac karnına ıcın seker fılan yok ama a.s.Cay gıbı ıcılecek sıcaklıkda olmalı soguk olmıyacak.Ve hergun taze yapılarak ıcılmelı .Buyuk olcude ıstah kesıyor ve boylelıkle kılo verıyorsunuz.
Ablam 1 ay da hemen suzulmusdu 3 cocukdan sonrakı gobegı erıdı yanıı. Su ne acı nede kokulu oluyomus hanı belkı tıksınırsenız sogan kokar bu su dıye.Ben denemedım cunku suan zaten 45 kıloyum bıde onu denersem ıskelet olarak dolasırım artık:eek: yerimseniben

canımya kilo sorunu bende var soğan suyunu hep duyuyorum ama kendim hiç denemedim ya kokusu varsa tiksinirim diye. ama kokusu yok demişsin denerim büyük ihtimalle.birde soğan kabuğuyla birliktemi yoksa soyulupmu kaynatılıyor bilgisi olanlar varsa yassınlar lütfen.birşey daha sorayım soğan suyunu içince ağızda soğan kokusu geliyormu acaba :eek:

günde kaç defa ve yemeklerden öncemi sonramı içilecek .soğan suyu içen arkadaşlar yazarsanız sevinirim .ilk kez deniyecem de

X