Bebeğinize ne isim koymayı düşünüyorsunuz :)

kdrdmr

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
13 Haziran 2014
388
19
Benim bi oğlum olacak inşallah adını Yiğit Rüzgar koymayı düşünüyoruz nasıl :)

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Cnm bndr hamileyim galiba.isimlerin cok gzl.bnm erkek olursa ahmet kayra.ama kiz icin cok kararszm.tavsiye edecgn isim var mi

Yiğit ismi normal güzel amagenelde herkeste olan isimler sıradan oluyo yanlış anlamayın ama genelde hep atların ismi rüzgar oluyo başka isim koyabilirsiniz onun yerine :))

Son düzenleme:
Babası rüzgar ismini çok seviyor ve çoğu insan da rüzgar ismini kullanıyor :) hem çoğu isim de anlamı bilinmiyor ben rüzgar ismin in anlam ve analizine baktım aynı zaman da dinimizce uygun mu diye hocaya da sordum hoca da dinimizce rüzgar isminin bir sakıncası yok dedi :)

note3 kadinlar_klubü

Ben iki modern ismi bir arada cok hos bulmuyorum. Eskiden tek tuk iki isimli arkadaslarimiz olurdu cok havali bulurduk simdi tek isim daha havali herkes iki isim koyuyor cunku:))

Bence Ruzgar tek basina cok hos. Eger 2 isim olucaksa yaninda eski bir isim iyi olabilir. Ali Ruzgar yada Kemal Ruzgar gibi.

Ben iki modern ismi bir arada cok hos bulmuyorum. Eskiden tek tuk iki isimli arkadaslarimiz olurdu cok havali bulurduk simdi tek isim daha havali herkes iki isim koyuyor cunku:))

Bence Ruzgar tek basina cok hos. Eger 2 isim olucaksa yaninda eski bir isim iyi olabilir. Ali Ruzgar yada Kemal Ruzgar gibi.

Eski isim pek düşünmüyoruz yiğit ismini dedesi istiyor :) o yüzden kırmak istemiyorum onu :) hemde yiğit delikanlı biri olsun :)

note3 kadinlar_klubü

Eski isim pek düşünmüyoruz yiğit ismini dedesi istiyor :) o yüzden kırmak istemiyorum onu :) hemde yiğit delikanlı biri olsun :)

note3 kadinlar_klubü

ALLAH izin verirse benimde bi kızım olacak ismini ADEN koymsyı düşünüyorum adem ile havvanın yaratıldıktıktan sonra konuldugu cennet bahçesiymiş

Küçük prensesime lina ismini koyacağım . Anlamı hurma ağacı fidesi ve Allahın hediyesi demek 😊

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Eklentiler

• $ImageUploadedByKadınlar Kulübü1404502876.337033.jpg
    $ImageUploadedByKadınlar Kulübü1404502876.337033.jpg
    33,4 KB · Görüntüleme: 156
Küçük prensesime lina ismini koyacağım . Anlamı hurma ağacı fidesi ve Allahın hediyesi demek 😊

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Güzel bir isim . Bu arada resim deki sen isen çok güzelsin maşallah kızında sana benzer inşallah.

note3 kadinlar_klubü

Evet canm massallah pek guzel benimde oglusum yigit 19 aylik isim baya konusulmus kizlar benden tavfiye isim koyarken kisiliginede bakin yani isminin ozeliklerini tasiyo insan tanidigim butun yigitler ayni 10 yasina kadar cektiriyolarmis annelerine bizimkide ole olucak galiba :) surekli bi hareket bi faliyet:)

Eklentiler

• $1404503660148.jpg
    $1404503660148.jpg
    26,9 KB · Görüntüleme: 80
Bende böyleyim suan 27+4 haftalik oğluşum :)

note3 kadinlar_klubü

Eklentiler

• $1404506995078.jpg
    $1404506995078.jpg
    39,3 KB · Görüntüleme: 98
Ben oğlum olursa Ati ismini düşünüyorum. "Gelecek" anlamına geliyor. Hani insanlar isimlerinin anlamını yaşarlar ya, ben de oğlumun ileri görüşlü kaliteli, geleceğe umut bir insan olmasını istediğim için bu ismi koymak istiyorum. Eşim hiç beğenmedi bu ismi. Ekran kartı markası diye dalga geçiyor. Kız olursa ne koyacağıma dair zaten en ufak bir fikrim bile yok :KK43:

X