İç Giyim ve Gecelik - Sabahlık - Pijamalar Arkadaşlar yeni iç çamaşırlarım nasl ?

gizemnurr_

Üye
Kayıtlı Üye
30 Haziran 2013
27
17
Bu siteye yeni katıldm ve ilk olarak yen iç çamaşrım ile paylaşım ypmak istedim. Sizce nasl ?

$10362639_664270426998816_873695867_n (1).jpg $10362639_664270426998816_873695867_n (1).jpg

Uzerinde gorseydik:21:

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

bayanlar neden artık herşeyle dalga geçer oldunuz anlamıyorum sizi gerçekten anlamıyorum bukadarda olmaz artık ya bu nedir. hanımefendi aldığı yeni şeylerini hevesle paylaşmış ne var bunda dalga geçilcek. demekki bazılarımızın canı baya sıkılmış saracak şeyler arıyorlar. diyecek söz yok ne desek dalgaya alınır kavga çıkartılmaya çalışılır. neyse iyi akşamlar

açılış için iyi :KK53:

arkadaşım dolar birazdan burası, manyak çok.. o yüzden şey etmiş kızlar :)

Son düzenleme:
İğrenç bir paylaşım gerçekten ne kadar ayıp iç çamaşırlarını yayınlamak ben böyle birşey yapamam burası sanal ortam o görür bu görür diye değil içindeki vicdandan bahsediyorumda farklı sanırım seninkisi.kime ne kimin giydiği iç çamaşırından ya çok garip.ekran açık kalsa eşlerimiz baksa neler dönüyor burada der vallahi.onu geçtim görmese bile ayıptır.

İğrenç bir paylaşım gerçekten ne kadar ayıp iç çamaşırlarını yayınlamak ben böyle birşey yapamam burası sanal ortam o görür bu görür diye değil içindeki vicdandan bahsediyorumda farklı sanırım seninkisi.kime ne kimin giydiği iç çamaşırından ya çok garip.ekran açık kalsa eşlerimiz baksa neler dönüyor burada der vallahi.onu geçtim görmese bile ayıptır.

Benimki gördü valla :KK53:
Siz bütün gün bunları mı gösteriyosunuz birbirinize dedi :KK51::KK1:
Paylaşılmasına karşı değilim de hani süslü bişey olur Sör'ün dediği gibi paylaşırsın da bunun bi numarası yok ki :KK30:

Güle güle kullanın :)

Bir de eşleriniz görse "Burda neler dönüyor?" demesi bana çok saçma geldi açıkçası..

X