Ad ve soyadla kaydedilmek!..

Bi arkadaşıma sormustum sen sevdiğin kişiyi böyle kaydeder misin diye o ne ya resmi daire mi burası demişti :KK70: demek ki normal değil didiklicem bunu sağolun :KK43:

2 yıl önce babam trafik kazası geçirdi. olay yerindekiler cep telefonundan ailesine (yani bize) ulaşmaya çalışmışlar ancak hepimiz isimle kayıtlı olduğumuz için rastgele bir numara çevirip durumu anlatmışlar. Allah'tan o kişi babamın kuzeniydi de bize kolayca ulaşabildi. o gün bugündür annem babamda; babam annemde eşim xxxxx diye kayıtlıdır. evlenince bende bu yoldan gideceğim.

Geçmiş olsun. Önemsiz bir mevzu değil demek ki rehbere kayıt meselesi :KK55:

Ben evlendikten 2 hafta sonra değiştirdim :) daha önce hep isim soyisimdi sevgililik ve nişanlılık süreci boyunca

Kesinlikle sevgi göstergesi değil bence

Sevgilim yok ama en yakın arkadaşım bile isim soyad şeklinde kayıtlı telefonda. O kadar abartılacak bi durum değil bence.

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Valla annem babamin telefonunda askim diye kayitliyken sevgilimin telefonunda asker arkadasi gibi ad soyadla kayitli olusum benim gozume batar.

Kaldi ki adamin adini tartismada bile kullanmiyorum nerdeyse adini unutcam:KK70:

Bu durum pek dert degil ama bilmiyorum kafamı kurcalıyor, arkadaşlarımın kuzenimin vs. sevgilileri bebeğim herseyim falan diye kaydederken bizimki beni isim soyisimle kaydetmiş normal mi sizce altında bisey aramalı mıyım? :KK43:

cnm içine kurt düşürmek istemem ama benim kuzenim 2 kızı aynı anda yönetiodu çok kızıyodum ama 19 yaşında yaşına weriyodum o 2 kız arkdşınıda öyle adıyla soyadıyla kaydederdi birbirlerinn yanında aradığında sıkıntı olmuyo okuldan arkdşım not için arıyo vs.. vs.. ee sonuçta msjla patladı biri dierinn msjını okumus falan ergen ergen hareketler :KK70: sen dikkat et derim peşini bırakma konunu okuyunca kuzenim geldi aklıma

cnm içine kurt düşürmek istemem ama benim kuzenim 2 kızı aynı anda yönetiodu çok kızıyodum ama 19 yaşında yaşına weriyodum o 2 kız arkdşınıda öyle adıyla soyadıyla kaydederdi birbirlerinn yanında aradığında sıkıntı olmuyo okuldan arkdşım not için arıyo vs.. vs.. ee sonuçta msjla patladı biri dierinn msjını okumus falan ergen ergen hareketler :KK70: sen dikkat et derim peşini bırakma konunu okuyunca kuzenim geldi aklıma
Çok kötü ya.. Aldatılana yazık cidden . Yorumunuzu yıllar sonra foruma girdiğimde gördüm ve cevapladım :KK70:

Bu durum pek dert degil ama bilmiyorum kafamı kurcalıyor, arkadaşlarımın kuzenimin vs. sevgilileri bebeğim herseyim falan diye kaydederken bizimki beni isim soyisimle kaydetmiş normal mi sizce altında bisey aramalı mıyım? :KK43:

Ilginc..Yapisi oyle demekki. Bir sorun varsada cikar kokusu zaten.

bende eşim hariç herkes adla kayıtlıdır.
ama alta kım oldugunu yazarım . Kaza durumunda ona göre arasınlar dıye.

Şuda bır gerçek eşim takıntılı herksı isim - soyadım kaydeder benı bıle :KK70:

Hiç problem olmadı sende bence takma ya .

bende eşim hariç herkes adla kayıtlıdır.
ama alta kım oldugunu yazarım . Kaza durumunda ona göre arasınlar dıye.

Şuda bır gerçek eşim takıntılı herksı isim - soyadım kaydeder benı bıle :KK70:

Hiç problem olmadı sende bence takma ya .
Teşekkürler. Bidaha ilişkim olduğunda böyle bir durumda takmamaya özen göstericem:KK70:

Madem 2014ün konusu hortlamiş ben de yazayim
Üzülme bacım, dört aylik sevgilim beni isim+şehir diye kaydetmişti
Ayşe İstanbul gibi :oha:
Üstelik hayatında tanıdığı ve taniyabilecegi o isme sahip tek insan bendim, çünkü tanıdığı tek Türk de öyle bir isme sahip olacak tek müslüman da bendim, ona rağmen Ayşe istanbul:rapci:

Üstelik hayatında tanıdığı ve taniyabilecegi o isme sahip tek insan bendim, çünkü tanıdığı tek Türk de öyle bir isme sahip olacak tek müslüman da bendim, ona rağmen Ayşe istanbul:rapci:
Hahahah o da güzelmiş :KK70:

:KK59::confused:o zaman dansss:KK70:
Hobaaa

X