kürtajdan sonra hemen hamile kalanlar ve kalmak isteyenler

Çok geçmiş olsun canım Allah sabır versin. Ben de bu ay başında düşük yaşadım. Şu an çok erken yeniden adet oldum ve baya kanamam var tekrar gidicem inşaallah bir problem yoktur daha da uzasın istemiyorum :KK43: çok çok geçmiş olsun. Inşaallah kısa zamanda yeniden hamile kalır bebeğimizi kucağımıza alırız.

Mevlam görelim neyler, neylerse güzel eyler...

Kızlar hepinize geçmiş olsun ben 8 haftalık düşük yasadım yerleşme esnasında gelişememiş düştü hemen folık asite baslayın ben korunmadım 40 gun adet olmadım çünkü normal dedi doktor sonra 2 ay hamile kalamadım şuan 9 haftalık insallah buna bişey olmaz s

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Kızlar hepinize geçmiş olsun ben 8 haftalık düşük yasadım yerleşme esnasında gelişememiş düştü hemen folık asite baslayın ben korunmadım 40 gun adet olmadım çünkü normal dedi doktor sonra 2 ay hamile kalamadım şuan 9 haftalık insallah buna bişey olmaz s

Allahim esirgesin yavrunu canim.. allah yardimcin olsun. Cok dikkat et , cok is yapma, beslenmene dikkat et. Ben de basladim folik asite, bundan onceki gebeligimde kullanmamistim. Bilmedigim herseyi yeni ogreniyorum. Her konuda dikkatli olmak istiyorum artik. 2 ayda testlerini yaptirmis miydin?

Papatyayagmur allahim sana da sabirlar versin. Insallah tekrar ayni seyleri yasamayiz. Saglikla aliriz yavrularimizi kucagimiza. Bu surecte tecrubelrimizi bildiklerimizi paylasalim. Yardimci olalim birbirimize. Benim dusuncem dusukten sonra kurtaj olmadiysan icinde biriken kani atmissindir. Bunu duymustum. Atmaman daha kotu olurdu. Vardir bi sebebi icini ferah tut.

Senin agrıların olmuşmuydu ben anlamıstım düşcegını kasık agrılarımçok vardı bende progestan da bi işe yaramamıstı bende 5 gün kanama ile düşmüştü 1 ay toparlanamıstım ben hemen hamile kalmak istiyordum

Kürtaj oldum içerimi temizlemek için ya işin en kötü tarafı düşeceğin güne kadar kalp atışı vardı tutunamadı :KK43:

Senin agrıların olmuşmuydu ben anlamıstım düşcegını kasık agrılarımçok vardı bende progestan da bi işe yaramamıstı bende 5 gün kanama ile düşmüştü 1 ay toparlanamıstım ben hemen hamile kalmak istiyordum

Benim düşük olmadi, bebek de tutunmustu canim. Benin icimde ölmüş yavrum. Kalp atisini duyamadilar gelisimi durmus ve öğrendiğim gun kurtajla aldilar. Ama 5 gun once duymustum kalp atisini ve görmüştüm bebegimi. 5 gun once kanamam oldu parla kirmizi renkte 5 6 damla kadar. Daha sonra devam etti kanamam kahverengi sekilde damla damla ogrendigim gune kadar. Arada bir siddetli sanci giriyordu ama 1 dk sürüyordu. Ben acile gittim. Acildeki doktor yerlesme kanamasidir dedi. O boyle soyleyince etrafimdaki insanlar abarttigimi düşündü. Ben de cok onemsemeyip yatip dinlenmedim. Yatsaydim belki boyle olmayacakti. Com uzgun ve kizginim. Daha sonra 8 haftalik yerlesme kanamasi olmayacagini da ogrendim ama cok gecti tabiki.. ama ben kurtaj masasina oturduktan sonra narkozdan 2 dk once dusuk de baslamisti. Kanamam geldi. Ama hic sanci cekmedim. Narkozdan dolayi. Narkoz sayesinde 20 dk ömrüm den silinip gitti. Canim yanmadi fiziki olarak.

Hemen hemen aynı durumdayız inşallah tekrar hamile kalırsın aynı şeyleri yasamayız

Hemen hemen aynı durumdayız inşallah tekrar hamile kalırsın aynı şeyleri yasamayız

Insallah canim.. yasamadan bilinmiyor acisi. Disaridan bi hastalikmis gibi gorunuyor ama yasanilan bir can kaybi. Bunu kimseye anlatamiyorsun. Yasamadan bilinmiyor. Insallah ayni seyleri tekear yasamayiz. Sağlıklı bir hamilelik geciririz ve saglicakla aliriz yavrularimizi kucagimiza. Sen korunacak misin?

Benkorunmadım çünkü hamile kalamadım 3 ay şuan 9 haftalık hamileyim ama acayip bel agrım ve kasık ağrım var korkutuyor buda beni

Kanama yoksa hic korkma. Ama yat ve dinlen mumkunse senin için. Folik asit kullanmiyorsan kullan. Cok dikkat et ise cok yüklenme cik yurume ve stresten uzak dur canim. Insallah hicbir sorun olmaz. Icini ferah tut. Darisi basima insallah

Kzlar bende kurtaj olan birisi olarak cok zor oldgnu biliyorum banada doktorum 3 ay dedi ama ben sadece bir ay korundum ikinci ay cok sukur hamile kaldim su an 6,5 ayligiz hayirkisiyla bu mubarek gunlerde allahim isteyen herkese nasip etsin

Kzlar bende kurtaj olan birisi olarak cok zor oldgnu biliyorum banada doktorum 3 ay dedi ama ben sadece bir ay korundum ikinci ay cok sukur hamile kaldim su an 6,5 ayligiz hayirkisiyla bu mubarek gunlerde allahim isteyen herkese nasip etsin

Amin xanim hicbir test yaptirmadin mi

Bu arada allahim hayirlisiyla saglikla kuxagina almayi nasip etsin insallah darisi basimiza

Kullanıyorum hap ama yinede işte insan önceki yasadığı olayın etkisinde kalıryr ister istemez iş felan yapmıyorum walla yüzelsel :)

Ben korunmuyorum bu sebeple actim bu konuyu zaten. ikilemdeyim. Bir yandan ayni seyleri tekrar yasamaktan cok korkuyorum. Bu yuzden testleri yaptirip sebebini ogrenmem gerek. Bir yandan da rabbim nasip etsin o duyguyu bir an once tekrar yasayim diye can atiyorum.

Ben korunmuyordum zaten bu konuyu acmamin sebebi de bu. Bu konuda cok ikilem yasiyorum. Bir yandan cok korkuyorum ayni seyleri yasamaktan. Bunun icin test yaptirmam gerekiyor emin olmak icin hrrseyden. O zamana kadar korunmam gerekiyor. Bir yandan da o duyguyu tekrar yasamak icin can atiyorumm. Cok kararsizim

Bende kürtaj oldum dış gebelikte 3 aydır uğraşıyorum bebiş için inşallah olur bata 2 var

X