Örgü Saç bandı

Bebek örgüleri, örgü teknikleri, Tığ işi örgüler, Örgü oyuncaklar, Örgü takılar,

thesmurfs1

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
29 Kasım 2011
42
15
merhaba arkadaşlar,
konuyu doğru yere mi açtım bilmiyorum. ilk başlığım olduğu için kusura bakmayın. ben aşağıdaki saç bandıından istiyorum ancak bir türlü bulamıyorum. istanbulda nerde bulabilirim acaba? yada kendim yapmak istesem hangi kumaş türüyle olabilir. tavsiyeleriniz için şimdiden teşekkür ederim:)

$njkll.jpg

merhaba arkadaşlar,
konuyu doğru yere mi açtım bilmiyorum. ilk başlığım olduğu için kusura bakmayın. ben aşağıdaki saç bandıından istiyorum ancak bir türlü bulamıyorum. istanbulda nerde bulabilirim acaba? yada kendim yapmak istesem hangi kumaş türüyle olabilir. tavsiyeleriniz için şimdiden teşekkür ederim:)

Eki Görüntüle 1182326

Merhaba;

penye :)

evet penye kumas olmasi lazim esneklik acisindan heralde.

Bir de deryabaykalda gormustum 2 ayri renk kumasi birbirine burguyla sarip en son uclari dikmisti kumas alip ugrasacaksaniz bunu da deneyin derim:KK54:

merhaba arkadaşlar,

Eki Görüntüle 1182326

Ben de bunları arıyorum bulursan bana da haber verir misin :KK14:

merhaba arkadaşlar,

Eki Görüntüle 1182326

ayyyy cccoookkk güzeller:KK16: penye kumastan guzel olur canım:KK34:

X