Kızlar yardım edin

prettyrecklessfan

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
8 Temmuz 2014
9
1
Kızlar boyum 1,58, kilom 52 ama ben 45-46 kilo olmak istiyorum.Belim ince göbeğimde yok çünküü bütün yağlar resmen kalça ve baldırda toplanmışlar aslında sıkılaşsa iyi gözükecek gibi şimdi düzenli olarak her gün yarım saat yürümeyi ve yarım saat sıkılaşmak için egzersiz yapmayı düşünüyorum, ramazanda biraz zor ama normalde günde 1,5 litre su içiyorum ve artık bir günde aldığım besinlerin toplam kalorisinin 1000 i geçmemesine dikkat edicem, aç kalarak metobolizmamı yavaşlatmak gibi bir hata yapmicam

Eveeeet şimdi gelelim konumuza tüm bunların yanında kesinlikle önerdiğiniz bir şey var mı? Okul başlayınca sporu biraz aksatabilirim bu yüzden bu iki ay içinde bu kiloları vermeliyim :KK4:

Kızlar boyum 1,58, kilom 52 ama ben 45-46 kilo olmak istiyorum.Belim ince göbeğimde yok çünküü bütün yağlar resmen kalça ve baldırda toplanmışlar aslında sıkılaşsa iyi gözükecek gibi şimdi düzenli olarak her gün yarım saat yürümeyi ve yarım saat sıkılaşmak için egzersiz yapmayı düşünüyorum, ramazanda biraz zor ama normalde günde 1,5 litre su içiyorum ve artık bir günde aldığım besinlerin toplam kalorisinin 1000 i geçmemesine dikkat edicem, aç kalarak metobolizmamı yavaşlatmak gibi bir hata yapmicam

Eveeeet şimdi gelelim konumuza tüm bunların yanında kesinlikle önerdiğiniz bir şey var mı? Okul başlayınca sporu biraz aksatabilirim bu yüzden bu iki ay içinde bu kiloları vermeliyim :KK4:

boyum 159 52 kiloydum 50 oldum ramazandan beri 1 hafta geçtimi bilmiyorum..
sahurda iki bardak süt bir muz yedim..tok tutuyor hem..

bende 1.58 boyum kılom53. tabı ben hamıleyımde. ama benımde kılom kalça ve basenlerde ustte hıcbıswe yok.... hep aşagılardan kılo alıyorum:KK43:((( bakalım dogumdan sorna nasıl olcm

bende 1.58 boyum kılom53. tabı ben hamıleyımde. ama benımde kılom kalça ve basenlerde ustte hıcbıswe yok.... hep aşagılardan kılo alıyorum:KK43:((( bakalım dogumdan sorna nasıl olcm

benim sana önerim hamileler için egzersizler var onlara bir bak istersen yani çok kasma kendini yapabildiğin kadar her gün yürümeye çalış yarım saat hem sağlıklı bir hamilelik için şart biliyosundur ki

kolay gelsin, kocam minik bir kondisyon bisikleti aldı, küçücük oturduğumuz yerden pedal eviriyoruz, bacak ve baldır için pedal çevirmek faydalı olabilir, ders çalışırken falan oturduğun yerden çevirebilirsin 100 tl ye aldı, voit markası bir bak istersen canım :KK66:

benim muhteşem sporumu söyleyeyim:
yere dümdüz yatıp bacaklarımı dümdüz havaya kaldırıyorum. hergun 50ye kadar sayıp bacaklarım titrese de boyle duruyorum.
inan ilk günden karnım, bacakalrım ve kalçam sızladı. muhteşem çaşıştırıyor kasları.

X