buyuk degısım ıcın yardım bekklıyorum kızlar tavsıyelerınıze ıhtıyacım varr,,

bende ayda 1 bekarken yapardım saçlarıma yumurtanın sarısına 1-2 kaşık sirke döküp çırpıp banyodaaa şaçlarna sürersen inanılmaz parlak canlı bir görünüye ulaştırıyor 2 haftada 5 yıkamada fark ettiriyor...

merhaba kızlar bugun elımde olmayan eksklerı tamamlamak ıcın carsıya çıktım hala bı kac eksıgım var .aktar zengın ettım dıyebılırım:KK9: yarında bı kısmını alıcam bakalım degısım ıcın sabırsızlanıyorum ınss faydasını gorururum :KK9:

bende ayda 1 bekarken yapardım saçlarıma yumurtanın sarısına 1-2 kaşık sirke döküp çırpıp banyodaaa şaçlarna sürersen inanılmaz parlak canlı bir görünüye ulaştırıyor 2 haftada 5 yıkamada fark ettiriyor...

eveet, benim dediğim mayonez gibi buda canıım :)
kesinlikle denee.

Bu arada kilo verdin mi bu hafta , malum bayram yaklaştıı :KK70:

eveet, benim dediğim mayonez gibi buda canıım :)
kesinlikle denee.

Bu arada kilo verdin mi bu hafta , malum bayram yaklaştıı :KK70:

perşembe tartılmıştım 84,4 çıkmıştım yıne perşembe tartılıcam cnm bende cok merak edıyorum aslında :KK9: belkı ıftardan once tartılırım ama gecen hafta 2 kılo verınce bu hafta yattım spor cok az yaptım :26:

1-sabah hafif bi sabunla+lavanta bal ya da herhangi bi sabun fazla tahriş etmeyenlerden tabi ki+yüzümüzü yıkıyoruz
2- 15 dk sonra bugday y ağ ını yüzümüze yediriyorz el veya pamukla yeterince sürün yerlere akmasına gerek yok.
3-üstüne de pamuk yardı mı yla elma sirkeli isvec surubu! sürüyoruz.yıkanmıcak.
4- aksam da yatmadan ön ce yosunlu sabunla yuzumuzu yıkıyoruz
5-ve yine bugday yagı v e 10 dk gectikten sonra isvec srubu sürüyoruz.
6-gece yatmadan önce de 1 bardak taze demlenmiş lavanta cayı içiyoruz.
Not:bugday yagı kirpikleri de gürleştiriyo. bizzat denedim 2 haftada göle görülür artış oldu. sevgiler

Son düzenleme:
1-aksam yatmadan once fındık yagı ve lahana yagı nı avcumuzunıcınde karsıtırıp masaj yaparak suruyoruz
2- streç folyoyla sarıyoruz
3- yosunlu sabunla yıne mesaj yaparak yıkıyoruz( streçi açmadan önce uzerınden su tutun vücudunz şoka gırmesın ,suyunuz ılık olsun ve sabunu sürdükten sonra masaj yapın 4-5 dk yosun sabunu selulitlere birebir)

Son düzenleme:
1- acıbadem yağını kulak pamuğu ıle kaş ve kırpıklerın diplerine sür(kobayfare:KK16:)
2-bugday yağını kulak pamuğuyla kırpıklere surun ( merve2323:KK16: tarafından denenmış ve 2 haftada sonuç vermiş)

Son düzenleme:
[1-elma sirkesini her gün düzenli sür
[2-elma sirkesi+ su kaynatıp buhar banyosu yap , sonrasında kaynattığın suyu pamukla sür (burçak_26:KK16:)

Son düzenleme:
bir çay kaşığı kahveyi sulandıracak kadar limon sık yüzünü tahriş etmeden peeling yap bebeğim ben çatlaklarıma yapıyodum kalanını yuzume herkes sorar olsu naptın yuzune sivlcelern geçmiş cildn çok güzel olmuş diye

ben pek devam etmedim tatlım 1 2 ay yapıp bıraktım burdan öğrenmiştim onu çatlakta neymiş torunum başlığından okuyun isterseniz orayı orda daha çok bilgi var

Degişim Tablom :KK9::26: ( 1.Günüm) 05.08.2013

GüncelKilom
84,4
kg
Aldığım Kalori
761
kcal
Aktiviteyle HarcadığımKalori
349
kcal
İdealKilom
61
kg
HedefKilom
65
kg
2-3 lt su Yürüyüş
+BasamakÇıkma
İpAtlama
Adımsayar
KondisyonBisikleti
Yüzmek
İnsanıty
SalonAletleri
Plates
BölgeselEgzersizler
Evişleri
ütü

+Spor Sürem
DişBakımı
( colgate optik beyaz)
+, İstenmeyenTüy(limon+tuz)
Sivilceve izleri
Selülit( y. sabunu)
Sıkılasma(lahana+ fındık yağı)
YüzCanlılığı
VücutLekeleri(elma sirkesi)
+,+Kirpik,Kaş bakımı(acı badem yagı)
+SaçBakımı
Terleme
YüzTemizleme( yoğurt maskesi+ gül suyu+ loreal paris 3 etkili)
-,+,+

YeşilÇay
SodalıZayıflama Kürü
1 sb.Rooibosve Açaii Çayı
Elma(tarçınlı)Çayı
MeyveRüyası
Yağ Yakıcı Çay
KitapAdı
sevmek bu kadar güzelken.
86.s
Sahurdomates kaşar peyniri1 dilim pide danane yoğurt
İftar
Ara
cips1 küçük parça çikolata1 avuç antep fıstıgı

Son düzenleme:
bu tarz topicler ne güzel olmuş ya..daha önce hiç dikkatimi çekmemiş..

bu arada canım fazla kilolardan kurtulup yeni bir saç rengi ve modeli yaptın mı tamamdır :) çok tatlısın en kısa zamanda listendeki tüm maddeleri silersin umarım

Kızlar hızlı ve sağlıklı kilo vermenin en güzel yollarından biri lokmalarınızı en az on kere çiğnemek , ben inanılmaz kilo verdim, ve 49un üstüne yıllardır hiç çıkmıyorum,,,saçlarıma yıllardır son durulama suyuma elma sirkesi eklerim, röfle olmasına rağmen canlı ve sağlıklı görünür, hamileliğinden kalma basbelası lekelerimle yıllarca savaştım inanılmaz paralar döktüm ama sonunda keafettiğim ve kullandığım basit bi kremle gecti ve en önemlisi 34 yaşındayım kendimi çok yaşlı görünüyor gibi hissediyordum ama nuskin keşfettim ve inanın kızlar tavsiye ederim, 13 yasında oğlum var ve cevremdekiler 26 27 zannediyor yasımı ,

Kızlar unutmadan benim sihirli değneğim dediğim bir kür var hepinize tavsiye ederim vücudunuz ve yzünüz genç canlı görünmesi için,
1 soğan kabuguyla iki bardak suda on dk kaynatıp, soğumaya bırakıyorsunuz , soguguktan sonra içine ıslatılmış pirinç suyu, bir şişe maden suyu ve yarım çay bardağı elma sirekesi,,
Bu karışımı ayda bi kere bir hafta boyunca gece saat 11de yüzünğze masaj yaparak kullanıyorsunuz , değişime şaşıracaksınız emin olun,

X