Ankarada Gelin Buketi

hesapsiiizzz

Üye
Kayıtlı Üye
29 Haziran 2014
18
0
Merhaba, gelin buketi olarak canlı çiçek istiyorum Ankarada canlı çiçekten buket yaptıran var mıdır? Nerede yaptırabilirim acaba? Bir kaç yere sordum canlı çiçek deyince hemen beyaz gül buketi gösteriyorlar ben daha farklı istiyorum.

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Ewett bende arastırıyorum bılenler lutfen yazarmısınız

arkadaşlarr ben de formda araştırıyordum biri yıllar önce moda çarşısını önermiş kızılay izmir caddesinde alt katta, gidip baktım çok güzel buketler hazılrlıyorlar üstelik en fazla 40-50tl ye. ben yarın gelinliği teslim aldıktan sonra alacağım buketi, çünkü gelinlikçinin verdiği tülle sarılıyor ya tül kısa ya da uzun gelmesin diye. forumda birine tavsiye etmiştim o benden önce almış çok beğenerek siz de bakın isterseniz. ben bi yer bulmak için çok çektim siz çekmeyin :21:
hatta şakayık buketi düşünüyorum bu başlık altında konu açtım bana fikir verir misiniz? :KK52:

Moda çarşısında canlı çiçek olduğuna emin misiniz??? Bir arkadaşım güvenparkın arkasındaki çiçekçilerden yaptırmış çok da güzel gerçekten $ImageUploadedByKadınlar Kulübü1405747780.492084.jpg kimse canlı çiçek kullanmadı mı ki???

İlgilenenler varsa son durumu yazayım, park caddesinde çiçeği burnunda diye bi yerden gelin buketimi yaptırıyorum. Çok profesyonel görünüyorlar, umarım sonuç iyi olur.. Araba da orada süslenecek. Bi tane de moda çarşısının en alt katından yapay çiçek yaptırdım, ne olur ne olmaz diye..

X