Arkadaşıma aşığım o başka bir arkadaşıma açılmalı mıyım

Sevenbirkalp

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
13 Temmuz 2014
65
3
Sevgili Dostlar
Ben 14 ay önce kendi okulumda-hatta şu an aynı sınıftayız-ki bir çocuğa aşık oldum.Gel zaman git zaman biz hep beraber takılmaya başladık.Hatta bize çıkıyor musunuz filan diye soruyorlardı.Benim yan sınıfta bir arkadaşım var sevdiğim çocukla geçen sene aynı sınıftalardı işte bu kız bana sevdiğim çocuğun ona çıkma teklif ettiğini söyledi sonra çocukta bunu bana itiraf etti ama ben hala onu seviyorum.Çocuk 20 gün önce sevdiği kıza olan aşkından bana bahsetti.
Bense çok acı çekiyorum acaba söylemeliyim hem o kız artık bizim okulda değil sizce açılmalı mıyım?

Sevgili Dostlar
Ben 14 ay önce kendi okulumda-hatta şu an aynı sınıftayız-ki bir çocuğa aşık oldum.Gel zaman git zaman biz hep beraber takılmaya başladık.Hatta bize çıkıyor musunuz filan diye soruyorlardı.Benim yan sınıfta bir arkadaşım var sevdiğim çocukla geçen sene aynı sınıftalardı işte bu kız bana sevdiğim çocuğun ona çıkma teklif ettiğini söyledi sonra çocukta bunu bana itiraf etti ama ben hala onu seviyorum.Çocuk 20 gün önce sevdiği kıza olan aşkından bana bahsetti.
Bense çok acı çekiyorum acaba söylemeliyim hem o kız artık bizim okulda değil sizce açılmalı mıyım?

Bence iyi düşün canım.Büyük ihtimal arkadaşını(sevdiğin çocuğu) kaybediceksin çünkü. :KK50:

Hayir tabiki acilma bakarsin birgün en iyi arkadasi grubundan hayat arkadasi olursun bence kendini agirdan al artik ve ona yönelmeye calisma ve takilma .

Ayni dertten muzdaribiz bende arkadaşıma aşığım aslında 3 yildir arkadaşız şu an aynı sınıfta ve ayni sırada oturuyoruz hani hissedersin ya onunla bir geleceğin olacak miş gibi bende öyle hissediyorum ama bana kardeşim de diyo gözlerimin içine de bakıyo imada ediyo şöyle açıklığın bizim sınıfın maçı vardı bende ona dedimki (bizim sınıfta ona yürüyen bi kız var.) gol atınca kıza bak onu felan göster dedim oda bana seni göstericem dedi . Ne yapmalıyım
.

X