Yaşanılası Sehirler?

Manisa gelişmekte olan güzel bir şehir. Ayrıca İzmir'e çok yakın. Yarım saatte İzmir'desin. :)

Samsunluyum ve samsunda yaşıyorum.... güzel şehirdir özelliklede ovalardan dolayı sebzeler çok ucuzdur...pazarlarda meyveyi sebzeyi bol bol bulursun....

Bu aralar etrafta çok suriyeli var biraz karma bi memleket gibi gorünüyor.

Kiralar iyidir.ulasım kolaydır.bir yere gitmek için birden fazla taşıt seçenegın var artık keyfine kalmış.

Eglencesi de bar cafe modunda....şehir merkezinden uzakta kalan mekanlarda.

Manisa hic aklima gelmemisti nasil bi sehirdir canim?

71 puan aldim canim ama bolumum cok dusuk puanlqrla atanilan bir bolum

Manisa merkez kiralar pahalidir ama.Ilceleri iyidir.Ben (tabi bana gore) en gelismis ilcesindeyim.Memur icin yasanilacak yer.

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Canım ben ızmir den ankaraya gidiyorum gelin olarak. Şöyle söyleyim ızmir in merkezi dışındaki yerlere atanirsan ankarayi çok ararsin. Çünkü ben ankaraya hayran kaldım. İzmirin konak karşıyaka alsancak bayraklı bornova semtleri ideal. Ama onun disinda sorarsan ben eskişehir adana antalya muğla bursa ve mersin diyorum.

gaziantep derim:)))

Samsunluyum ve samsunda yaşıyorum.... güzel şehirdir özelliklede ovalardan dolayı sebzeler çok ucuzdur...pazarlarda meyveyi sebzeyi bol bol bulursun....

Bu aralar etrafta çok suriyeli var biraz karma bi memleket gibi gorünüyor.

Kiralar iyidir.ulasım kolaydır.bir yere gitmek için birden fazla taşıt seçenegın var artık keyfine kalmış.

Eglencesi de bar cafe modunda....şehir merkezinden uzakta kalan mekanlarda.

İkisi de hic aklimda olmayan sehirlerdi :) Gaziantepin guzelligini hep duymusumdur zaten, Samsunun da yasanilabilir oldgunu biliyordum ama hic aklima gelmemisti. İkliminden cok korkuyorum karadenizin :) Yagmuru hic sevmem :)

İkisi de hic aklimda olmayan sehirlerdi :) Gaziantepin guzelligini hep duymusumdur zaten, Samsunun da yasanilabilir oldgunu biliyordum ama hic aklima gelmemisti. İkliminden cok korkuyorum karadenizin :) Yagmuru hic sevmem :)
antepte yaşarsan emin ol başka şehre yerleşemezsn bi daha.....şehir süper....turkyenn 6.buyuk şehri.o kadar çok gelşmş ki....mutfağını anlatmama gerek yok zaten....

Eskisehirliyim Eskişehir tam bir cennet hem öğrenci için hem memur için :)
Bursaya gelin gidiyorum pek sevmem ama gerçekten güzel :)
Samsun da yaşadım güzeldir :)
Sinop bayıldım küçücük bi yer ama çok sevimli (daha çok yaz ayında )
Izmir gerçekten aşık olunabilecek bi şehir
Aklıma gelenler bunlar şimdilik :)

Türkiye'nin bi çok şehrini gezdim gördüm gitmediğim yer nadirdir
Şunu en içten söyliyebilirim ki Antalya bi başka :KK14:

Eğer sıcağa dayanırim diyosan kesinlikleeeee ANTALYAA

Yolu olsun masrafı olsun. Çok uciz alışveriş yapabileceğin yerle de var çok pahalı yerler de ve gerçekten onsana huzur veriyo ..

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Son düzenleme:
Kizlar merhaba malum kpss aciklandi. İnsallah hepimiz hayirlisiyla ataniriz. Tercihlere daha cok var ama ben simdiden listemi olusturmak istiyorum. Ankarada dogdum buyudum o yuzden burayi istemiyorum. Buranin disinda rahat edersin, mutlu olursun, sosyal hayat da iyidir dediginiz sehirleri yazar misiniz lutfen? Simdiden tesekkurler :)

Eger memurlukta dogu gorevin olacaksa malatya ve Elazığ derim ama oyle bi zorunkulugunuz yoksa konya Gaziantep Antalya ve Mersini oneririm asla mugla yazmayin su an muglada ikamet ediyorum pahali konut sıkıntısı cok fazla ve kiralar ucmus vaziyette ama yine de tercih sizin

Arkadaslar kendisi Ankarayi istemiyorum demis ama sizde hep Ankaraya yakin yerleri tercih etmedini yazmissiniz. Bence diger yerlere de bir goz at derim.

Verzonden vanaf mijn iPhone met behulp van Kadınlar Kulübü

X