Bebek Beslenmesi Anne olmak cok cetin bir is. Lutfen yardim

Bebek Beslenmesi, Ek Besin Önerileri, Mamalar, Anne Sütü, 3 yaştan büyük çocukların çok yeme ya da yememe, obezlik, iştahsızlık, okulda beslenme, beslenirken dikkat edilecek konuların yani her türlü yeme problemlerinin paylaşıldığı alan.

Feride1990

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
5 Temmuz 2013
78
5
Kizlar merhaba. Bebeyim 4aylik. 15gundur kendiliyinden kaka yapmiyor. Bir iki kes benim yardimimla az miktarda cixdi. Kizlar lutfen yardim edin. Cok endiseliyim.

Bebegin mamayla besleniyor sanirim cunku mamayla beslenen bebeklerin kabizlik problemi oluyor mamayla besleniyorsa mamayi degistirip kabizlik yapmayan mamalar var ondan yedirebilirsin emziriyorsan eger bu kadar uzun sure kabizlik normal degil

selamlar
öncelikle 15 gün bir yetişkin için bile çok uzun bir süre
bence hemen bir eczaneden fitil alın ve uygulayın
bizim beeğimizde hergün yaparken 4 gün yapmaz olunca ben fitile başvurdummamasına bir çay kaşığı asidi alınmış zeytinyağı kattım popo başını zeytinyağlı kulak çöpüyle uyardım ve karnını yağladım.baktım ki bebeğim kakasını fitili koyar koymaz yapıyor üstelikte cıvık yapıyor:dedim kessin bunun poposunda çatlak var.nitekim dr götürdük gerçekten öyleymiş.iki melhem karıştırıp kullandım geçti.bu arada kan şurubunada başlarsınız sanırım oda çabuk çıkartıyor
geçmiş olsun

ben olsam çoktan doktorun yolunu tutmuştum biz bile 2 gün dayanamıyoruz o ufacık haliyle 15 gün çok uzun bir süre

Sadece meme emiyorsa bur kaç gne kadar normaldir ama yine de 15gn çok uzun birzaman. mutlak doktora gtr kuzunu.. benim olumda da hep oldu kabzlk.. emzirdiim için o dnemlerde bol bol kays kompostosu içmitim. simdi ek gidaya geçtim ve yine 3 gune bir yapyor zar zor oglum.. demekki daha var bagirsaklarinin gelimesine diyorum.. ama sen muhakkak bir doktora git emi.

gazdandır doktora götür
büyük olasılıkta hastanede lavman yapar
doktor gaz ilacı yazar
bebişte rahatlar

Merhaba,
Çocuklu bir annenin en büyük problemi bence ev icinde çocuğu her saniye tehlikeden uzak tutabilmek... Cunku hem evi temizle hem Yemek yap hem kendine zaman ayir derken cocuk bir anlık dalginlikta mutfağa banyoya yöneliyor. Balkona çıkıyor :KK43:
Bir arkadaşımın bebeği 2 kez çamaşır suyu içti hem de onca tedbire rağmen :KK43:
En korkuncu ise bir arkadaşımın başına geldi. Cocuk kaşla goz arasında dış kapıyı acip gitmis :KK43: Allahtan ağlamış da sesini duyup dışarı firladilar.

Kadın olmak anne olmak cok zor, çocuklarımızı özgür bırakalım birey olsunlar ama başlarına da bir sey gelmesin...

Cocuk güvenliği ile ilgili son zamanlarda cok guzel bir teknoloji ürünü gördüm internette iyice araştırdım. Bluetoothlu bir bilekligi çocuğa tanıyorsunuz gitmesini istemediginiz yerlere bluetooth sensoru bırakıyorsunuz cocuk o alanlara yaklaşınca alarm üretiyor. Teknoloji bluetooth olunca çocuğun sağlığını tehdit de etmiyor ki bu benim cok ilgimi cekti. Evde wireless kullanıyoruz bilgisayar cep telefonu tv var çocuğa bunlardan daha az zarar veren bir teknoloji olması beni cok mutlu etti.

Ürün henuz türkiyede satışta degil ama on sipariş icin mail adreslerini bırakanlar arasından 1000 kişiye ürünü ücretsiz göndereceklermis.

Ben mail bıraktım fiyati da uygun zaten bedava olmasa da almak istiyorum cocuk diyince akan sular duruyor hangimiz inkar edebiliriz :)

Adres: www.childfreewristband.com/tr
İnceleyebilir ve mail bırakabilirsiniz :)

Merhaba,
Çocuklu bir annenin en büyük problemi bence ev icinde çocuğu her saniye tehlikeden uzak tutabilmek... Cunku hem evi temizle hem Yemek yap hem kendine zaman ayir derken cocuk bir anlık dalginlikta mutfağa banyoya yöneliyor. Balkona çıkıyor :KK43:
Bir arkadaşımın bebeği 2 kez çamaşır suyu içti hem de onca tedbire rağmen :KK43:
En korkuncu ise bir arkadaşımın başına geldi. Cocuk kaşla goz arasında dış kapıyı acip gitmis :KK43: Allahtan ağlamış da sesini duyup dışarı firladilar.

Kadın olmak anne olmak cok zor, çocuklarımızı özgür bırakalım birey olsunlar ama başlarına da bir sey gelmesin...

Cocuk güvenliği ile ilgili son zamanlarda cok guzel bir teknoloji ürünü gördüm internette iyice araştırdım. Bluetoothlu bir bilekligi çocuğa tanıyorsunuz gitmesini istemediginiz yerlere bluetooth sensoru bırakıyorsunuz cocuk o alanlara yaklaşınca alarm üretiyor. Teknoloji bluetooth olunca çocuğun sağlığını tehdit de etmiyor ki bu benim cok ilgimi cekti. Evde wireless kullanıyoruz bilgisayar cep telefonu tv var çocuğa bunlardan daha az zarar veren bir teknoloji olması beni cok mutlu etti.

Ürün henuz türkiyede satışta degil ama on sipariş icin mail adreslerini bırakanlar arasından 1000 kişiye ürünü ücretsiz göndereceklermis.

Ben mail bıraktım fiyati da uygun zaten bedava olmasa da almak istiyorum cocuk diyince akan sular duruyor hangimiz inkar edebiliriz :)

Adres: www.childfreewristband.com/tr
İnceleyebilir ve mail bırakabilirsiniz :)
Benim gibi bi insan için baya güzel bişi bende mail adresimi bıraktım

X