Çok çaresizim lütfen beni dinleyin

Adami sevmiyorsunuz yani severek bir evlilik olmamis mecburi kabul etmissiniz niye aldatiyor diye bu kadar buyutuyorsunuz. Korkup susacaksaniz bu kadar buyuk kavgalar cikartmayin. Cocuklarinizi buyutun oturun. Insan sevmedigi, kendisine de sevgi gostermeyen, korkudan yaninda durdugu ve mecburen evlendigi birini niye bu kadar umursar ki🙄
Pardon ama kadınlık gururum ne olacak susuyorum susuyorum insan bi süreden sonra dayanamıyor hem aldatacak hem gelip evde benle olacak kusura bakmayın ama ben sesimi çıkartmak zorundaym

Anlaadım neyse artık herkesten Allah razı olsun destek oldunuz sağolun ne diyeyim kaderimde ne varsa onu görecem gittiği yere kadar napalım benim de kaderim böyleymiş vardır bi hayır

evden yemek yapıp satabilirsiniz, yeteneğiniz varsa terzilik yapabilirsiniz. Boncuk dizme gibi işler yapabilirsiniz. Bebeğinizi yanınıza alıp evlere temizliğe gidebilirsiniz.(ne kadar mümkün bilmiyorum ama bunu yapan kadınlar varmış) aklıma başka seçenekler şuan gelmiyor. Onca kardeş içinde size yardımcı olabilecek biri yok mudur? Kadın sığınmaya gitseniz size istihdam sağlayabilecekleri bir sistem yok mudur?

evden yemek yapıp satabilirsiniz, yeteneğiniz varsa terzilik yapabilirsiniz. Boncuk dizme gibi işler yapabilirsiniz. Bebeğinizi yanınıza alıp evlere temizliğe gidebilirsiniz.(ne kadar mümkün bilmiyorum ama bunu yapan kadınlar varmış) aklıma başka seçenekler şuan gelmiyor. Onca kardeş içinde size yardımcı olabilecek biri yok mudur? Kadın sığınmaya gitseniz size istihdam sağlayabilecekleri bir sistem yok mudur?
boncuk dizme nasıl oluyor nnapmam lazım tam olarak hayır kardeşlerim ablalarım kims sahip çıkmadı

Buradayız ? Ben bizzat iç Anadolu’da mücadele ediyorum. Sen nerede ne yapıyorsun ?
Ben de İç Anadoluda yaşıyorum . Bir seküler biri islami hassasiyetleri olan 2 vakıfta aktifim. Burda konu güneydoğu ve doğu bölgeleri . Türkiyede Baba beni Okula gönder , haydi kızlar okula , okuma seferberliği gibi bir çok proje yapıldı burda feministlerin katkıları yadsınamaz . Şimdilerde ise politik tandanslı söylemler ön planda. Bizzat o bölgeden çıkan genç kadınlar istanbılda anlarada feministçilik oynayıp kendi bölge gerçeklerini unutuyorlar .

boncuk dizme nasıl oluyor nnapmam lazım tam olarak hayır kardeşlerim ablalarım kims sahip çıkmadı

Konu sahibi yaşın küçük değil. Bizim buradan sana vereceğimiz tavsiyeler sınırlı. Herkes sana elinden geldiğince fikir verdi. Mesela evine git yakın bir pastaneye, yemek yapıp satmayı teklif et, ya da evden sat, yemek tarifleri paylaş. El işi yapmayı öğren sat.

Belki çocuğunub okulunda veliler vardır çocuğuna baktıracak, onlara bak evinde.

Burda çok iyi tavsiyeler verilmiş ama maalesef oraya göre uygulanabilir tavsiyeler degil çok üzüldüm durumunuza
Bu adam sizi aldatır ama boşanmak istesen ona da müsaade etmez ya da çocukları vermez
Allah kurtarsın seni bu pislikten insallah çok üzüldüm
Başka cocuk yapma desem o da mümkün degil gini oraya göre

Almadım kardeşimin önünd yaptı erkek olsa tutardı çıkarırdı zaten herşey para olmuş yük olurum ya ben darp raporu alsam nolcaktı
Aldatirsa aldatsin, görme duyma, umursama. Kendini cocuklarinla mutlu et. Eger kpss ile biseyler basarma sansin varsa ona ugras. Maddi gucun oldugu gun cik git kendi duzenini kur baska sehirde. O zamana kadar adama gik deme ama. Sana şiddet olarak donecek hic birseye önayak olma.

Burda çok iyi tavsiyeler verilmiş ama maalesef oraya göre uygulanabilir tavsiyeler degil çok üzüldüm durumunuza
Bu adam sizi aldatır ama boşanmak istesen ona da müsaade etmez ya da çocukları vermez
Allah kurtarsın seni bu pislikten insallah çok üzüldüm
Başka cocuk yapma desem o da mümkün degil gini oraya göre
Bi yolunu bulacam artık ben belkide güzel şeyler bekliyordur beni inşallah sonum güzel olur

Konu sahibi yaşın küçük değil. Bizim buradan sana vereceğimiz tavsiyeler sınırlı. Herkes sana elinden geldiğince fikir verdi. Mesela evine git yakın bir pastaneye, yemek yapıp satmayı teklif et, ya da evden sat, yemek tarifleri paylaş. El işi yapmayı öğren sat.

Onun için uğraşıyorum bişeyler yapmaya çalışıyorum işte ben biliyorum sınırlı ama belki biri farklı şeyler söyler ne blm umut işte

Buradı doğu kimse buradaki kadınlar ev hanımı herkes çocuğuna kendisi bakar ha memur kesim vardı oda beni onu istemez tecrübeli ararlar

X