Eski Sevgilim Hayatımı Mahfetti

Aslinda pek umut veren bir telefon görüşmesi değildi ama. En azindan konuşarak bitirmiş oluruz diye seviniyorum.

Bencede umutlanma olurda olumlu konuşma olursa o zaman bol bol sevinirsin . Görüşmeyi kabul etmiş hayat bu ne olacağı hiç belli olmaz. Hayırlısı olsun inşallah.

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Kusura bakma pek Buraya bakamiyorum

Yillik izni bittiğinden buraya geri dönmüş. Arayip konuşmak istediğimi söyledim kabul etti. Yarin bulusup iki aydir ilk kez konuşacağız. Hem heycanli hem de korkuyorum

Aslinda yeni bir konu acil fikir istemeyi düşünüyordum.

Pek umut etmeyin sizin ona yaptıklarınız ve o mesaj yazmış olduğunuz hazım edilecek şeyler değil.

Muhtemelen bunu bana niye yaptın bak ben yine de senin için böyle yaptım sohbeti olacaktır.

eski erkek arkadaşınızla birlikte oldunuz mu bilmiyorum ama olduysanız sözlünüzün bunu bilmesi gerekirdi ilk başta, hani ilk verdiği tepki normal kadınım dediği insanın özelini başka bi erkekten dinlemesi adamı katil bile yapar.
sözlünüz şuan sinirli ama kızlık zarının dikimi diye atmış ortaya o sığır herif, doktora gidin ben kendimden eminimm diyin. doktor anlamıcak mı dikilip dikilmediğini, hey yarabbim. sözlünüzün rusla dönmesini anlamadım asıl ben, fırsat mı kolluyormuş yani eve rus yerleştirmek için

Buraya nişan hazırlığı hakkında öneri almak için uzun süredir üye olmak istiyordum ama ne yazık ki böyle bi konuyla gelebildim.

Ben sözlüyüm, ya da sözlüydüm. Şu an tam olarak kendim bile bilmiyorum ne olduğumu:KK5::KK5:
Nişan planı yaptığımız seviyeli ve mutlu bir ilişkim vardı. Bir süre önce üniversitedeyken uzun süre sevgilim olup aldattığı için ayrıldığım şahıs, facede gelip buldu beni, baştan eski arkadaş gibiyken özledim felan demeye başlayınca tavrımı koydum tabi. Bu da çirkefleşti; hakaret etti, bende karşılık verip sildim.

Bir hafta kadar sonra, sözlümle onun semineri bitince buluşacaktık. Adam aramadı, ben arayınca da açmadı. Ben de evine gittim, içeri alırken yüzüme bile bakmadı. Ne oluyo diye daha sorumu bitirmeden bilgisayarını gösterip çıktı gitti evden. Şeref.siz eski sevgilim 2 sayfalık e-mail yollamış. Allahım neler yazmış...
Bütün mahrem şeylerimizi bire bin katarak yazmış. İftiralar bile atmış(biz onunla üniversitedeyken eve çıkmıştık, benden çocuk aldırdı...diye) Onun evinde, tatilde çektiğimiz fotoğrafları, msn dökümlerini kanıt diye koymuş.
Biz geçen hafta tartışırken, sözlümü kastederek bana "şimdide onunla mı sürtüyorsun(yumaşattım bu kelimeyi)" demişti, cevaben; "geçmiş hatalarımı tekrarlamıycam, bizim ilişkimiz saygıya dayanıyor" demiştim. Onu bile alıp sözlüme; Biz birlikte bunları yaparken, sen elini bari tutabildin mi? senle olmadıysa garanti diktirmiştir. Bak bi kaç yıl sonra bana teşekkür edeceksin. yazmış.

Telefonunu açmayınca gelince konuşmak için oturdum evinde bekledim. Akşam gelince daha ilk cümlemi bitirtmeden "Geçmişin beni ilgilendirmiyorsa, kimi ilgilendiriyor?, madem beni ilgilendirmiyor niye arkadan çekiştirip duruyorsun" diyip gitti.
Bir hafta konuşmadık, haber vermeden memleketine dönmüş.

En son arkadaşını arayıp rica minnet telefona istedim, sesi kızgın gelmiyordu ama o da iyi gitmedi.
Bir ay oldu konuşmadık, yüzüğü attı mı atmadı mı onu bile bilmiyorum.
Tayin isteyecekmiş:KK5::KK5:
Erkekler niye bu kadar hayvan olmak zorunda:KK5::KK5::KK5::KK5::KK5:

Sözlümün babası aradı bu gün:KK43:
"Kızım sizin davanız ne? Kusura bakma ama mazeretinize inanmadım. Sırf Tatile gelmedin diye sözü atmışa benzemiyor bizimki." Diyor:KK43::KK43:

Hem başkasından değil benden duy; bizimki bir rus kızla döndü, yazlığa, yanımıza yerleştirdi. Varsa senin bi kabahatin, bak onun da var. bir senelik emeğinizi atmayın çöpe, bir sefer daha görüşün diyor:KK5::KK5::KK5:

Hiç bir şey diyemedim:KK43::KK43:
Off felaket bi durum yaa cok cok uzucu ve rahatsiz edici.allah o hayvanin yuzunu guldurmesin insallah.nasil hayatini etkilemis.belliki sozu atti rus kizla ailesinin yanina gittigine gore.yazik olmus yaa uzuldum.ailenin haberi varmi soz atildigindan sebep ne gosterekceksin

Tam belayı bulmuşsun ben de filmlerde olur sanıyordum böyle şeyler..Sözlüne yeterli derecede eski hikayeni anlatman lazımdı bu bir gerçek ki seni zaten öyle kabul etmesi gerekiyor evleneceğin adamın geçmişine bakmaması lazım ..Yalnız babasının dediğine takıldım yazlık evlerıne RUS KIZLA mı gelmıs sözlun..Gercekten hıcbırıne guven olmuyor at sen sözu ona da bohcalarını yolla babası haklı sen hata yaptıysan artık eşitsiniz o da yapmıs yapacagını ıstedıgın gıbı sövme hakkın var...

Eski sevgilin tam bi serefsizmis
Sozlun de az degilmis hani ....
Ailesi de bi tuhaf sozlunun bunkar sozlu sen ne diye elin rus kizini eve getirmesini kabuk ediyorsun ayip yahu...
Sozlun konusmaya evet dedi diye heyecan yaoma derim bosuna adam hem seni dinlemeden etmeden eski sevgiline inaniyo hem de ustune eve kiz getiriyo
Dunyanin civisi cikmis kac kurtul ikisinden de ....

Off felaket bi durum yaa cok cok uzucu ve rahatsiz edici.allah o hayvanin yuzunu guldurmesin insallah.nasil hayatini etkilemis.belliki sozu atti rus kizla ailesinin yanina gittigine gore.yazik olmus yaa uzuldum.ailenin haberi varmi soz atildigindan sebep ne gosterekceksin
Sözü daha evden çıkarken atmis sözlüm. Ama sağ olsun ayrilma suçunu üzerine aldi. Babami arayıp; "tatile cagirdim gelmedi, cafede bile izinle yarim saatligine buluşabiliyoruz. Ben 27 yasimda bu kaç göçü çekemem, sogudum" dedi. Bizim olayi anlatmadi.

Eski sevgilin tam bi serefsizmis
Sozlun de az degilmis hani ....
Ailesi de bi tuhaf sozlunun bunkar sozlu sen ne diye elin rus kizini eve getirmesini kabuk ediyorsun ayip yahu...
Sozlun konusmaya evet dedi diye heyecan yaoma derim bosuna adam hem seni dinlemeden etmeden eski sevgiline inaniyo hem de ustune eve kiz getiriyo
Dunyanin civisi cikmis kac kurtul ikisinden de ....
Canim yeni konumda anlattim zaten. Biz oturup uzun uzun konuştuk sozlumle. Ve çoktan ayrildik. Sozlumun benden evvel 4 yillik bi ilişkisi olmuş. Ayni bizim gibi cinsel manada birşey yasamadiklari ve kötü ayrildiklari. Ayrilik tartismasinda kiz buna agir şeyler söylemiş, sen enayisen ben nabim felan demiş. Sonra bizim iliskimizde de benzer bi şey oluca burada anlattiklarim oldu işte. Beni Dinleme ihtiyacı bile hissetmeden bitirdi. İki dünya bir araya gelse aramiz düzelmezdi bizim.

4 yil birliktelik yasadigi eski sevgilisini ve beni; "iyi niyetini istismar edip, onun 5 yilini çalan, sonunda da enayi yerine koyan yalancı sahtekarlar" olarak görüyor. Ve 5 yildir eksik kaldigi şeyleri telafi etmek için eli uçkurunda,"artik aydinlandim" diye yaşıyor.

Babasıyla konuşmuştur ben. Kardeşine kotu örnek oluyor diye rus kizi olayina engel olmaya calismis ama "lafla terbiye olacak gibi durmuyor, boşuna kavga cikmasin" diye ses etmemiş. Zaten bana sorup durdular; "ne yaptin da bunu bu kadar sinirlendirdin? Diye.

Canim yeni konumda anlattim zaten. Biz oturup uzun uzun konuştuk sozlumle. Ve çoktan ayrildik. Sozlumun benden evvel 4 yillik bi ilişkisi olmuş. Ayni bizim gibi cinsel manada birşey yasamadiklari ve kötü ayrildiklari. Ayrilik tartismasinda kiz buna agir şeyler söylemiş, sen enayisen ben nabim felan demiş. Sonra bizim iliskimizde de benzer bi şey oluca burada anlattiklarim oldu işte. Beni Dinleme ihtiyacı bile hissetmeden bitirdi. İki dünya bir araya gelse aramiz düzelmezdi bizim.

4 yil birliktelik yasadigi eski sevgilisini ve beni; "iyi niyetini istismar edip, onun 5 yilini çalan, sonunda da enayi yerine koyan yalancı sahtekarlar" olarak görüyor. Ve 5 yildir eksik kaldigi şeyleri telafi etmek için eli uçkurunda,"artik aydinlandim" diye yaşıyor.

Babasıyla konuşmuştur ben. Kardeşine kotu örnek oluyor diye rus kizi olayina engel olmaya calismis ama "lafla terbiye olacak gibi durmuyor, boşuna kavga cikmasin" diye ses etmemiş. Zaten bana sorup durdular; "ne yaptin da bunu bu kadar sinirlendirdin? Diye.
Cnm kusura bakma hepsini okuyamamistim
Allah hakkimizda hayırlısını versin
Sozlun pek iyi biri degilmis bastiramadigi duygulari var belli o kiz arkadasinin laflari baya bi etkilemis ki seni bioe bi kalemde silecek kadar edepsizmis sozlun hiiiic uzulme uzuluyosan
O kiz oyle diye sen de oyle olacak degildin cok cahilmis cnm ya..
Inan siz evli olsaniz sana bi adam laf atsa senin yuzunden sen o...sun derdi yine ya da iftiraya ugrasan ya da is yerinde biri sarkintilik etse vs..... Boyle ornekler cok malesef
Sozlun ne olursa olsun seni haksiz buacakti zaten psikolojik sorunu var bunu kendince erkekligini kullanarak giderecegini sanan bi zavalliymis

X