Sabır !

kaderinguzelolsun

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
9 Ocak 2014
663
124
Merhaba kızlar günaydın.
Eski konumda belirtmiştim gece 11 de doğumgününü kutlamak için mesaj atmıştı üniversiteden eski kız arkadaşı ki kızla baya baya samimilermiş yakınlaşmışlar ama aralarında birşey olmamış, Kadir gecesinde de gece saat 12 de mesaj atmış.
Kızlar sizce ben abartıyor muyum kızın amacı nedir?
Evli erkeğe geceleri mesaj atmak aramak normal mi?
Eşime göre ne var ki bunda?
Sanırsın Türkiye'de yaşamıyoruz !!
Yine birbirimize girdik, konuşmuyorz!!

Merhaba kızlar günaydın.
Eski konumda belirtmiştim gece 11 de doğumgününü kutlamak için mesaj atmıştı üniversiteden eski kız arkadaşı ki kızla baya baya samimilermiş yakınlaşmışlar ama aralarında birşey olmamış, Kadir gecesinde de gece saat 12 de mesaj atmış.

kadir gecesinde kutlamak için hattı heralde, herkese atmıştır belki onada gitmiştir

Bence kizi arayip soyleyin. Aramasin. Sizin huzurunuz kacacagina onunki kacsin. Sinir oldum kiza. Dengesiz.

Ben kendi ailemi bile gece 9dan sonra aramiyorum.

Son düzenleme:
Gunduzleri cuvala mi girmis acaba. Ayip yahu belli saatten sonra acil bisey olmadikca aranmaz mesaj atilmaz. Siz abartmiyorsunuz kizin densizligi..

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Bende öyle düşünüyorum ama eşimin akşam demediği kalmadı bana yaa..
Psikiyatriye git bilmem ne tedavi ol falan dedi.
Ona göre çok normal!
Kız ikimizin facebook adresindede ekli, engellesem mi kendimden bilemedim, kendimide küçük düşürmek istemiyorum :KK5:

Bence kizi arayip soyleyin. Aramasin. Sizin huzurunuz kacacagina onunki kacsin. Sinir oldum kiza. Dengesiz.

Ben kendi ailemi bile gece 9dan sonra aramiyorum.

Kendimi küçük düşürmekte istemiyorum :/
Yoksa kız benim facebook adresimde ekli :KK43:

Bende çok sinir oldum eski sevgili adayı birde gelde çıldırma :KK43:

Peki şunu dediniz mi,
Bana da bir erkek arkadaşım gecenin 12'sinde msj atsa aynı olgunluğu yapacakmısın?
Bakalım tepkisi ne olacak!

Kadir gecesi olduğu için çok önemsemeyin bence..Yani mesajın içeriğindede birşey yoktur zaten .sevgi dolu sözcükler yazmamıştır herhalde maneviyat içeren şeylerdir. Kadını arayıpda sen benim kocamın Kadir gecesini nasıl saat 12 de kutlarsın demek oldukca abesle iştigal olur. saçma ötesi yani..

Doğum gunu için gece saat 11 i kadir gecesi için 12 yi mi bulmuş kutlacak? Sen eşine sorsana sanA o saatte msj atan olsa ne yapar? Benim kiskanc bir yapım var nişanlimi deli gibi kiskanirim. Ona böyle bi msj gelse yapmadigimi bırakmam. Kizada bir güzel haddini bildiririm.

Bende böyle bir saçmalık görmedim.
Kızın rahatlığı ya görmemiş mi nedir.
Yada ara bozmak için bilerek yapıyor.
Eşimde bende sinirlendik birbirimize olduğu belli olmadan öyle atarlı söz paylaştık Can Yücelden falan facebooktan gece, ikimizinkinide beğenmiş.
Normalde birşeyi beğenmez.
Kız bu kadar salak olmaz herhalde değil mi, yada bu kadar saf !!
Bna tedavi ol dedi eşim ya :KK43:

Doğum gunu için gece saat 11 i kadir gecesi için 12 yi mi bulmuş kutlacak? Sen eşine sorsana sanA o saatte msj atan olsa ne yapar? Benim kiskanc bir yapım var nişanlimi deli gibi kiskanirim. Ona böyle bi msj gelse yapmadigimi bırakmam. Kizada bir güzel haddini bildiririm.

Dellenir tabiki..
Geçen iş icabı biri beni 8 de aramıştı ona bile dellendi.
Ben mi arıyorum, soruyorum diyor napim diyor!
Deli oluyorum deli!

Telefonda görüşme yoksa kayıtlarda konuşma gözükmüyorsa abartmayın olabilir eski günlerden hatırlayıp kutlayabilir belki inadına yapıyordur ama eşinizi tavrı önemli. Silsin kızın numarasını engellesin zor değil bu. Ama aralarında bir şey olacağını sanmam sonuçta evlisiniz eşinin şüpheci tavırları da yoksa sıkma canını ama mesela kadir gecesi mesajı mı atıyor, siz d atın altına ikinizin adını yazın. Bence en iyisi engellemesi rahatsız oluyorsanız.

kandil mesajları bana da çok geç saatlerde geliyor insanlar ancak kendilerine geliyorlar

Erkekler böyle şeyleri ya anlamıyorlar ya da anlamak istemiyorlar. Kandil mesajı da olsa eşiniz evli kendisi bekar böyle bir şey yapmamalı. Sen önlemini al arkadaşım sonra sen üzülme.

Merhaba kızlar günaydın.

Abartı falan yok, ama eşinizde hata. Fırsat vermemeli. Mesaja karşılık yazsın, beni bu saatlerde bir daha rahatsız etme, evli barklı adamım diye.. Kandil diye herkese yollamış olabilir ama kandilse gündüzde gönderilir, akşamda. Kızın niyeti bozuk bencede.

Erkekler böyle şeyleri ya anlamıyorlar ya da anlamak istemiyorlar. Kandil mesajı da olsa eşiniz evli kendisi bekar böyle bir şey yapmamalı. Sen önlemini al arkadaşım sonra sen üzülme.

Ne var ki bunda diyor bana tedavi ol dedi yaa. Sanki ben haksızmışım gibi, kızda hiç suç yokmuş gibi.
Hayatta engellemez kızı, ben engelle dedim diye birbirimize girdik zaten :KK43:

X