Kürtaj

Beren05

Üye
Kayıtlı Üye
18 Nisan 2014
66
2
Kürtaj olan birilerinden acil yardım istiyorum kızlaar nerdesinizzzzzz ??

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Canım hamileydim ben 8 haftalıkken aşırı zayıf olduğum için ve sürekli kusuyodum yemek yiyemiyodum diye doktorum 10 gün önce zorunlu kürtaj yaptı beni ama benim sorunum şu 10 gündür kanamam bitmedi ve azalacağna arttı çok korkuyorm doktoru aradm ağırlık kaldrma ilişkiye girme bayramdan sonra kontrole gel dedi açıklama yapmadı. Normalmi bu kanama kaç gün sürer :KK43:

Canım hamileydim ben 8 haftalıkken aşırı zayıf olduğum için ve sürekli kusuyodum yemek yiyemiyodum diye doktorum 10 gün önce zorunlu kürtaj yaptı beni ama benim sorunum şu 10 gündür kanamam bitmedi ve azalacağna arttı çok korkuyorm doktoru aradm ağırlık kaldrma ilişkiye girme bayramdan sonra kontrole gel dedi açıklama yapmadı. Normalmi bu kanama kaç gün sürer :KK43:

evet kanamaniz iki haftaya kadar surer ve iliskide agir kaldirmada kanamayi tetikler ablamada iki ay once kurtaj oldu ve ona bi muddet ben baktim oda boyle oldu ve ayaklarini havaya kaldrip yatmayi dene goz kararman bayilma falan olursa direk acile git ve bayramdan sonra hemen doktoruna gorun ama dedigim gibi iki haftaya kadar surebiliyo bu kanama

iyi bir kürtaj merkezi adresi verebilirim

Son düzenleyen: Moderatör:
X