Saç Rengi ve Saç Boyama Sarışınlar Toplansın!

evelynraven

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
22 Temmuz 2014
212
15
Evet sarışın bayanlar.. Saçlarınızı kendiniz boyuyorsanız hangi marka ve rengi seçiyorsunuz, bakım için neler yapıyorsunuz paylaşalım bilgi edinelim :KK12: Aranız da var mı benim gibi platin sarısı hastası olan? :KK16:

Evet sarışın bayanlar.. Saçlarınızı kendiniz boyuyorsanız hangi marka ve rengi seçiyorsunuz, bakım için neler yapıyorsunuz paylaşalım bilgi edinelim :KK12: Aranız da var mı benim gibi platin sarısı hastası olan? :KK16:

Ben artık platin sarısını geçtim beyaz olması için uğraşıyorum GothicBusraa bembeyaz saçlara bayılıyorum ama nedense beyaz boya yok kuaförlerde beyaz adına sarı yapıyor. küllü sarı, fildişi, gümüş sarıyı karıştırıp saçımı boyuyorum bende birkaç markanın. :KK52:

Ben artık platin sarısını geçtim beyaz olması için uğraşıyorum GothicBusraa bembeyaz saçlara bayılıyorum ama nedense beyaz boya yok kuaförlerde beyaz adına sarı yapıyor. küllü sarı, fildişi, gümüş sarıyı karıştırıp saçımı boyuyorum bende birkaç markanın. :KK52:

Hangi markaları kullanıyorsun canım ben de uygulayayım ? :KK16: Ben de beyaz olsun istiyorum kafa dengimi bulmak güzel bir duyguymuş :KK16:

Haha tarz meselesi.. Koyu saçtan iğrendiğim kadar başka bir renkten iğrenmiyorum. Platin saç cesur bir renk ve dikkat çekici:KK16:

aynen seninle karşılaştığım için çok mutluyum bende nefret ediyorum çevremdeki herkesin saçı iğrenç geliyor bana onlara sorarsan benimki de onlara iğrenç geliyor ama ben bu saçla mutluyum kendi saç rengim zaten iğrenç bir renk ne kahverengi ne kızıl saçma sapan bir renk beyaz gri yansımalı saçlara bayılıyorum irize tonlarıda seviyorum :KK52:

aynen seninle karşılaştığım için çok mutluyum bende nefret ediyorum çevremdeki herkesin saçı iğrenç geliyor bana onlara sorarsan benimki de onlara iğrenç geliyor ama ben bu saçla mutluyum kendi saç rengim zaten iğrenç bir renk ne kahverengi ne kızıl saçma sapan bir renk beyaz gri yansımalı saçlara bayılıyorum irize tonlarıda seviyorum :KK52:

Boşver onları.. Aynen aynen ben de öyle bakalım saçlarımızı istediğimiz tona sokabilecek miyiz.. :KK16: Çok heyecanlıyım bakalım boyadığımda nasıl olacak

çakma sarışın olabiler mi :KK9:

Valla ben doğuştan sarışınım
$kucuk ben.jpg
Bu da orjinal saçım doğal sarışınım :KK16:
$DSC03081 avatar.jpg

benim bebekliğimde sarışınmış sonradan koyulaşmışım koyu kumral oldu saçlarım ama çok beyazım ve bugüne kadar boyadığım ve bana en yakışan saç rengi sarı etrafımdakilerde böyle düşünüyor sanki orijinal rengim gibi daha önceleri sarıdan çok dönüşler yaptım ve her seferinde çok pişman oldum diğerleri beni çok olgun gösterdi ben seviyorum ve yakıştırıyorum kendime yakışanlarda sarıyı tercih edebilirler,bu arada palette yoğun açıcı ve palette 9.1 aldım 1 ay sonra boyayacağım görümcemin düğünü var paletteden çok memnunum:KK34:

benim bebekliğimde sarışınmış sonradan koyulaşmışım koyu kumral oldu saçlarım ama çok beyazım ve bugüne kadar boyadığım ve bana en yakışan saç rengi sarı etrafımdakilerde böyle düşünüyor sanki orijinal rengim gibi daha önceleri sarıdan çok dönüşler yaptım ve her seferinde çok pişman oldum diğerleri beni çok olgun gösterdi ben seviyorum ve yakıştırıyorum kendime yakışanlarda sarıyı tercih edebilirler,bu arada palette yoğun açıcı ve palette 9.1 aldım 1 ay sonra boyayacağım görümcemin düğünü var paletteden çok memnunum:KK34:

Evet canım ben de öyle:21: Sarışınlık kanımda var doğuştan gelen bir şey vazgeçemem.. Koyu renkleri hiç sevmem sonuna kadar sarı ile gideceğim. Palette den ben de çok memnunum şu ana kadar bir sorun yaşamadım. Palette 10.2 platin sarısı rengini aldım onu deneyeceğim çok merak ediyorum nasıl yapacak saçlarımı:nazar:

Evet canım ben de öyle:21: Sarışınlık kanımda var doğuştan gelen bir şey vazgeçemem.. Koyu renkleri hiç sevmem sonuna kadar sarı ile gideceğim. Palette den ben de çok memnunum şu ana kadar bir sorun yaşamadım. Palette 10.2 platin sarısı rengini aldım onu deneyeceğim çok merak ediyorum nasıl yapacak saçlarımı:nazar:

Güzel olur canım eminim daha önce ben yoğun açıcıyla açıp 10.1le boyamıştım platin olmuştu beyazdı resmen seninkide istediğin gibi olur umarım

Güzel olur canım eminim daha önce ben yoğun açıcıyla açıp 10.1le boyamıştım platin olmuştu beyazdı resmen seninkide istediğin gibi olur umarım

İnşallah canım.. palette nin 10.1 numarası çok ünlü ondan alacaktım aslında ama baktım palette 10.2 platin sarısı var seçimim ondan yana oldu. Fotoğraf koyacağım boyadığım zaman.

çakma sarışın olabiler mi :KK9:

çakma sarışınlık olsa sokakta yürürken yabancı sanıp doğal saç rengimi diye sormazlar benim saçımı beğenmeme nedenleri aralarda bir gün kırmızı bir gün mor bir gün yeşil her hafta saç boyatınca alışamama durumu olunca çevremde ondan beğenmiyorlar. saçım sarı iken herkes seviyor ama ben sarıyı sevmiyorum bildiğin beyaz seviyorum bembeyaz saç yazdığında Google da gözükenleri yoksa çevrene sorsan beyaz tenli renkli gözlüsün niye beyaz saç istiyorsun diyenler karşıma çıktığında direk aileme bir bağrışım oluyor istesemde koyu renkler saçımda bir hafta bile oturmuyor akıyor. benim sorunum saçımın asil bir renk olmayıpta çevrede hiç görülmeyen bir renk olması benim kendi saçımı daha çok boya sanıyorlar. :2: :KK43:

çakma sarışınlık olsa sokakta yürürken yabancı sanıp doğal saç rengimi diye sormazlar benim saçımı beğenmeme nedenleri aralarda bir gün kırmızı bir gün mor bir gün yeşil her hafta saç boyatınca alışamama durumu olunca çevremde ondan beğenmiyorlar. saçım sarı iken herkes seviyor ama ben sarıyı sevmiyorum bildiğin beyaz seviyorum bembeyaz saç yazdığında Google da gözükenleri yoksa çevrene sorsan beyaz tenli renkli gözlüsün niye beyaz saç istiyorsun diyenler karşıma çıktığında direk aileme bir bağrışım oluyor istesemde koyu renkler saçımda bir hafta bile oturmuyor akıyor. benim sorunum saçımın asil bir renk olmayıpta çevrede hiç görülmeyen bir renk olması benim kendi saçımı daha çok boya sanıyorlar. :2: :KK43:

ben esmerim buğday tene yakın.
normalda esmerlere gitmez derler röfleye ama ben iyi taşıyorum röfleyi.
hele saçlarım uzunken bakan bir daha bakıyordu :KK1:
şimdi yine röfleli ama omuzlarımda önler uzun arka kısa..
kendime koyu rengi yakıştıramıyorum..zaten yüz hatlarım sert birde koyu renk iyice kapatıyor.
ama ne yalan söyleyeyim beni daha olgun gösteriyor bu sebeple güzel ne açık ne koyu ışıltılı bir kahveye ikna olabilirsem yılların sarı saçına veda edeceğim :KK14:

Kızlar bende uzun yıllar sarı saç kullandım doğuştan sarışın değilim kumral beyaz tenliyim tüylerim sarı hatta beyazımsı sarı o yüzden herkes gercek sarışın sanardı beni ancak ne olduysa birden koyu sarı saçlara merak sardım $ImageUploadedByKadınlar Kulübü1406973347.054059.jpg bu renge hasta oldum son 2 aydır bu renk yapıyorum eşim ve çevredekiler çok beğendi hem boyalardan saçlarım yıpranmıştı kolay değil 12 yıldır boyuyodum şimdi köpük boya ile baya toparlandı arada dinlendirmek isteyene tavsiye ederim birde hep kerastas bakım kullandım çok kötü dönemlerinde saçımın o yüzden Allah'a şükür yandığında bile kıurtardım saçlarımı kestirmek zorunda kalmadım sarı saçın her tonuna hastayım vazgeçilmezim ❤️💋

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

ben esmerim buğday tene yakın.
normalda esmerlere gitmez derler röfleye ama ben iyi taşıyorum röfleyi.
hele saçlarım uzunken bakan bir daha bakıyordu :KK1:
şimdi yine röfleli ama omuzlarımda önler uzun arka kısa..
kendime koyu rengi yakıştıramıyorum..zaten yüz hatlarım sert birde koyu renk iyice kapatıyor.
ama ne yalan söyleyeyim beni daha olgun gösteriyor bu sebeple güzel ne açık ne koyu ışıltılı bir kahveye ikna olabilirsem yılların sarı saçına veda edeceğim :KK14:

cameliee bende esmer ten simsiyah saç arasında meçe bayılıyorum hatta simsiyah röfle yaptırmak istedim platin saçıma kabul etmediler siyah yaparsak saç yanar diye. bence denemelisin değişiklik iyidir. :KK16:

Kızlar bende uzun yıllar sarı saç kullandım doğuştan sarışın değilim kumral beyaz tenliyim tüylerim sarı hatta beyazımsı sarı o yüzden herkes gercek sarışın sanardı beni ancak ne olduysa birden koyu sarı saçlara merak sardım Eki Görüntüle 1206294 bu renge hasta oldum son 2 aydır bu renk yapıyorum eşim ve çevredekiler çok beğendi hem boyalardan saçlarım yıpranmıştı kolay değil 12 yıldır boyuyodum şimdi köpük boya ile baya toparlandı arada dinlendirmek isteyene tavsiye ederim birde hep kerastas bakım kullandım çok kötü dönemlerinde saçımın o yüzden Allah'a şükür yandığında bile kıurtardım saçlarımı kestirmek zorunda kalmadım sarı saçın her tonuna hastayım vazgeçilmezim ❤️💋

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Loreal hiç kullanmadım.. Preference platinium serisi varmış ama o da türkiye de yokmuş.. Çok istiyordum ondan almak:KK5:

X