Sarımsak Metabolizmayı Hızlandırıyor!

yutmak zorunlumu ben yutamıyorum çigniyorum cignedikten sonra agzıma karanfil alıyorum kokmasın diye böyle faydası olurmu acabaaaa kaydirigubbakcemile3

yhaa arkadşlrr bnde rejmdeymm bir buçuk ayda 3 kilo vermişimm..
bunu da denemekk istiorm ama nsll kullanmam lazım biri ayrıntılı yazarsa çoq sevncemm..
benneyaptımki

yemeklerden sonra 1-2 diş veya bunu uygulamak zor oluyorsa yatmadan önce 2-3 diş yutuyorsun ezip veya doğrayp

baş sayfalarda ayrıntılı bir şekilde nasıl uyguladığımı ve sonuçları ayrıntılı bir şekilde yazmıştım

tabiiki faydası olur sadece yutmaya göre kokusu daha zor geçer.

cok saqol tatlım ya sen denedinmi faydasını qördünmü birde ne kadar süre kullanacaqız acaba artık yutmayı basardım ben yemekten önce yutuyorum yoksatokmu yutacqım kafam karıstı

Son düzenleme:
haydi bismillah bende simdi basladim bakalim :) yaw bendede ne piss bogaz varmis bee.. ilk elma sirkesi+bal formülünü denedim..sonra sogani suda kaynatip yarim limonla icip denedim bugünseee sarimsaga basladim.. bu sayiflamak icin yaptimiza bakin bee..

ben 1 haftada 2 kilo verdim ama bu ikinci haftamda durdu o yüzden simdi sarimsaga basladim.. insallah faydasini görürüm..

hepimize kolay gelsinn.. manken gibi oluruz hepbirlikte..

Arkadaslar sarimsagi yutamayanlar midesine dokunanlar icin tabletini öneriyorum ben tabletini aliyorum faydasinida görüyorum bilginize.

aksam yatmadan önce 2 dis sarimsak yutsam sonra elma sirkesi icsem zarari olur mu sizce arkadaslar=? :)

aksam yatmadan önce 2 dis sarimsak yutsam sonra elma sirkesi icsem zarari olur mu sizce arkadaslar=? :)

ben içtim cnm zararı olacaqını sanmıyorum suan sirkeyi içmiyorum amma her ikisini kullandıqımda bayaqa etkisini qördüm incelmerim olmustu kabızlıqı qidermişti cooook işime yaradı sarımsaqa arada ara veriyorum mideye zarar olmasın diye midem de sorunum yokta sengözlerimebaksanab

ben içtim cnm zararı olacaqını sanmıyorum suan sirkeyi içmiyorum amma her ikisini kullandıqımda bayaqa etkisini qördüm incelmerim olmustu kabızlıqı qidermişti cooook işime yaradı sarımsaqa arada ara veriyorum mideye zarar olmasın diye midem de sorunum yokta sengözlerimebaksanab

SÜPER ozaman :KK70: hemen baslicam gece yatmadan önce ozaman sarimsak yutarim sonrada sirkeyi icerim tesekkürler insallah ise yarar :eek:

kızlar qercekten faydasını qördüm qünlük yutuyordum hem zayıflamak için hemde baqırsaklarımın için faydasını qördüm kilo verdim inceldimde arkadasın dediqi qibi 1hafta izine ayrılmıstık yutamamıstım kendi kendime eyvah ben artık kilo aldım dedim tartıya cıkmaya korkmustum rakam farklı olur diye yemek falan da yemistiasırı deqil herneyse eve qeldim 76.400 olmusum artı 3cm bazı bölqede 2cm qitmişti spor da yapamadım malum kayınvalidemlerdeydik zaamnınm olmadı sarımsak ve elma sirkesi işe yarıyor spor ve birde su :dance::dance:kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

mafoldumbenbugun ben ıkı adet ymekten bırsaat onra yuttum bkalım ne olcak merkla beklıyorummm yaz geldı incelmem lasımmmm hadı hayırlısı

Herkese hersey ıyı gelmez tabı arkadaslar evet cok faydalı ama kısıye gore degısıyor..
Annem le babam baslamıslardı hergun bır diş yutmaya.. annem gayet ıyı olmjusta.. babam mide agrılarından kıvranmıs kacgun bırakınca bıle.. mıdesı hassastı..
Ayrıca gunde 5 diş sarımsak çok çok değilmii ??? Amanın herseyın fazlası zarar.....

Herkese hersey ıyı gelmez tabı arkadaslar evet cok faydalı ama kısıye gore degısıyor..
Annem le babam baslamıslardı hergun bır diş yutmaya.. annem gayet ıyı olmjusta.. babam mide agrılarından kıvranmıs kacgun bırakınca bıle.. mıdesı hassastı..
Ayrıca gunde 5 diş sarımsak çok çok değilmii ??? Amanın herseyın fazlası zarar.....

tabikide haklısın cnm herkese iyi qelmebilir cok sükür bende öyle olmadı artı qünde 5 tane deqil ilk baslarda 3 tane yuttum simdi ise bir veya 2 kez yutuyorum 2.kızımdan sıonrakabızlık oldu onun için cok iyi qeldi bana

tabikide haklısın cnm herkese iyi qelmebilir cok sükür bende öyle olmadı artı qünde 5 tane deqil ilk baslarda 3 tane yuttum simdi ise bir veya 2 kez yutuyorum 2.kızımdan sıonrakabızlık oldu onun için cok iyi qeldi bana

Aman canım 5 diye gordum de ılk sayfada şaşırdım :)
Doğal antıbıyotık soğan ve en cokta sarımsak... çok sevındım ıyı geldıgıne..

Aman canım 5 diye gordum de ılk sayfada şaşırdım :)
Doğal antıbıyotık soğan ve en cokta sarımsak... çok sevındım ıyı geldıgıne..

saqol cnm herseyin fazlası zarar tabiki cnm cok sükür hem kabızlıqıma iyi qeldi hem inceldim hemde zayıfladım cnm bende soqanı ve sarımsaqı cok severim

kızlar qercekten faydasını qördüm qünlük yutuyordum hem zayıflamak için hemde baqırsaklarımın için faydasını qördüm kilo verdim inceldimde arkadasın dediqi qibi 1hafta izine ayrılmıstık yutamamıstım kendi kendime eyvah ben artık kilo aldım dedim tartıya cıkmaya korkmustum rakam farklı olur diye yemek falan da yemistiasırı deqil herneyse eve qeldim 76.400 olmusum artı 3cm bazı bölqede 2cm qitmişti spor da yapamadım malum kayınvalidemlerdeydik zaamnınm olmadı sarımsak ve elma sirkesi işe yarıyor spor ve birde su :dance::dance:kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

pekı canım sarımsaga ne kadardır devam edıyorusn benımde ucungu gunum ya ben yuttuktan bır saat sonra falan iştah acılıyorsendede olmuşmuydu a.s.

kızlar okudum birazda gayet iyimiş bu sarımsak olayı..
bende başlicam da
ama cayını mı yapsam yoksa yutsam mı karar veremedim ?hangisi daha etkili?

pekı canım sarımsaga ne kadardır devam edıyorusn benımde ucungu gunum ya ben yuttuktan bır saat sonra falan iştah acılıyorsendede olmuşmuydu a.s.

cnm bir ay dır kullandım ben ac karnına yutuoyrdum birde elma sirkesi içince acayip istah kapattı tok karnına unuttuqum qünler yutmustum 1 aydır birkaç kilo verdim özellikle inceldim hala kilo vermeye devam ediyorum turkbayragi

X