• Korona Virusünden korunmanın 5 yolu
    1- Ellerinizi sabunla sık sık yıkayın!
    2- Dirseğinizin iç tarafına öksürün!
    3- Yüzünüze dokunmayın!
    4- Diğer insanlardan en az 1 metre uzak durun!
    5.a- Hasta hissediyorsanız evde kalın! 184 arayın!
    5.b- Zorunlu bir durum olmadıkça evden çıkmayın!

Herkesin hamilelik haberini almak

Nurade

Bekliyorduuuu🙄
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
14 Ocak 2020
288
169
Çok bunaldım ölüyorum mutsuzluktan ben on dokuz yaşında evli biriyim iki yıldır evliyim iki tane düşüğüm var bir kürtaj diğeri kimyasal ilk gebeliğim kaza oldu kan pıhtılaşması varmış doktor fark etmedi bebek karnımda öldü ikinci gebeliği kondomu delerek yaptım eşim çocuk istemiyor çünkü çok yoruldum çok yıprandım hala hamile kalmaya çalışıyorum benden sonra evlenen herkesin gebelik haberini almaya başladım bende anne olmak istiyorum bende hamile kalmak istiyorum o kadar zordayım ki kendimi çpk berbat hissediyorum iki gün önce yine regl oldum psikolojim çökmüş durumda artık ne yediğimden ne içtiğimden zevk alamıyorum canım çok yanıyor nolur beni dualarınızdan eksik etmeyin bende anne olayım nolır

Tokerrr

Üye
Kayıtlı Üye
29 Ocak 2020
511
454
Canım sana diyeceğim tek şey sabır etmen ve bol dua etmen onunda nasibi demekki suan değil ruhlar arasına karışmamış şuan

Tokerrr

Üye
Kayıtlı Üye
29 Ocak 2020
511
454
Çok bunaldım ölüyorum mutsuzluktan ben on dokuz yaşında evli biriyim iki yıldır evliyim iki tane düşüğüm var bir kürtaj diğeri kimyasal ilk gebeliğim kaza oldu kan pıhtılaşması varmış doktor fark etmedi bebek karnımda öldü ikinci gebeliği kondomu delerek yaptım eşim çocuk istemiyor çünkü çok yoruldum çok yıprandım hala hamile kalmaya çalışıyorum benden sonra evlenen herkesin gebelik haberini almaya başladım bende anne olmak istiyorum bende hamile kalmak istiyorum o kadar zordayım ki kendimi çpk berbat hissediyorum iki gün önce yine regl oldum psikolojim çökmüş durumda artık ne yediğimden ne içtiğimden zevk alamıyorum canım çok yanıyor nolur beni dualarınızdan eksik etmeyin bende anne olayım nolır
Ve eşin istemediği halde çocuk yapman doğru bir hareket değil bu durumu eşinle konuşmalısın.

Nurade

Bekliyorduuuu🙄
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
14 Ocak 2020
288
169

Nurade

Bekliyorduuuu🙄
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
14 Ocak 2020
288
169
19 yasinda hayatinin baharinda kondom delerek, cocuk istemeyen kocani kandirip çocuk mu yapacaksiniz ???
Çocuk isteyen babaya bu sorumluluk agir gelirken cocuk istemeyen kocaniz ya cocugu istemezse ???
İstemiyprdu ama kazayla hamile kalınca çabucak benimseyip kabul etmişti sonradan yine istememeye başladı

Mihmandar_34

Rabbime şükür 🤲
Kayıtlı Üye
30 Aralık 2012
5.431
4.574
Yaşın daha küçük karalar bağlaman için coook erken.. Evliliğinden ve kocandan eminsen normal yolla olmuyorsa üreme tekniklerine başvurabilirsiniz. Ancak bunun için bile yaşın çok küçük.

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 11-09-2020

Hamileliğimin 26. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 102 gün kaldı.

Bebeğinizin akciğerinin yüzeyi , akciğer dokularını bir arada tutan ve hava keselerinin şişmesini sağlayan sürfaktan adlı madde ile kaplanmıştır. Bebeğinizin beyni artık olgunlaşmış ve normal bir beyin şeklindedir.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 820 gr. - Yaklaşık boyu : 35.6 cm. (Baştan Topuğa)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

bendimm

Popüler Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
29 Ekim 2013
3.905
6.561
Kuzucum sen 17 yaşında evlendin, şuan 19 yaşındasın ve anne mi olmak istiyorsun 😮😮😔😔
Ben öyle ay bu ay yaş çok küçük, daha bekle çocuksun diyen biri hiç değilim ama sen gerçekten çok çok küçüksün.
Kusura bakma yaşına odaklanmaktan derdinle ilgili yorum yazamadım..

Ama asıl üzücü olan kısım bu 😒😒

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 22-08-2020

Hamileliğimin 29. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 82 gün kaldı.

Bebeğinizin beyni artık ritmik nefes almayı ve vücut sıcaklığını yönetiyor. Bunun anlamı eğer bebeğiniz bugün doğar ise bebeğinizin beyni nefes alma ve nefes almayı devam ettirme işlemini tıbbi bir müdahale olmadan sürdürebilir. Bunun diğer anlamı bebeğiniz kendi vücut sıcaklığını (çok sıcak veya soğuk olduğunda) kendisi düzenleyebilir. Bebeğiniz doğumda ulaşacağı boyutun yaklaşık üçte ikisi boyutuna ulaştı.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 1300 gr. - Yaklaşık boyu : 38.6 cm. (Baştan Topuğa)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

Yukarı Alt